Evimin dış cephesi gerçekten çokmu kötü

bence gayet güzel olmuş,yani eski halini bilmiyodum elbette ama şuanki rengini beğendim ben.
güle güle oturun,iyi günlerde....

eski hali yeşildi,tşk ederim canım

Hmmm...
bence renk olarak güzel, ama sanki bu renk biraz sönük duruyor :S
yani daha canli bir lila/mor olsaymis daha güzel duracakmis :)
Güle Güle oturun... :)

zaten biz koyu mor istedik ama içinden eflatın çıktı

Güle güle oturun yen ievinizde....
Bence renk cok güzel ama kapinin renigni degisin beyaz yapin pencerelerin cerceve rengi gibi olsun o kirmizi ton yakismamis.

int.cafeyi açalı 2 sene oldu,o zaman dış cepheyi boyatcağımızı bilmiyoduk,o yüzden kırmızı boyamışız,dediğin gibi şu anki boyaya hiç uymuyor,onuda en yakın zamanda dediğim gibi beyaza boyatmamız gerekiyor,bu arada çok dikkatlisin.

bence güzel güle güle oturun
tşk canım

bence tam kararında bir renk olmuş daha acıgı yada koyusu olmazdı ya çok şirin durmuş ve güzel olmuş valla bak benim fikrim bu çok begendim ben

ay kıslar beğenmenize çok sevindim ya,bi ara öle bir morelimizi bozdularki rengi değiştirmeyi bile düşünmüştük yani

Vallahi dış cephe rengine güzel olmamış diyenler halt etmişler. Süpper olmuş harika duruyor. Kim ne derse desin siz moralinizi bozmayın ben çok beğendim vallahi :)

tşk patronnn

bence çok güzel ama kapı rengide değişse iyi olur tam bi uyum içinde olur o zaman:)

Bence gayet guzel,fakat demir kapinin rengi biraz isi bozmus canim,kirmizi olmasi evin gorunumunu etkiliyor,siyah yada camlara uygun olarak beyaz olabilir.Onun da rengi degisince daha iyi olacak bence.

haklısın kıslar yukarıdada yazdığım gibi ihş.en kısa zamanda değiştirecez

QUOTE=gül15;396515]güzel canım güle güle oturun[/QUOTE]
tşk canımcım

Benim gibi bir mor hastası için çok güzel ben çok beğendim ama kızların da dediği gibi kapının rengi pek uymamış eğer oda camlar gibi beyaz olursa tam süper olur
Güle güle oturun Zagacım :)

Alışılmış olan dış cephe renkleri; alçı sıva, bej ve balkon kısımları bordo tonları, sarı tonları vs vs... sizin evin dış cephe rengi alışılmışın dışında bir renk olduğu için insanlar yadırgıyor olabilir. Fakat sizin ev alışılmışın dışında olan bir renk olduğu için bence de çok hoş bir renk, tablo gibi geldi bana :) Hatta satacak olursanız haberim olsun derim :D Gelelim kapıya ben kapıyı pek cırtlamış göremedim fakat bizim kızlar çok detaycı oldukları için, siz o kapıyı da pencere kenarları gibi beyaz yapın :D:D

Allah iyi günlerde oturmayı nasip etsin, içinde huzur, sağlık, sevgi, saygı ve bereket olsun :)

Bizim evin iç cephe boyasını her kes eleştirdi, evimizin rengi turuncu hemde baya bir ateş gibi yana turuncu :D Daha sonra bu eleştiren şahısların hepsi kendi evini öyle boyadı :D İnsanlar bazen beğenmez ve nedense beğenmedikleri şeyleri uygularlar. Bende bu yüzden çok beğenilmeyen şeyleri yaparım :D Önemli olanda insanın kendinin beğenmesi içine sinmesidir. :):)

Benim gibi bir mor hastası için çok güzel ben çok beğendim ama kızların da dediği gibi kapının rengi pek uymamış eğer oda camlar gibi beyaz olursa tam süper olur
Güle güle oturun Zagacım :)

tşk canım,en kısa zamanda herkesınde ortak fıkrıyle dukkan demırlerı beyaza boyanacaktır

Alışılmış olan dış cephe renkleri; alçı sıva, bej ve balkon kısımları bordo tonları, sarı tonları vs vs... sizin evin dış cephe rengi alışılmışın dışında bir renk olduğu için insanlar yadırgıyor olabilir. Fakat sizin ev alışılmışın dışında olan bir renk olduğu için bence de çok hoş bir renk, tablo gibi geldi bana :) Hatta satacak olursanız haberim olsun derim :D Gelelim kapıya ben kapıyı pek cırtlamış göremedim fakat bizim kızlar çok detaycı oldukları için, siz o kapıyı da pencere kenarları gibi beyaz yapın :D:D

Allah iyi günlerde oturmayı nasip etsin, içinde huzur, sağlık, sevgi, saygı ve bereket olsun :)

Bizim evin iç cephe boyasını her kes eleştirdi, evimizin rengi turuncu hemde baya bir ateş gibi yana turuncu :D Daha sonra bu eleştiren şahısların hepsi kendi evini öyle boyadı :D İnsanlar bazen beğenmez ve nedense beğenmedikleri şeyleri uygularlar. Bende bu yüzden çok beğenilmeyen şeyleri yaparım :D Önemli olanda insanın kendinin beğenmesi içine sinmesidir. :):)

ay zevklerimiz hemen hemen aynıymış rüyam adminim,bende dış cephe olarak aynen dediğiniz gibi ateş turuncu istemiştim ama kardesım ıllakı mor ıstedı bende dedım hadı onun fıkrıne saygı duyayım dedım,yoksa ben ya turuncu yada cırtlak bir çingene pembesi istemiştim.yazdıklarınız bana moral oldu ,tşk ederim

bence gayet harika olmuş,sadece kırmızı kapının camlar gibi beyaza boyanması lazım bak ondan sonra hergeçen arayıp çok beğendiğini sölicekk cıvıl cıvıll çok güzellll iyi günlerde oturunn :)

canım benim evin boyası çok şeker bir renk...gayette çok güzel..bence rengini sakın değiştirmeyin..güle güle oturun tatlım

Bende kapının boyası hariç birsey onereceğim ... duvarınızı da mora boyasaymıssınızz.. bahce duvarı da tamamlardı güzel evinizii.. renk harika canım.. Kıskananlarr çatlasın.. Onların böyle güzel evleri olmadıklarından begenmemişlerdir.. Artı sizin içinize sindikten sonraa gerisii boş...

Geri