gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet melekler sizce evlilik aşkı öldürürmü???

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

bence öldürmez çiftin birbirini iyi tanıyıp anlaması beklentilerini paylaşması gerekir 7 senelik evli ve 2 çocuk annesiyim çok şükür daha dün evlenmiş gibiyim ama melekler şunu unutmayın bu durumda en büyük pay bizlere düşüyor!!!:thumb:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: evet melekler sizce evlilik aşkı öldürürmü???
    valla hiç evlenmediğim için pek bişey diyemiyecem ama bence öldürmemeli ki hayatın heyecanlı geçisin :)evlilere yanıtlayın bakem ölüyormu yaşıyormu:D:D

3. swetbaby

swetbaby Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bize düşen paylar nedir bakayım bendemi bilmeden o payları kullanıyorum çünkü benimde aşkım hiç bitmedi ve çok güzel giden bir evliliğimiz var ALLAH bozmasın diyeyim

4. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bence Aşk zamanla yerini sevgiye bırakır evliliktede sevgi ve saygı temeldir zaten.

5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    kimsine gôre ôldùrùr kimisine gôre ôldùrmez.duruma ve kisilere bagli

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    dahacık bekar oldugum için tatlım yorum yapamıyorum ama bence öldürmez yaa....

7. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbirşey ilk günkü gibi kalmaz.evlilikte de aşkın yerini sevgi alır diyorum ben :)

8. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kesinlikle öldürür.Aşkı bağlılığa dönüştürür evlilik.Buda çok sıkıcı bence :D

9. darK.angEL

darK.angEL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende herkese soruyorm bu soruyu bin bin türlü cevap:) öldürmez öldürmez yha:D

10. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayır bence bitirmez

evet melekler sizce evlilik aşkı öldürürmü??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik aşkı ÖLDÜRÜRMÜ ?

evlilik aşkı ÖLDÜRÜRMÜ ?

İşte en güzel cevap.. Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu, saçları taralı, dişleri fırçalanmış adamı / kadını sevmek kolaydır. Aslında aşk, aynı insanı, sabahın körü uykudan uyandırdığındaki en sinirli hali ile de kabul edebilmek, aynı tuvaleti bir dakika arayla kullanabilmek, diz yapmış pijamalarla kanapede yastıklara sarılıp sızmışken bile şevkatle okşayabilmektir....
  2. evlilik aşkı öldürürmü?

evlilik aşkı öldürürmü?

evet melekler evlilik aşkı öldürürmü? :hmm:
  3. evliliğinizde aşkı yakalamak  istiyorsanız...

evliliğinizde aşkı yakalamak istiyorsanız...

evlilikte aşkı yakalamak sizin elinizde ; Evliliklerde zaman zaman tökezlemeler, kötü gidişler, neredeyse boşanmaya kadar varan olaylar ve sorunlar ardı ardına gelebilir. Eğer gerçekten seviyor ve evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız işte size can simitleri... Evlilikte tüm sorunlarınızı birdenbire çözmeniz mümkün değil. Evliliğinizde her şey yolundaysa, başarıya ulaşma olasılığınız da bir...
  4. Evlilik aşkı öldürür mü?

Evlilik aşkı öldürür mü?

Evliliklerde yaşanan en büyük tehlikenin aşkın bitmesi olduğu söyleniyor. Peki sizin aşkınız bitti mi? Aşık olduğumuz için evleniriz. Ama nedense evlenince aşk bir rafa kaldırılır. Evlenince aşk biter. Aşk gerçekten biter mi? Yoksa psikolojik olarak aşkın bittiğine biz mi inanırız. Evli olup da aşkı bir ömür boyu süren insanlarda var. Peki bu insanlar nasıl aşkı canlı tutmayı başarıyorlar?...
  5. Siz evlilikte aşkı nasıl yaşarsınız ??!

Siz evlilikte aşkı nasıl yaşarsınız ??!

kocanızı kendinize aşık edin Aşk duyguların en güzeli... Gelip geçici mi yoksa kalıcı mı? Herkes aynı şekilde mi aşık oluyor ya da algılıyor. Nedir aşk? Sadece bir şekilde mi bulunuyor. İşte uzmanlar bu sorulara cevap aramışlar ve aşkın 5 halini ortaya çıkarmışlar. İnceleyin, sizin aşkınızın sahiplenen, bağımlı, tutkulu, antrenör ya da dost aşk olup olmadığını öğrenin. Antrenör Aşık:...

Sayfayı Paylaş