gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Evet Veli Küçük'ten bir ricada bulundum

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ergenekon " iddianamesinde adı geçen sanatçı Emel Müftüoğlu, yaşananları şaşkınlıkla takip ettiğini söyledi.
    Veli Küçük'ten kızınının sözlüsü için yardım istediğini doğrulayan ünlü sanatçı " Bu yaşananları şaşkınlık içinde takip ediyorum. Bu kadar büyütelecek ne var anlamadım. Ülkemizde bunca sorun yaşanırken böyle bir şey ön plana çıkarılıyor.Güleyim mi ağlayayım mı bilmiyorum. Evet ben Veli Küçük'ü aradım ve bir rica da bulundum" dedi. Veli Küçük ile tanıştığını sözlerine ekleyen sanatçı " Daha önce düzenledikleri iki konserde sahneye çıkmıştım. Tanışıklığım oradan geliyor. Bunun dışında bir ilişkimiz yok" dedi.

hürriyet.com

Evet Veli Küçük'ten bir ricada bulundum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasil Bir Veliyim

Nasil Bir Veliyim

Nasil Bir Veliyim Uzmanlar farklı isimler verseler de guruplandırmalarını genel olarak 3 değişik tip veli olarak yapıyorlar. Biz hangi guruptanız ve hangi yöne daha çok uzanmalıyız!... OTORİTER Veli özgürlüksüz, katı hudutlar kuran velidir. Son söz hep ondadır. Tek yönlü saygı vardır. Kurallar bükülemez. Ceza uygulanır ve sert olabilir. Çocuğun davranışları tehditle yönlendirilir,...
  2. Nasıl Bir Veliyim?

Nasıl Bir Veliyim?

Uzmanlar farklı isimler verseler de gruplandırmalarını genel olarak 3 değişik tip veli olarak yapıyorlar. Biz hangi guruptanız ve hangi yöne daha çok uzanmalıyız!... OTORİTER Veli: Özgürlüksüz, katı hudutlar kuran velidir. Son söz hep ondadır. Tek yönlü saygı vardır. Kurallar bükülemez. Ceza uygulanır ve sert olabilir. Çocuğun davranışları tehditle yönlendirilir, aşağılayıcı sözler,...
  3. Rica

Rica

Rüyada bir kimseye bir is hususunda ricada bulunmaniz, bir isin basina geçip onu yöneteceginiz ve sonunda basarili olacaginiz bir meslegin sahibi mevkiine geleceginize isarettir
  4. Evet benim bir önerim var

Evet benim bir önerim var

Özlenenler diye bir yer olsun. Oraya uzun süre görmediğimiz yada haber alamadığımız melekleri yazarız. bilen varsa merakımız giderilir. Mesela HİDOS göremiyorum uzun süredir. Aklıma geldi ama uygunsa açılmasını isterim:) teşekürler:cah:
  5. Veli Küçük'ten Karadayı'ya mektup

Veli Küçük'ten Karadayı'ya mektup

Eski Genelkurmay Başkanı Karadayı'nın 'Veli Küçük denen o adamı tanımam' sözlerine Küçük'ten yanıt geldi. Veli Küçük'ün kızı ve avukatı Zeynep Küçük, eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı'nın bir gazetede yayımlanan ''Veli Küçük denen o adamı tanımam'' şeklindeki beyanına ilişkin müvekkili Veli Küçük'ün kendisine bir mektup yazdığını açıkladı. Emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün...

Sayfayı Paylaş