gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ? Merakla ve ilgi ile izlenen bir program Evim Şahane için başvuruda bulunacak kişilerin akıllarını kurcalayan bir soruyu cevaplandırmaya çalışalım. Yaptıkları o kadar güzel iş ile büyük hayran kitlesine sahip olan ve başvuruları her gün artan Kanal D Evim Şahane Ekibine başvuru için ödenecek bir ücret oluyor mu ?

Evim Şahane başvurusu yapacakların gönüllerine su serpmek istiyoruz. Evim Şahane Ücretsiz mi ? diye soranlara, başvuru formunu hemen doldurun çünkü Evim Şahane Ücretsiz diyoruz. Başvuru anında kesinlikle herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Orada belirlenen parasal bir bütçe var bin tl civarında O da zaten Kanal D tarafından karşılanıyor. Evim Şahane Programının en büyük farkıda bu olsa gerek. Aşağıdan sizlere ekibin tamamının Kanal D önünde çekilmiş bir resmini ekliyoruz. En öndeki Saçları olmayan Mavi Kotlu kişi Mimar Selim Yuhay

evim şahane ekibi
    Diğer bir Evim Şahane ile alakalı soru da, Evim Şahane'nin gittiği iller... Şu anda alt yapı için hazır olmayan bu ekip sadece İstanbul için yapılan başvuruları değerlendiriyor. Siz İstanbul'da yaşıyor iseniz ve değiştirilmesini istediğiniz bir eviniz, bir odanız var ise başvuru yapın. Kim bilir belki sıra size gelmiştir. Denemeden bilemezsiniz değil mi. Aşağıdaki Başvuru formu resmine tıklayarak başvuru sayfasına gidebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Evim Şahane Başvuru Sayfası
    Evim Şahane Dekor

2. naciye cavus

naciye cavus Forum Okuru

Ben naciye cavus sakaryadan sizlere sesleniyorum ben kavinvalidemin evini dekora etmenizi istiyorum.

3. kabahararif

kabahararif Forum Okuru

Ben esin evim perişan halde Evimi elimden geldiği kadar güzelleştirmeye çalıştım ama olmuyo bütçe yetişmiyo Evimin üst çatı ama üstü açık evime rutubet yapıyo evime şu damlayı ve annemde kalmaz zorundayım size ulaşamıyorum başvuruyu dolduramadim bilmiyorum beceremedim galiba lütfen bana yardımci olun Kocaeli'de yaşıyoruz

4. Hanife baylan

Hanife baylan Forum Okuru

Pecer de Soyuk geliyor duvar dukuyor yada odasiyok çocuklar yerde yadiyor gelin bak n ev

5. Erdinckayaaa

Erdinckayaaa Forum Okuru

Bizim başvurumuz kabul edildi önce 270 tl kargo ücreti alınıyor kesin bir bilgi verilmiyo yani gelip gelmicekleri kesin değil gelmezlersede paranın iadesi YOKTUR

6. soner

soner Forum Okuru

Bizede kargo ücreti 270 tl dendi

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    EVet doğrudur 270 tl kargo ücreti alındığını bizler de duyduk. Yaşadığımız bölge bu yarışma programının ulaşım alanları içinde olmadığı için net olarak ta birşey diyemiyoruz. Doğrudur diyoruz ama daha fazla bilgi verecek arkadaşlarımızın yazacaklarına ihtiyacımız var. Nasıl işliyor süreç bu para ne için isteniyor ? Sizler kargo gönderdiğinizi söylüyorsunuz ne gönderiyorsunuz ? Evlerinizin durumunu gösteren resim mi biraz daha bilgi verir misiniz arkadaşlarım.

Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ücret

ücret

Bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa; kazancınızın düzeleceğine işarettir. Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek...
  2. 2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar bilen var mı?

2012 İstanbul Autoshow Giriş Ücretleri Ne Kadar olduğunu bilen var mı acaba aranızda? Bende 2-11 Kasım 2012 tarihleri arasında ki otomobil fuarına gitmek istiyorum ama ücretler uygunsa tabi.
  3. Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bu konuda bana acil bilgi lazım. Bebeğim olmuyor tüp bebek düşünüyorum ama maddi durumumuz pek iyi değil acaba Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bilen var mı?
  4. Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Kızlar selamlar ben evim şahane akibine nasıl ulaşabilirim. Hale hazırda paramız maramız çok şükür yok. Kim bilir belki bi bakarsınız ben çıkmışım. Hem beni tv lerden görürsünüz hemde ben bedavadan evimi güzelleştiririm. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım var mı Tam olarak bilgilere nereden ulaşabilirim arkadaşlar.
  5. Evim şahane başvuru formu

Evim şahane başvuru formu

Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum? Evim şahane başvurusu evim şahane başvuru forumu ve linki Evimolsunşahaneolsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına...

Sayfayı Paylaş