gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Evim Evim Güzel Evim

Konu, 'Moda Güncel' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Limango’nun, ev ve yaşama dair her şeyi %80’e varan indirimlerle alabileceğiniz yeni alışveriş platformu limangoHOME açıldı. Tam da okulların açıldığı dönemde, yani yeni atanan binlerce öpretmenin ve yeni şehirlere göç eden yüzbinlerce öğrencinin ev telaşıyla ortalıkta dolandığı günlerde çok mantıklı ve akıllı bir hamle yapmış olan alışveriş sitesidir. Yıllardır severek kullanıyor olmam bir yana, her zaman kafamda bir yerlerde ''ev'' konsepti ile alakalı ürünler de satmalarını dilerdim. Sonunda LimangoHOME adı altında başlatmışlar işi. Şimdi ben dolaşmaya başladım bile, inşallah kredi kartının limitini kaptırmam.

http://home.limango.com.tr/home/

Evim Evim Güzel Evim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EV

EV

Evler vardır; kaçıp canını kurtarmak istersin… Evler vardır; yalnız, soğuk, buz gibi… Evler vardır; her gece bir çift cesedin üstüne, bir mezar taşı gibi kapanır kapısı… Evler vardır; sofrası kurulmayan, yarım ısıtılmış bayat pilavdan ayaküstü birkaç kaşıkla hemen kahveye koşulan… Evler vardır; penceresinin kırık camına yastık tıkılmış… Evler vardır; “sobası tüten ve bir türlü yanmayan ve...
  2. Eviniz güzel koksun...

Eviniz güzel koksun...

Eviniz güzel koksun...Sizin de içiniz açılsın :) Evde huzur verici rahatlatıcı bir ortam yaratmak için hangi renk ve kokuları seçmelisiniz? Size bazı hoş kokulu aromalar ve etkileri konusunda birkaç öneri... Aromaların vücudumuzdaki ruhsal ve fiziksel etkileri kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu nedenle siz vücudunuzun hangi kokuya ihtiyaç duyduğunu size hangi aromaların iyi geldiğini...
  3. Evlerinize....

Evlerinize....

Dekoratif ürünler denildiğinde ilk akla gelen markalardan Biev gold serisi 2011 2012 sezonunda da üretmiş oldukları birbirinden farklı tasarımlar ve son derece dekoratif tarzlarla evinizin dekorasyonlarına renk katmaya devam ediyor.. Çok şık duran bu üç modeli sizinle paylaşmak istedim.
  4. ev

ev

evim olacak mı ? toki ev verecek mi ? gül ablam çay vercekmi ? alperen sınıfta kalacak mı ? umut takdir alcakmı ?
  5. Güzel bir kır evi

Güzel bir kır evi

Kır evi dekorasyonu Country tarzı dekorasyon Kır evlerini çok beğeniyorum. Negüzel doğayla baş başa. Kır evlerinin de dekorasyonu tarzına yakışır oluyor tabiki. Modern tarzla döşenmiş bir kır evi düşünemiyorum. Kır evine en çok yakışan tarz counrty tarzı. İşte meleklerime göze kır evi dekorasyonu;

Sayfayı Paylaş