gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

evimi sevemiyorm..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben ii deilim.:18:.eve gelmek istemiyorm:18:.herkes batıyo sanki bu evde bana.bi kayınpederm var onu görünce tuhaf şeyler oluyo bana dayanamıyorm..anneme gittim bugün sanki öyle bi yere gidiyormki çok mutluyum ama eve gelince yasa geliyorm sanki..sürekli başımızda birileri kaynanam kocası oğlu dayanamıyorm tahammül edemiyorm :18:24 saat yemek yiyo o yedikçe ben kusuyorm bide bi yemek yeme sitili var.yatakta bile ağzında cips çikolata.yedikten sonra istifra ediyo bunu görünce dahada uzaklaşıyorm.ya bide eşim çalışmıyo oda evde oturuyo oda geriyo beni.eşim evdeyken odama gidemiyorm gitsem kayınpederm camları indirp evde bağırıp çağırıyo komşular kaçkere cinayet mi var diye kapıya geldi öyle kötüyümki herşeyi anlatsam heralde kaç sayfa olur ne yapcam bilmiyorm bu aile benden uzaklaştırıyo eşimi artık eskisi gibi sıcak deilim.eşimde eve gelmeyo senn o asık suratını çekemm diyo ama nasıl gülebilirim:18:

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    zuzumm senin durumun gerçekden çok zor,burada akil vermek de zor! o evde çalisan yok heralde ve bütün gün iç içe oturmak gerçekden zor ve senin hiç özel hayatin yok :S

senin yerinde olsan birkaç günlügüne kendi ailemin yanina giderdim ,biraz kafa dinlemeye ve toparlanmaya belki de ailenle biraz dertlesirsin esin ve kaynananla olacak sanmiyorum anladigima göre esinde aksi birine bensiyor?

sonrada bir kaç gün sonra da esinle bir yerde yemek veyat bir cafe ye gidip konus , en iyisi kahve!

(önemli konusmalarda özelikle tartismadan sonra karsi tarafa kesin kahve ikram etmek lazim kahve kokusu sakinlestiriyor aynisi önemli konusmalarda da geçerli,
    fincanin sicakligi insani da isitiyor ve yumsatiyor)

ins. en kisa zamanda düzelir durumunuz Allah sabir versin.

ps: moralin ne kadar bozuk olursa olsun esine herzaman güler yüzle bak! nefret etsen bile! dene...

Son düzenleme: 3 Ocak 2011
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kötü bi durum ya Allah yardım etsin kafana takmamaya çalış biraz sevmeye çalış onları sevmedikçe her hareketleri batar sana canım inş. düzelirsin ..

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    cnm çok saol anlamışsın beni aileme gittiğimde dönüşüm azap oluyo aileme anlatınca zaten annemn bin türlü derdi var bide bunlarla üzmek istemiyorm maddi manevi öyle sıkıntılarım varki bugn saatlerce boş boş dolaştım sokaklarda gözümde hep yaşlar kayınvalidemn kızı yok olamdığı için kız sevgisini bilmiyo bana kötü davranıyo alıyorm karşıma nne kızın yok bari beni kızın yerine koy arkadaş gibi olalım birbirimize desteğimiz olsn diyorm yok ben kızları sevemm oğullarımı severm diyo anlattıkların güzel ama bunları yapma gibi bi fırsatm yok ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidicen die bi laf var hem dayanamıyorm hemde gidemiyorm

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    inş cnm bi evim olur da düzelirm başka çaresi yok onları sevmeye çok çalıştım ama olmadı hep sorunlar çıkıyo inş benmde evm olurda bende kurtulurum

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

çok zor bi durum seninki aynısına benzerini yaşadım ben çocuğumu kaybettim kayınpederm içiyodu durdura mıyoduk daha neler var neler en sonunda boşandım böyle daha mutluyum

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ne yani bende mi boşanmalıyım :(

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İnş. canım

9. aslı01

aslı01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçer inşallah çok zor bi durum artık kaynanayla oturan yok sen neden razı oldun çok iyi olsa bile batar sabır canım ya

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

sabrediyorm onlarla kalmak zorundaydm çünkü eşim askere gidecekti yeni geldi inş evimiz olacak bizimde

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok sakin olmalı ve eşinin nabzına göre durumu ona uygun bir dille anlatmalısın. Tabi ki o eve gitmek istemezsin. Çünkü o ev senin evin değil ki. Eşinle konuş ve gerekirse ikiniz çalışın, kendi evinizi kurun canım. Aksi halde böyle ne sen nede eşin mutlu olamaz. ALLAH yardımcın olsun...

