Evim Sensin Filmi Fragmanında Çalan Şarkı isteyenler için burada | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Evim Sensin Filmi Fragmanında Çalan Şarkı isteyenler için burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evim Sensin Filminde Fahriye Evcenin Söylediği Türkü

Fahriye Evcen Sen Yarim İdun Sözleri

http://www.meleklermekani.com/filim...yeni-filmi-evim-sensin-hakkinda-bilgiler.html sunduktan sonra şimdide Özcan Deniz'in yeni filmi olan Evim Sensin filmi şarkısı sunuyor ve ilgili tüm arkadaşlara işte Evim Sensin filmi tanıtım şarkı sözleri burada diyoruz!

sen gülüm idun , sevduğum idun ,
    söz vermiştuk ölümüne
    sen benum idun.!

alnumuza yazildi yar
    bu kara yazi
    söz vermiştuk tutamaduk
    biz sözumüzü.

bedduam olsun beni hiç unutmayasun
    ölene kadar sevduğum yarsız kalasun

unutamam artık seni hep seveyrum
    senun içun senun içun yar öleyrum..

sen yarim idun ,
    sevdalim idun ,
    ölesiye sevdum seni
    her şeyum idun..

kader böyle ayirdi bak yollarimizi
    ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi
    görüyorum bu aşk beni senide yakar
    ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar

o güzel gözlerine doyamayirum.
    artık yeter senin içun ağlamayirum
    o güzel gözlerine doyamayorum.
    her şey bitti senin içun ağlamayirum.

Evim Sensin Filmi Fragmanında Çalan Şarkı isteyenler için burada konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İsteyenler için Hadise Süpermen Şarkısının Sözü burada

Hadise Süpermen Şarkı Sözleri Hadise Süpermen Şarkısının Sözü Hadise yeni imajıyla dikkatleri ve yeni çektiği klibiyle tüm dikkatlari üzerine çekti ve kesinlike beğeni topladı Melek'lerim. Biz de Hadisenin süpermenm şarkısı sözleri isteyen misafirlerimiz için, Hadise'nin yeni şarkısı Süpermen sözlerini paylaşıyoruz. Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali Çok saftım dimi bende, olanları...
  2. Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Şarkı Sözü isteyenler için burada

Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında Şarkı Sözleri Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam şarkısı sözlerinden sonra, şimdi de ünlü şarkıcının sevilen parçalarından olan Senin İçin Ölürüm Aslında şarkısı paylaşımında bulunuyor ve Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımıza gelsin bu konumuz diyoruz:)...
  3. Sezen Aksu Tanrı'nın Gözyaşları Şarkı Sözü isteyenler için burada!

Sezen Aksu'nun Şehit Mehmetçikler için yazdığı şarkı sözü Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkı sözü Tanrının Gözyaşları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili Sezen Aksu hayranı olan misafirler, bu sayfamızda Sezen Aksunun Şehitlerimiz için yazdığı şarkının sözleri paylaşımında bulunuyor ve sizlere Sezen Aksu Tanrının Gözyaşları şarkı sözleri paylaşıyor ve...
  4. Evim Sensin filminin fragman şarkısının sözlerini arıyorum

Özcan Deniz'in son filmi Evim Sensin 'in fragman parşasının sözlerini paylaşabilirmisniz ?
  5. Kuzey Güneyin 49.bölüm fragmanında çalan şarkının sözlerini paylaşır mısınız

Kuzey Güney fanatiği olarak 49.bölüm fragmanında ki şarkının sözlerini arıyorum. Şarkının bir yerinde böyle bitmez içimde bu öfkeyle böyle bitmez diyordu ama ya gerisi :S

Sayfayı Paylaş