gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

evin kapısındaki yazı!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Büyük bir evin kapısında şu notlar yazıyordu:

Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. Babanız

Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz

Arkadaşımda kalacağım. Kızınız

Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz

İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim , Hırsız

evin kapısındaki yazı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. villanın kapısındaki yazı ...

villanın kapısındaki yazı ...

Büyük bir evin kapısında şu notlar yazıyordu: Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. Babanız Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz Arkadaşımda kalacağım. Kızınız Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim , Hırsız
  2. Evimizi yaza hazırlarken

Evimizi yaza hazırlarken

Birbirinden pratik ve bir o kadar da hesaplı önerilerle evinizi yaza hazırlayacak aynı zamanda da evinizde yaşadığınız zamanı bir o kadar da keyiflendirecek önerilerle sizi yansıtacak bir ev oluşturabilirsiniz. Odanızın havasını değiştirmek istiyorsanız eğer işe aydınlatma elemanlarınızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Yeni ampuller takarak ya da lamba iplerini süsleyerek bunu...
  3. Adinizi yazin, evinizi görün ...

Adinizi yazin, evinizi görün ...

Evet meleklerim yanlis okumadiniz, adinizi yazip, evinizi görüyorsunuz :) Umarim siz benden daha sanslisinizdir, bana cikan ev cünkü bu :24: Buyrun simdi sira sizde Meleklerim :D Where do you feel at home?
  4. zincirli kuyu mezar. kapısındaki yazı

zincirli kuyu mezar. kapısındaki yazı

zincirlikuyu mezarlığı yazı zincirlikuyu mezari mezarlık yazıları mezar yazıları dini Zincirlikuyu Mezarlığı kapısındaki "Her canlı ölümü tadacaktır" yazısı (ayet-i kerime meali) O ayet mealinin mezarlık kapısına yazılmış olması yanlış mıdır? CEVABI-Bu âyet meali, hiçbir kimsenin itiraz edemeyeceği ve aksini ispat mümkün olmayan bir gerçeğin ifadesidir, mezarlık kapısında olması da...
  5. Yaz geliyor, evler renkleniyor.

Yaz geliyor, evler renkleniyor.

Yaz hazırlıkları Renkli dekorasyon örnekleri Bahar geldi, her yer cıvıl cıvıl ve rengarenk. İş yerimin önünde bulunan minik bahçede çiçekler açtı. Her biri ayrı renk ve kokusuyla büyülüyor beni. Sizde baharın uyanışını evinize taşımak istiyorsanız renkleri kullanabilirsiniz meleklerim. Rengarenk vazolar, kırlentler evinize baharı getiriyor. İşte rengarenk evler için ip uçları; - Oturma...

Sayfayı Paylaş