gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evim şahane programına nasıl katılabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Evim Şahane programına bayılıyorum. Eğer şans bize gülerse salonumuzu yaptırmak istiyoruz. Bu programa nasıl katılabilirim ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kanal D’nin sevilen programı evim şahane ekibinin sizinde evinize gelsin istiyorsanız online olarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Evim Şahane’ye dev kadrosu Kanal D’de haftanın 5 günü yayınlananevyenileme programı ‘Evim Şahane’nin kadrosu, televizyoncu, mimari ve usta ekibi ile yaklaşık 100 kişiden oluşuyor.

evim şahane programına nasıl katılabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şahane insan nasıl olunur?

Şahane insan nasıl olunur?

nasıl eğlenceli biri olunur sağlıklı insan nasıl olur ideal insan olur hanımefendi olunur hanımefendi ŞAHANE İNSAN OLMAK İÇİN KULLANIM KILAVUZU Her insan hayatında mutludur. Fakat insan biraz daha iyi düşününce belki de rutinlerin arasında sıkışıp kaldığının farkına varabilir. Veya tam tersine hiçbir şey düzgün gitmeyip, nereden ve nasıl başlaması gerektiğini de bilmeyebilir. Eğer hayatınızı...
  2. Şahane Ev Yapımı Künefe Tarifi

Şahane Ev Yapımı Künefe Tarifi

Evde Künefe yapılışı Resimli Künefe tarifi Sevgili melekler, Hatay 'ın en meşhur tatlısı Künefe tarifi ile karşınızdayız. Künefe deyince hemen gözünüzde büyümesin. Şerbetli tatlı denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olan künefeyi evde nasıl yapacağınızı anlatacağız sizlere. İşte evde künefe yapılışı... :) Evde Künefe Malzemeler: ½ kg Kadayıf 200-300 gr, isteğe bağlı, özel künefe...
  3. Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışmasına nasıl katılabilirim ?

Güven Bana yarışması çok ilgimi çekti. Yarışmaya katılmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başvuru formu falan nasıl nereden dolduruluyor ?
  4. Evim şahane başvuru formu

Evim şahane başvuru formu

Evim şahane olsun diye nereye başvuru yapabiliyorum? Evim şahane başvurusu evim şahane başvuru forumu ve linki Evimolsunşahaneolsun. Param yok ama yinede şahane olsun. Bir gece yada bir gündüz kapım çalınsın ve” hu huu biz evim şahane ekibinden Kanal D ‘den geliyoruz evinizi düzenleyeceğiz “desinler :) Türk insanı bu aralar gelen yaz ile birlikte kafayı tam anlamı ile dekorasyon durumlarına...
  5. Evim Şahane Çocuk Odası Modelleri

Evim Şahane Çocuk Odası Modelleri

evim şahanenin yaptığı çocuk odaları, evim şahane genç odası, evim şahane selim yuhay, evim şahane tarafından yapılan çocuk odaları, çocuk odası modelleri, çocuk odası dekorasyonu Mimar Selim Yuhay ve usta ekibinin yaptığı modern çocuk odası modelleri ve dekorasyon örnekleri çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanıyor. Çocuklara ve gençlere daha konforlu ve modern bir yaşam alanı...

Sayfayı Paylaş