gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evimin Perdelerini Değiştireceğim Birillant Perdeyi öneriyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar brillant marka perde modelimi alayım, taç perde mi taktırayım, karar veremedim. Hangi Perde Modelleri ? Sizce en kalitelisi hangisi melekler brillant perde miiii yoksa taç perde mi hangisini taktıralım birde hangi renkleri kullanıyorsunuz teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Renk olarak, size önerim evinizin dekorasyonuna uygun olan bir rengi tercih etmenizdir. Zira yinede renk önerisi istiyorsanız, elbette ki Beyaz renk öneririm. Çünkü her renge her dekorasyona cukk diye uyum sağlıyor :)
    Şimdi size Brillant Perde modellerinden ve Taç Perde modellerinden örnekler sunacağım.

Birde görsel örnekler sunmak istiyorum:)

Taç Perde modeli

Brillant perde modeli

Gördüğünüz gibi her ikiside kaliteli ve şık karar vermek zor:) Yinede Brillant perdeyi biraz daha fazla düşünün derim:D

Sevgilerimle...

Evimin Perdelerini Değiştireceğim Birillant Perdeyi öneriyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  2. perdelerle kır evi havası..

perdelerle kır evi havası..

perdeyi mutlaka kullanıyoruz evimizde tabi herkesin dekorasyon anlayışı ve tarzı farklı şimdi son zamanlardaki modelleri bir kenara bırakıp biraz eskiye dönmek ister misiniz? isteyenler vardır diye düşündüm :) ve çok şirin perdeleri sizlerle paylasmak iştedim böyle perdeler babaannemin evinde vardı sizde kır evi havası katmak iştiyorsanız kullanabilirsinmiz......
  3. Ev Dekorasyonunuza Uygun Perdeyi Nasıl Seçeceksiniz ?

Ev Dekorasyonunuza Uygun Perdeyi Nasıl Seçeceksiniz ?

Perde Seçimi Nasıl Yapılır Evinize Uygun Perde Nasıl Seçilir Sevgili melekler, evlerimizi dekore ederken mobilya seçimi yanında dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de perde seçimidir . Halı ve mobilyalarla uyumlu bir şekilde seçilen perdeler evinize bambaşka bir hava katar. Bu makalemizde evinize uygun perde nasıl seçilir anlatmaya çalışacağız sizlere :) Evinizi dekor ederken...
  4. Evlerimize hayat veren perdeler...

Evlerimize hayat veren perdeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş