gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

evimizin yıldızı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aslında tarife gerek bile yok. Sevdiğiniz bir kumaşın ters tarafına keçeli kalemle düzgün bir yıldız çizin, kenarlarından kesin. Aynısından bir tane daha yapın. Üstüste getirip düzgünce bir ayağı hariç her kenarını bastırın. Tersini çevirin. Buradan içine dolgu malzemesi koyacaksınız. Pamuk, minik sünger parçaları, eski ipek çoraplar, eski kumaş parçaları... Artık hangisi elinizin altındaysa. İstediğiniz pofudukluğa ulaşınca açık yerini de güzelce dikin. Artık üzerini istediğiniz gibi süslersiniz. [​IMG]

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evimizin yıldızı
    Ne Kine Bu(((((

evimizin yıldızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kare kare bir yıldızın evi - Gwyneth Paltrow

Kare kare bir yıldızın evi - Gwyneth Paltrow

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hoLLywood yıLdızLarının evLeri

hoLLywood yıLdızLarının evLeri

hollywood yıldızlarının evleri hollywood evleri yıldızları ünlülerinin dünya yıldızlarının
  3. Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yıldız Tilbe/Bu evde senle

Yani sensiz olamam Sözün benim başım üstüm Dinlemezsem ölürüm Sıcak mutlu bir huzur Bağışlar öpücüğün Yani sana doyamam Kimse anlamaz seni Senin bir bakışın çözer Gözlerin hayat dolu Ölümsüz Aşkı müjdeler Kimse tutamaz beni Senin bir çağırman yeter Hem bu hem o dünyada Bana senin aşkın yeter Bu Evde senle her köşesinde Ne yerdeyim ne gökte Beni seninle tanıştıranlar Hepsi...
  4. Evinizi yıldızlar aydınlatsın

Evinizi yıldızlar aydınlatsın

Yıldız avize modelleri 2012 Aydınlatma modelleri Evimize aydınlatma alırken epey dolaştık. o zaman çiçek şeklinde olan avize modelleri modaydı. Hatta bizde girişe gelincik şeklinde olan aydınlatmalardan aldık. Bu yıldız aydınlatma modellerini görünce de çok beğendim. Evimizi yldızlar aydınlatıyor:)
  5. Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz!

Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz!

Bu sayfa, Yıldız Tilbe'nin Evine Haciz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı sanatçı Yıldız Tilbe evine gelen hacizle şoke oldu. Eski patronları Tilbe'nin evine, kendilerini zarara uğrattığı iddiasıyla hazic yoladı. Tilbe'yi çılgına çeviren haberin detayları şöyle.. Eski patronlarının 'şirketimizi zarara uğrattı' iddiası ile dava açıp, evine haciz yollatması...

Sayfayı Paylaş