gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Evimizin vaz geçilmezi dekoratif şık mumlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şık mumlar mumlarla dekorasyon Arkadaşlar eviniz için birbirinden şık dekoratif mumlar sizler için isterseniz evinizin bir köşesinde isterseniz özel günlerinizde istersenizde özel gecelerinizde kullanabilirsiniz:)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Mumlara, özellikle dekoratif olanlara hasta bir insan olarak büyük bir zevkle baktım fotoğraflara, hepsi birbirinden güzeller gerçekten. Taşınan bir insan olmasam evin her yerini iyice dolduracağım herhalde mumlarla :)

Bunu da ayrı bir beğendim, düşünce gerçekten çok tatlı olmuş :)

Teşekkürler bu güzel dekoratif mum örnekleri için,

sevgiler..

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben cok merakliyim mumlara... evimin her tarafi mum dolu, cok begendim, hepsi cok güzel.... tesekkürler paylastigin icin canim:)

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ay hepsi çok güzeller....

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evle ilgili herşeyi çok seviyorum ve evime yansıtıyorum ayrıca mumlarıda çok severim.emeğine sağlık

6. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş hepside canım

teşekkürler

Evimizin vaz geçilmezi dekoratif şık mumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. modanın vaz geçilmezi beyaz gömlekler

modanın vaz geçilmezi beyaz gömlekler

kadın erkek herkes tarafından vazgeçilmez bir kıyafet olan beyaz gömlekler:)ve yine her iki cinsiyetin dolabında en az bir tane olan beyaz gömlekler :) Beyaz gömlek her gardıropta bulunan, klasikleşmiş bir giysidir. İş kıyafetlerinin tamamlayıcısı, formal gece etkinliklerinin kurtarıcısıdır. Erkekler kadar kadınların da öncelikli giyim tercihleri arasında yer alır klasik beyaz gömlek....
  2. Evimizi güzelleştirecek dekoratif mumlar

Evimizi güzelleştirecek dekoratif mumlar

dekoratif mumlar büyük dekoratif mumlar Bu mumlar evimizin şıklığına şıklık katacak.Hepsi de birbirinden harkulade duruyor ve iç açıyor gerçekten.
  3. Dekoratif mumlar ile şık sofralar

Dekoratif mumlar ile şık sofralar

Dekoratif mumluk modelleri Kelebekli mumluk modelleri Şık şiftar ve davet sofraları için mumluklar vazgeçilmezlerdir. Mumluk ve mum modelleri ile sofranıza şıklık katabilirsiniz. romantik akşamlar içinde bu dekoratif mum ve mumluk modelelrini kullanabilirsiniz meleklerim.
  4. Dekoratif Mumlar çok şıklar

Dekoratif Mumlar çok şıklar

En Güzel Dekoratif Mumlar Dekoratif Mum Modelleri Evinize bir kaç yenilik mi katmak istiyor sunuz? O halde size 2013 ev dekorasyon örnekleri arasından seçtiğimiz birbirinden şık ve çok farklı dekoratif mumlar öneririz Melek'ler. İşte evinize apayrı bir hava katacak dekoratif mum modelleri arkadaşlarım.
  5. Evde Dekoratif Mum Nasıl Yapılır?

Evde Dekoratif Mum Nasıl Yapılır?

dekoratif mum yapımı, evde mum nasıl yapılır, evde mum yapımı Sevgili melekler, evde boş oturup canı sıkılan bayanlar için bir önerimiz var. Hem vakitlerinizi değerlendrebileceğiniz hem de evinizin dekorasyonunda minik değişiklikler yapabileceğiniz dekoratif mumların nasıl yapıldığını aşağıdaki makalede anlatıyoruz. Yaptığınız çeşitli şekillerdeki ve renklerdeki mumları satabilir, ev...

Sayfayı Paylaş