Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.
Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil.

Sen varken Gücüm Olurdu
Zaman Akmadan Dururdu
Hatırlasana

Ben varım derken sana, ben buradayım, seviyorum seni, anlasana derken, sen başka yerlerdeydin. Başka zamanlardaydın. Başka hayatlardaydın. Yanımdaymış gibi, canımdaymış gibi duruyor, ama asla orada olmuyordun. Farkındaydım ama değilmişim gibi yapıyordum. Zaman “gibi” yaparak geçiyordu. Sen benimleymişsin gibi yapıyordun. Ben sana inanıyormuş gibi. Ne sen benimleydin. Ne de ben buna inanıyordum. İnandığım tek şey vardı; Bir gün gerçek olacaktık.

Hep bekledim. Benimle olacağın günü bekledim. Davrandığın gibi olacağın günü bekledim. Beklerken tükendim. Fark etmedim.

Sonra sen de değiştin. Bana geldin.Bense çoktan gitmiştim. Fark etmedin.

Hani Aşk Seni Yormuştu
Yolun Sonuna Koymuştu
Dokunma bana

Ben varmışım gibi yaşamaya başladın bu kez de. Biz varmışız gibi. Oysa biz seninle aynı zamanlarda aynı yerde hiç olamadık. Oysa biz seninle aynı zamanda hiç olamadık. Oysa biz seninle hiç “biz” olamadık.

Şimdi Eskiye Döner mi
Dönse de buna Değer mi
Cevaplasana
İnsan Aynen Durur mu
Ayrılık Kolay Oyun mu
Dokunma Bana

Ellerimi ellerinden çektiğimde şaşırdın önce. Sonra “biliyorum” dedin. Gideceğimi biliyordun. “Kimi sevsem gidiyor” dedin gözlerini kaçırmaya çalışarak. İşte bu yüzden biz olamadık hiç diye düşündüm ben de. Ne zaman sevmek gerekse ya sen kaçtın, ya gözlerini kaçırdın benden. Kimi sevsen gidiyor muydu gerçekten, yoksa sen gidenleri mi seviyordun. Artık seni sevmeyeceğimi düşündüm. İçim acıdı.

Artık Ben Vazgeçtim
Yalnızlığı Seçtim
Her şey bitti Anlasana
Dokunma Bana

Bana mutluluk veren tek şeyi, seni sevmeyi bırakmak, aynı zamanda bana en çok acı veren şeyi de bırakmaktı. İkisini de bıraktım.

“Seni Seviyordum” dedin. “Ben de seviyordum” dedim ben de.

Evet çok sevdik birbirimizi.
Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

ALINTI

emeğine sağlık çok güzel paylaşımdı.

Seni Seviyordum” dedin. “Ben de seviyordum” dedim ben de.
Evet çok sevdik birbirimizi.
Ama ne yazık ki aynı zamanda değil

aynı zamanı yakalamak ne zor çok güzel bi yazı paylaşımın için tşkler

Geri