gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

EvetLeriM YaLaN

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

EvetLeriM YaLaN..! [​IMG]

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: EvetLeriM YaLaN

emeğine sağlık :( :cry:

3. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EvetLeriM YaLaN

emeğinize sağlık.

EvetLeriM YaLaN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalan...!!!

yalan...!!!

YALAN...! Gözlerimden süzülen Aklımda kalan Efkarlar dağıtan Yürek ağlatan Sorulmuş misali cevap almayan Efkarlar yalan yalan Yalan bugün Sen bana kavuşmadan Aşk-ı memnu olmadan Efkarlar dağıtan Bizi ağlatan Sevdalar içimde ateş yaktılar Efkarlar yalan yalan Yalan bugün....
  2. Aşiğim Evet!

Aşiğim Evet!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yalan..

Yalan..

ıÜüKan revan içinde değilim yalan..sözcüklerim firar etmedi benden.Sevgiler azalmadı hala duruyor bıraktığın gibi ihanetin; bir tek senmişsin yalan olan.yalın olmasa da yüreğimin bana söyledikleri de küçümsenecek gibi değildi sen gerçekten yalansın. Yokum evet yokluğum kadar bi çare hırpalanmış gözler gördüm bu yüzlerde yine de hasretleri omuzlarına ağır gelmedi benim kadar. İtiraf oyunu...
  4. evet hamileyim..

evet hamileyim..

4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..sevinmekle sevinmemek arası bi sey oldu acıkcası..düşük riski tasıyorum istirahatteyim..pazartesi tekrar kontrolüm var..kafam cok karısık..

Sayfayı Paylaş