gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

evi su basıyor

Konu, 'Photoshop' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

sonra efekti uygulayacağınız alanı seçin

Pluginin filter menüsündeki yerine gelin ve tıklayın

bunu yapmak için plugin porgramını kullanın
    ***alıntı***

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evi su basıyor
    neler yapılıyor artık ya resimler artık gerçekmi değilmi diye düşünücez desenize:D
    saol canım emeğine sağlık

evi su basıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev yapımı vişne suyu & meyveli buzlu çay

ev yapımı vişne suyu & meyveli buzlu çay

ev yapımı vişne suyu vişne suyu yapımı meyveli içecek tarifleri buzlu çay son zamanlarda boyalı içeceklerin zararlarına dikkat çeken ve içeceklerin evde yapılmasını tavsiye eden pek çok e-mail alıyorum. ben de bugün ev yapımı içecek tüketimine destek olmak için iki tarif yazacağım. ilk tarif dün abl**** yaptığı vişne suyu. eskiden annem vişne suyu yaptı mı yaz tamamen gelmiş demekti......
  2. Otoyollar Para Basıyor

Otoyollar Para Basıyor

İstanbul boğaziçi köprüleri ile paralı otoyollar para basmaya devam ediyor. 2008 yılı Kasım ayı sonu itibariyle İstanbul 1. Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve işletmedeki paralı otoyollardan elde edilen toplam gelir 464 milyon 214 bin 236 YTL olarak gerçekleşti. Aynı dönemde paralı otoyol gelirleri köprü gelirlerinden iki kat fazla oldu. İstanbul boğaziçi köprülerinden 11 ayda...
  3. İran nükleerde düğmeye basıyor

İran nükleerde düğmeye basıyor

İran'ın ilk nükleer santralinin bugün test üretimine başlaması bekleniyor. İran basınında yer alan haberlere göre, Buşehr kentinde Rusya'nın yardımıyla inşa edilen 1000 megavat elektrik üretme kapasiteli nükleer santralin yaklaşık yüzde 95'i tamamlandı. Birkaç ay içinde tamamen bitirilmesi planlanan santralin, İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Gulam Rıza Ağazade ve Rusya Federal Atom Enerjisi...
  4. Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

maşa ile su dalgası nasıl yapılır su dalgası nasıl yapılır video saç düzleştirici ile saç düzleştirici video Dalgalı saçlar oldukça revaçta...Saçlarınızı dalgalı hale getirmek daha hacimli durmasını istiyorsanız kuaföre gitmenize gerek yok size anlatacağım yöntemle saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz... Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz. Saçların tamamen kuru...
  5. Ev Yapımı Nar Suyu tarifi istiyorum sizden

Ev Yapımı Nar Suyu tarifi istiyorum sizden

Ramazan ayında iftarda ve iftardan sonra ikram edebileceğim ve içeriğini bildiğim içecekler istiyorum yani içecekleri kendim yapmak istiyorum ve eşim nar suyunu çok seviyor acaba Ev Yapımı Nar Suyu yapımını bilen var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş