gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

novosola mobilyaları Country mobilyalar
    Bir gün kocaman bahçeli, doğayla iç içe, mis gibi bir hava soluduğumuz bir kır evimiz olursa counrty tarzı ile dekore edeceğim. Ortada ev yok hatta fikri bile gündemde değil ama ben kafamda kır evimizi dekore ettim bile:) Novasolo ürünleri tam isteğim country tarzı evi kafamda dekore etmem için bana çok yardımcı oldu. Bu hasır sepetli mobilyalara bayıldım. Mutfağa, çocuk odasına, yatak odasına çok yakışırlar gerçekten. Eğer siz de benim gibi novasolo mobilyalarını beğendiyseniz evimister sitesinden koleksiyonun tamamına ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız sorun değil, kapıda ödeme seçeneği mevcut. Ayrıca 75 tl ve üzeri alışverişlerde kargo bedava. Taksitli alışverişi tercih ederseniz evimister.com'da çeşitli kredi kartları için çeşitli taksit seçenekleri de mevcut. Yani eğer evinizde counrty rüzgarı estirmek istiyorsanız, şimdi tam sırası...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Haziran 2012
Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmir'de ücretsiz konser rüzgarı esecek

İzmir'de ücretsiz konser rüzgarı esecek

izmirdeki konserler izmir ücretsiz konserler izmirde izmir konserleri 2009 izmirde 2009 izmirin gözde konser mekanlarından bornova'daki OOZEN VENUE ünLü şarkıcı ve gruplar geliyor... 3 nisan = mazhar-fuat-özkan 10 nisan = hayko cepkin 16 nisan = Leman sam 17 nisan = teoman 24 nisan = nev 1 mayıs = yaşar 8 mayıs = funda arar sahne alacak ...arkadaşLar açık hava konseri oLduğu için...
  2. Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı

Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı

Ahizeli telefonlar Eski telefon modelleri Arkadaşım yeni evlendi. Onun evinde görmüştüm ahizeli nostaljik telefonu. Gerçekten şık duruyordu. Özellikle counrty tarzı ve avangard mobilya ile döşenmiş evlere çok yakışır. İşte buyrun meleklerim nostaljik telefon modelleri;
  3. Muhteşem Yüzyıl'da Özge Ulusoy Rüzgarı Esecek!

Muhteşem Yüzyıl'da Özge Ulusoy Rüzgarı Esecek!

muhteşem yüzyıl, özge ulusoy, muhteşem yüzyıl özge ulusoy Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil olan ünlüler kervanına Özge Ulusoy da katıldı. 15 Ocak çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümde ilk olarak izleyeceğimiz Özge Ulusoy dizide Lehistan Prensesi Anna rolüyle ekranlara gelecek. Dizide önümüzdeki haftalarda da konuk oyuncu olarak rol alacak Özge Ulusoy, güzelliğiyle...
  4. Country dekorasyon anlayışı ile dekorasyonunuza gelen değişim rüzgarı

Country dekorasyon anlayışı ile dekorasyonunuza gelen değişim rüzgarı

Ev dekorasyonunda değişime gitme zaman zaman gerçekleştirmek istediğimiz değişimler arasındadır. Evinizde en özel görünümleri yakalama tercihinizde Country tarz dekor anlayışından faydalanma düşüncesi içerisindeyseniz aşağıya eklediğim resim galerimde bulunan örneklerden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Erkek bebek odası, genç odası, mutfak, salon, oturma odası gibi oda dekorasyonlarında Country...

Sayfayı Paylaş