12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

canım seni anlamak zor çünkü ancak yaşayan bilir bunları yaşamadığımız için nasıl tesseli etsem bilemiyorum yani ama en büyük duam senin için Allah o evden uzaklaştırsın seni inşallah en kısa zamanda evine geç mutlu mesut ol eşinle beraber

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım ben de bir zamanlar kaynanamla oturuyodum. Ama eve girdiğim yoktu. Eşim işe gidince ben de dışarı çıkıyodum ya arkadaşıma ya anneme gidiyorum eşim işten dönünce de ki gece 11-12 gibi dönüyor ben de onunla eve gidiyodum. Buna rağmen dayanamıyodum. Şimdi kira da olsa bi evimiz var. İnan ne kadar sıkıntı yaşarsan yaşa kaynanayla oturmaktan iyidir. İstersen aç kal ama huzurun olur. Sen ne yap ne et ayrı eve çık canım tabi eşini seviyorsan. Ama sevmiyorsan ve çocuğunuz yoksa boşan daha iyi. Böyle yaşanmaz canım.

14. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    kolay bi durum degil ama ilk yapican sey esini kendine baglaman olucak eger surat azip kendinden uzaklastirirsan sonu kötü olur zuzum

15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    zor bir durum öyle bir durumda orayı nasıl sewebilirsinki

evimi sevemiyorm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EV

EV

Evler vardır; kaçıp canını kurtarmak istersin… Evler vardır; yalnız, soğuk, buz gibi… Evler vardır; her gece bir çift cesedin üstüne, bir mezar taşı gibi kapanır kapısı… Evler vardır; sofrası kurulmayan, yarım ısıtılmış bayat pilavdan ayaküstü birkaç kaşıkla hemen kahveye koşulan… Evler vardır; penceresinin kırık camına yastık tıkılmış… Evler vardır; “sobası tüten ve bir türlü yanmayan ve...
  2. Evinin yıkılması,ev yıkmak

Evinin yıkılması,ev yıkmak

Rüyada evin yikildigini görmek de, ev sahibi nin ölümüne isarettir. Rüyada bir ev veya tarihi bir eseri yiktigini gören kimseye, üzüntü, keder ve ser isabet eder. Bir kimse rüyada kendi Uzerine evinin tamaminin veya bir kisminin yikildigini görse, o evde bir insanin ölecegine veya rüya sahibine büyük bir musibet veya çirkin bir hadisenin erisecegine isarettir. Rüyada evinin tavaninin...
  3. Evlerinize....

Evlerinize....

Dekoratif ürünler denildiğinde ilk akla gelen markalardan Biev gold serisi 2011 2012 sezonunda da üretmiş oldukları birbirinden farklı tasarımlar ve son derece dekoratif tarzlarla evinizin dekorasyonlarına renk katmaya devam ediyor.. Çok şık duran bu üç modeli sizinle paylaşmak istedim.
  4. ev

ev

evim olacak mı ? toki ev verecek mi ? gül ablam çay vercekmi ? alperen sınıfta kalacak mı ? umut takdir alcakmı ?
  5. Evim Evim Güzel Evim

Evim Evim Güzel Evim

Limango’nun, ev ve yaşama dair her şeyi %80’e varan indirimlerle alabileceğiniz yeni alışveriş platformu limangoHOME açıldı. Tam da okulların açıldığı dönemde, yani yeni atanan binlerce öpretmenin ve yeni şehirlere göç eden yüzbinlerce öğrencinin ev telaşıyla ortalıkta dolandığı günlerde çok mantıklı ve akıllı bir hamle yapmış olan alışveriş sitesidir. Yıllardır severek kullanıyor olmam bir...

Sayfayı Paylaş