gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Evim evimm Tuqce_ nin evii

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

:dp178::dp178::dil::fırtına::huhe::hula::deli::muz::6::yakala::date::f040::f040::f040::raila::raila:hahaha:laugh::A:puhas::kartanesi:, Satırlarıma tüm gülümsemeleri kullanarak başladım.Bunların bi nedeni var elbet çokkk mutluyum bugün hemdee çokk.:D:D

Dün evim tutuldu çünkü :D:D Güzel evim canım evim çünkü benim evim:D:D
    O kadaaa mutluym okaa mutluyum mutluluktan ağlayabilirim..Pembik panjurları yok ama benim mutluğum gözüme pembe bi gözlük taktırdı.Herşey pembe benim için:D:D
    Dün nişanlım işlerinin çook yoğun olmasına rağmen izin alıp ayaklarına kara sular inene kadar ev aradı bende internetten aldığım emlakçı numaralarıyla ev aradım.
    En sonunda evimizi bulduk:D:D
    Henüz evi görmedim ama nişanlımın anlattağı kadar sizede anlatayım.
    Yeni bina yeni yapılmış 3 katlı 6 daireli 140mkare 3 oda 1 salon 1 ebeveyn banyosu 1 banyo 3 wc 2. kat evim bu arada :) Çelik kapı camlar pimapen yerler laminat parke duvarlar alçı ısınması merkezi sistem henüz doğal gaz yok oralarda yaygın değil yani. Kapılarım beyaz amerikan kapı.Mutfak dolapları sütlü kahve ve krem rengi çok hoşuma gitti.Bu arada şunu anladımki benden iyi emlakçı olur şuraya bakın evi A dan Z ye anlattım.Bu arada oturacağım yer Kırklareli/Lüleburgaz/Babaeski :D:D

Allah tüm bekarlara bu mutluluğu nasip etsin 1 haftaya kadar temziliğe gidicez eşyalarımı yerleştiricez.Resimlerini inş. çekerim ve konusunu açarım :D:D
    :D:D:D:D

19bjk03, bettt, FiRaRi_MeLeK ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Canım rabbim evinde iyi günlerde Güle güle oturmayı nasip etsin inşallah...Bu arada Evinin resimlerini merakla bekliyorum :D:D

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol canım benim darısı bekar meleklere inş. koycam resimleri :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oyyyy canım benim:)))))))))))))))

Yemin ederim okurken mutluluktan ağzımın kulaklarıma kadar çekildiğini fark ettim:)

Yaşadığın o heyecanı vwe mutluluğu hissediyorum ve bende senin adına çok mutlu oluyorum, canımın içi Tuğçem :kiss:

Rabbim o evde ağız tadıyla, mutlulukla, sağlıkla ve aşkla yaşamanızı nasip eylesin. Darısı ev almanıza olsun inş ve darısı diğer tüm bekar Melek'lerimize olsun inş :)

Sabah sabah çok mutlu ettin beni, ne güzel bir haber bu :) Mutluluğun hep böyle olsun, daimi olsun Tuğçem :kiss:

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D ayyy hayırlı olsunn tuğçecimmmmm rabbim inşallah o evin içerisinde sağlıklı,huzurlu mutlu ,yaşamanızı sağlar canımmmm benimm çok sevindim senin adınaaaaaaa :D:D rabbimm hep böle mutluluklar yaşatsın sana canımmm. inşallah herşey gönlünce olur:kiss:

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol bitanem benim Allah herkeze bol bol mutluluk versin inş. evde alırız ama o biraz zor çünkü 4 yılda bir evimiz değişik durucak yani ev alsak bile oturamıycaz.Tayinci olmanın zararları işte.Benim dünden beri ağzım hep kulağımda.
    İnş. sağlıkla aşkla mutlulukla ballışekerli otururuz evimizde güzel dilkelerin ve duaların için Aminn ve cümlemize diyorum canım benim..Allah en iyilerini ve en güzellerini size versin inş.

