Evim şahane başvuru formu

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Evim şahane başvuru formu
Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum? Evim şahane başvurusu evim şahane başvuru forumu ve linki

Evimolsunşahaneolsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına takmış durumda. Özellikle parasız, para harcamadan evi güzelleştirmek için atılımlar son hızı ile devam ediyor. Bu aralar Kanal D ekranlarından yayınlanan Evim Şahane ekibine başvuru yapıyorsunuz evinizin resimlerini çekiyorsunuz gönderiyorsunuz, evim şahane başvuru formunu doldurarak. Eğer seçilirseniz çat kapı geliyorlar size. Bu arada evim şahane olayının İstanbul ve çevresinde yapıldığından bahsetmeme bilmiyorum gerek var mı ? Yani siz Siirt’te iseniz gelmiyorlar bilginiz olsun. Diğer şehirlerde bu ev dekorasyonunun hayata geçirmek adına proğram ekibi harıl harıl çalışıyor.
Peki ne yapmam gerekiyor nasıl başvuru yapıyorum evim şahane ye Yapacağınız işlemleri tabiki sizlere tek tek anlatmaya çalışayım. Öncelikle hemen aşağıda sizler için verdiğim resime tıklayacaksınız. Bu link yardımı ile Evim Şahane başvurusunu yapmış olacaksınız.Bu arada bir kaç forumda ve sitede değişik şeyler okudum. Evim şahane ücretli diye. Bakın arkadaşlarım Evim şahaneye başvuru ve kazanıldığında evlerinizin dekorasyonunun yapılması tamamen ücretsizdir. Evim Şahane şu aralar herkes gibi benimde hayalim. Bende başvuruda bulundum. Kimbilir bakarsınız Evim Şahane ekibi burnumuzun dibinde evimizin kapısında bitivermiş :)

Unutmadan arkadaşlarım bu başvuru formunu kesinlikle eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Ne kadar eksiksiz doldurur iseniz o kadar kısa sürede size ulaşacaklardır diye düşünüyorum. Herkesin Evi Şahane olur inşallah.

Bu konu evim şahane başvuru formu hakkında bilgiler veren www.dekor.org sitesinin evim şahane başvuru isimli konusunda yayınlanmaktadır.

Son düzenleme:
Televizyonda ki dekorasyon adına yapılan programlara bir yenisi daha eklendi. Daha farklı bir program sayesinde insanların evleri inanılmaz derecede değişikliklere uğrayarak kendilerinin bile inanamıyacakları bir şekilde evleri yenilendi. Ne güzel ki evimşahaneolsun programı sayesinde yine birçok kişinin evi yenilenecek belkide yıllardır kurdukları hayalleri gerçek olacak. Sizde bu fırsatı kaçırmayın ve başvuru formunu tıklayarak hemen programa başvuruda bulunun. Kimbilir belkide sizin de yıllardır kurduğunuz hayaliniz gerçeğe dönüşecek ve evinizde harika yenilikler olacak. Bana gelmezler diye düşünmeyin şans bu hiç belli olmaz bu fırsatı bence kaçırmayın derim;)

Evimşahane ilk günlerde gayet hızlı ve hoş bir giriş yaptı ancak son zamanlarda yapılan ajitasyon beni programdan soğuttu diyebilirim. Programın sadece İstanbulda gerçekleşmesi bir handikap. Bunun yanında yapılan ajitasyon ve gayet güzel eşyalı evlerin programa dahil edilmesi pek hoş olmuyor. Ancak dozunda yapılan harika evler de var.

seçimleri şık ve güzel oluyor ama bazı evlerde abartıyolar renkleri falan kötü görünüm ortaya çıkıyor ilk başladıgı güne göre bence biraz kaliteden ödün veriyolar.mimar gerçekten güzel alanlar dekore ediyor ortamı şahane hale getiriyor ve küçük ve dar evlere bile büyük görünüm kazandırıyor.Selim bey bence güzel bir mimar neyi nereye yerleştirceğini biliyor ama bide özel tasarım hediyeler yapmasa daha iyi :D:D

Geri