gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Evet Kevin Hadi coştur bizi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kendini coştur YILDIZLAR AFTER PARTY'DE EĞLENDİ [​IMG]
    45. ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NİN KAPANIŞ PARTİSİ, BEVERLY HİLLS'İN ÇILGIN PARTİLERİNİ ARATMADI.

Hillside Su otel’in plajında verilen partide ilk olarak Kangroove grubu sahne alarak festival katılımcılarını coşturdu. Partiye yalnız gelen ve çoğu kadın davetlinin ilgi odağı olan Adrien Brody, bir süre sonra çalan müziğin ritmine kapılıp sahneye çıktı. Brody, grubun yanına yerleşerek piyanoda onlara eşlik etmeye başladı.

Adrien Brody'yi Kevin Spacey izledi. 03.00 sularında kendini sahneye atan ünlü aktör, şarkı söyleyip dans etmeye başladı. Ama asıl sürpriz, 04.20'de yaşandı. Çalan Serdar Ortaç şarkılarına dili döndüğünce eşlik etmeye çalışan oyuncu, sonunda 'Şeytan'ın nakarat kısmının bir cümlesini kaptı ve her sırası geldiğinde nakata 'Hayat beni neden yoruyorsun' diye eşlik etti. Şovunun arasında Türk hayranlarına Türkçe olarak da seslenen Spacey, 'Siz Türkler benim kalbimi çaldınız' sözüyle hayranlarının kalpleri fethetti.

İki ünlü ismin bu muhteşem gösterisinin ardından grup üyeleri bu kez de Marisa Tomei’yi yanlarına çağırdı. O da ricayı geri çevirmeyerek sahnede dans etmeye başladı. Bu coşkulu eğlenceye Azra Akın, Özgü Namal, Murat Han, Kenan Işık, Engin Yiğitgil ve Levent Üzümcü de pistteki danslarıyla katıldı.

Evet Kevin Hadi coştur bizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi en sevdiğimiz,bizi en çok etkileyen şarkıları yazalım

Hadi en sevdiğimiz,bizi en çok etkileyen şarkıları yazalım

Hadi melekler paylaşalım. Sizin için özel olan Dinlerken hep etkilendiğiniz En sevdiğiniz şarkılar hangileri ve de bu şarkıyı anlamlı kılan nedir ?
  2. Ceza Hadi Bize Bağlan

Ceza Hadi Bize Bağlan

Kreuzberg city dur, İstanbul�a hat kur, korkun Eko Fresh�ten, dem gelir, Summer Cem, Killa eyt der gelir 40 haramiler, ver beatin hakkını, ser kafana taktığını yere, Killa işte burada, Killa geldi başa bela, Killa�nın bir gözü kanlıdır öbürü kara, ara bazı kaybettiğin şeyleri , birde bulamadın ya para, şimdi zordasın poponda da koskocaman bir yara, hoplatırız beat i işte böyle Türkçe almanca,...
  3. Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Ege Çubukçu - Hadi Bize Gidelim

Bir kiz var sahnenin önünde bu kiz digerlerinden farkli Tüm gözler sahnede üstümde bu kizin bakislari anlamli Kizlarim body giyer bol bir jean ve bandana Bu kiz da mini bi etek ve dolce gabbana Elinde bir digi kamera zoom yapiyor bana Ortam atesli kalçayi salla Gençlerin elleri havada bir saga bir sola dans edip egleniyorlar Dillerde benim parça Konser sonrasi kulis karisik bir kac imza...
  4. ayakkabılar coştu

ayakkabılar coştu

kıyafetimizi mutlak olarak tamamlayan şey ayakkabıdır..kıyafete en uygun ayakkabı seçildiğinde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz..işte sizlere ayakkabı katoloğumuz..:)

Sayfayı Paylaş