Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Evim şahane başvuru yapmak istiyorum
Kızlar selamlar ben evim şahane akibine nasıl ulaşabilirim. Hale hazırda paramız maramız çok şükür yok. Kim bilir belki bi bakarsınız ben çıkmışım. Hem beni tv lerden görürsünüz hemde ben bedavadan evimi güzelleştiririm. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım var mı Tam olarak bilgilere nereden ulaşabilirim arkadaşlar.

Tamda bu kadar olur ya, Bende site araştırıyordum daha doğrusu bu konuyu araştırıyordum. Diğer sitemizden konuyu açtım dileyen arkadaşlarımız başvurunun nasıl yapılacağı, ücretli olup olmadığı ve diğer sorularnın tamamının cevabını buradaki linkte bulabilir. Detaylar için burayı tavsiye ediyorum size. Bu arada umarım siz kazanırsınız :)

Evim şahane başvuru ? Dekorasyon Mobilya Fikirleri Örnekleri ve Önerileri

Tamda bu kadar olur ya, Bende site araştırıyordum daha doğrusu bu konuyu araştırıyordum. Diğer sitemizden konuyu açtım dileyen arkadaşlarımız başvurunun nasıl yapılacağı, ücretli olup olmadığı ve diğer sorularnın tamamının cevabını buradaki linkte bulabilir. Detaylar için burayı tavsiye ediyorum size. Bu arada umarım siz kazanırsınız :)

Evim şahane başvuru ? Dekorasyon Mobilya Fikirleri Örnekleri ve Önerileri

Sayın Sadmin burada da var başvuru bilgileri lütfen :D:D

https://www.meleklermekani.com/tv-y...vim-sahane-programi-basvuru-formu-2013-a.html

ben yaptirmazdim, bazen evi mahvediyorlar.... diyorum hic olmadi kadin giriyor odaya mutluluktan agliyor anlamyiorum valla hahaha

Geri