gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evim şahane başvuru yapmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar ben evim şahane akibine nasıl ulaşabilirim. Hale hazırda paramız maramız çok şükür yok. Kim bilir belki bi bakarsınız ben çıkmışım. Hem beni tv lerden görürsünüz hemde ben bedavadan evimi güzelleştiririm. Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarım var mı Tam olarak bilgilere nereden ulaşabilirim arkadaşlar.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tamda bu kadar olur ya, Bende site araştırıyordum daha doğrusu bu konuyu araştırıyordum. Diğer sitemizden konuyu açtım dileyen arkadaşlarımız başvurunun nasıl yapılacağı, ücretli olup olmadığı ve diğer sorularnın tamamının cevabını buradaki linkte bulabilir. Detaylar için burayı tavsiye ediyorum size. Bu arada umarım siz kazanırsınız :)
    Evim şahane başvuru ? Dekorasyon Mobilya Fikirleri Örnekleri ve Önerileri

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sayın Sadmin burada da var başvuru bilgileri lütfen :D:D

http://www.meleklermekani.com/tv-ya...vim-sahane-programi-basvuru-formu-2013-a.html

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben yaptirmazdim, bazen evi mahvediyorlar.... diyorum hic olmadi kadin giriyor odaya mutluluktan agliyor anlamyiorum valla hahaha

Evim şahane başvuru yapmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev yapmak

Ev yapmak

İnsanın rüyada ev yapması, vaktinin hoş geçmesine, toprakla uğraşmaya, eline mal geçeceğine; evini camdan yapılmış görmek, düşman tuzağına uğrayacağına işaret eder. Rüyada ev yapmak, vaktin hoş geçmesine yorulur, Toprakla meşgul olmaya mal elde edileceğine işarettir. Camdan yapılmış ev görmek, hasımlarınızın tuzağına düşmek anlamındadır. Insanin rüyada ev yapmasi, vaktinin hos geçmesine,...
  2. Evim Şahane Programı Başvuru Formu 2013

Evim Şahane Programı Başvuru Formu 2013

evim şahane evim şahane programı evim şahane başvuru formu Sevgili melekler, evinizin bir bölümünde değişiklik yapmak istiyor ve bunun için bir türlü fırsat yakalayamıyorsanız, Evim Şahane programına başvurun ve ünlü mimar Selim Yuhay ve ekibine evinizi teslim edin. Birkaç gün gibi çok kısa bir zamanda hayallerinizden ötesine kavuşmak istiyorsanız durmayın ve BURADAKİ başvuru formunu hemen...
  3. Evim şahane başvuru formu

Evim şahane başvuru formu

Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum? Evim şahane başvurusu evim şahane başvuru forumu ve linki Evimolsunşahaneolsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına...
  4. Evde îş yapmak istiyorum yardım

Evde îş yapmak istiyorum yardım

Ben evde çalışıp para kazanmak istiyorum eve iş veren yerler varsa yazın lütfen ist esenlerde oturuyorum boncuk dikme ve pazarlama olmasın
  5. Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ?

Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ?

Evim şahane başvuru ücreti var mı ? Başvuruda ücret ödeniyor mu ? Merakla ve ilgi ile izlenen bir program Evim Şahane için başvuruda bulunacak kişilerin akıllarını kurcalayan bir soruyu cevaplandırmaya çalışalım. Yaptıkları o kadar güzel iş ile büyük hayran kitlesine sahip olan ve başvuruları her gün artan Kanal D Evim Şahane Ekibine başvuru için ödenecek bir ücret oluyor mu ? Evim Şahane...

Sayfayı Paylaş