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol canım ciğerim ballı böreğim :D:D Allah seninde evindeki mutluluğu 5 6 7 ye katlasın..Rabbim mutluluğuna mutluluk katsın seninde..:kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlı olsun Tuğçemm :)
    Evde sağlıkla huzurla mutlulukla oturursunuz inşallah
    Hep böyle mutlu olun İstanbuldan uzaklaşmışsın ama olsun
    Evinin resimlerini merakla bekliyorum haberin olsun :D:D

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Saol biricik ergenim resimleri koycam bekleyin :D:D

GREY bunu beğendi.
  10. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    canımmmm benim:26::26::26: geçen hüzünle anlatınnca senin için dua ettim çok ama çok sevindim allah mutluğunuzu daim etsin huzurla mutlulukla yaşayın inş ev de alırsınız bitanem güle güle oturun heycanla resimlerini bekliyorum seni çok seviyorum kuzum benim :sule::sule:

11. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun tugcem Allah mutlulukla huzurla güle güle oturmanı nasip etsin inş en mutlu unutulmaz anlarını yaşatsın evinde

12. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Rabbim tamamına erdirsin canımcım... Rabbbim sonsuz huzur ihsan etsin...

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok saolun canlarım benim Allah hepimize mutlu yuvalar nasip etsin

14. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Tuğçecim evin hayırlı olsun.. Ağız tadıyla oturmayı Allah'ım nasip etsin.. evet darısı bizimde başımıza:D:D

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy canım yaa senin adına çok sevindim gerçekten kim bilir ne kadar güzel bi duygudur :) Allah herkesi sevdiğiyle evlenmeyi nasip etsin Rabbim herkese mutlu bi aile versin...
    O güzel evinizde mutlu mutlu bi ömür yaşarsınız inş. canım :kiss:

Evim evimm Tuqce_ nin evii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tugce Nin Esi Evi Terketti...

Tugce Nin Esi Evi Terketti...

Yunan kocası Yorgo Seitaridis’in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo, arkadaşına taşındı. Yunan kocası Yorgo Seitaridis'in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo arkadaşına taşındı. Tuğçe Kazaz'ın erkek mankenlerle samimi pozlarının Yunan eşi Yorgo Seitaridis ile arasını açtığı konuşuluyor. Kazaz'ın bir firmanın reklam kampanyası için verdiği bu pozun Yorgo için bardağı taşıran son...
  2. Tuqc€_'nin hediyesi

Tuqc€_'nin hediyesi

Hediyemi aldım hediyemi aldımmmm :hede::hede::hede:O çok istediğim ayıla bayıla ağzımın suları aka aka reklemlarını izlediğim telefonu sevgililer gününde tosuncuğum almışşşşş .Hemd eyanında kolyesi var :D General mobile Dst diamond
  3. Tuqce_ nin davetiyesi beraber seçelim

Tuqce_ nin davetiyesi beraber seçelim

davetiye modelleri, sözleri, örnekleri, yazıları, çeşitleri burada arkadaşlar Çook kıymetli melekler, Bugün sizin yardımınıza ihtiyacım var davetiye seçmem gerekli acil hemde ve davetiye sözü beğendiklerim burda sizde beğendiğiniz modelleri gösterin bana sözde yazın yada benim beğendiklerimden birini söyleyen çoğunluk ne olursa onu yapacağım şimdiden teşekürlerimi sunuyorum Saygı ve...
  4. Yarım yamalak Tuqce_

Yarım yamalak Tuqce_

Evetttttt size bi itiraf geçenlerde annemle dışarı çıktık ve yeni aldığım ayakkabıları giydim evden çıkmadan öncede yeni aldığım ojelerin rengini denemek için sol ayağıma sürdüm.Evden çıkmadan önce aseton aradım bulamadım ayakkabı kapalı olduğu içinde sorun olmaz diye düşündüm.Amaaaa :uhu: Ayakkabı çok sıkınca terlik aldık ve ben ayağıma çorap giymemiştim eve gelene kadar canım çıktı. Bi...
  5. Teratospermi nin tedavisi varmıdır?

Teratospermi nin tedavisi varmıdır?

teratospermi nedir,teratospermi tedavisi varmıdır,teratospermi neden olur,sperm şekil bozuklukları,sperm şekil bozukluklarının tedavisi, teratospermi hakkında bilgiler sperm analiziyle sperm sayısı,şekil bozukluğu gibi değerleri öğrenmek mümkün.Varikosel, kabakulak vs ancak kısır erkek grubunun çok az bir kısmında problemi açıklamayı sağlamaktadır.Burada kastettiğimiz örneğin çocuk...

Sayfayı Paylaş