evine geç gelen eşler için yapılacak formül

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Kayıt: 26 Kasım 2009

erkek eve neden geç gelir kocam eve geç geliyor gec gelen erkek gelen eşler için dua için dua 1 metre mavi ip üzerine 41 besmele çekerek her besmeleye bir düğüm at 41 düğüme 41 besmeleyle okuyarak bitir kapının önünde bulunan paspasın altına koy o kimsenin 1 defa eve geç gelmesi yeterlidir.

deniz-07 bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

eşim eve geç geliyor
    bu formülü deneyenler var mı?benim kocamda bu sıralar eve hep geç geliyor.bu gecede çok alkol aldığı için gittiği yerden gelemedi.üstelik hamileyim.dua etmekten başka bir çıkarım yok.Allah bizim gibi olan kadınlara acısın.
  3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Kayıt: 22 Kasım 2008

ah canim benim böyle erkekleri Allah islah eylesin
    Rabbim en kisa zamanda esini sana baglasin ve senden baska birsey görmesin gözü

bol bol zikir et cok faydasi var allahin isimlerini zikir etmek

yasin oku canim okurken yasin kelimesini 7 kere diyerek okursan allah dileklerini kabul eder.

Allaha emanel ol güzelim
  4. Kayıtsız Üye

ya ne yapıcam bilmiyorum 5 yıllık evliyim ve bir kızım var kocam sürekli eve geç ve alkollü geliyor herşeyi denedim fayda etmedi çok çaresizim
  5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Kayıt: 22 Kasım 2008

ya vedud zikrini sabah 200 defa aksam 400 defa söyle inanilmaz esin sana baglaniyor....
    ben denedim hergün okumaya calisiyorum...
  6. Kayıtsız Üye

sayın ablalarım babam işten saat 8:00 çıktım diyor akşam 9:00 da eve geliyor iteydim diyor birşeyler söylüyor şüphenilecek bir durumda yaratmıyor ama annemin içinde sıkıntı oluyor ne yapmalıyız YASİN okumak faydalı bir çözümmüdür sizce...
  7. smiley

smiley Daimi Üye Kayıt: 3 Ağustos 2012

tabiki kuran ve Allaha zikir etmek her derde deva... ben hala evli isem inan dualardan dolayi.....
  8. ofkeli

ofkeli Forum Okuru Kayıt:

Bnde 3yllik evliyim esim ewe gec gelio gelmedgide oluo arada ewe girmek beni gormek istemedgini soyluo napicm bn seviyorm onu
  9. isimsiz

isimsiz Forum Okuru Kayıt:

Kiz kocan seni gormek istemiyo ve sen onu seviyosun he allah yardimciniz olsun hepimizin esinde seni insaallah sever yazik sana yaaaa
  10. jinda yildz

jinda yildz Forum Okuru Kayıt:

Peki ya vedud suresni okudugunzda faydasini gordunzmu esnz size baglandimi
  11. ismegerekyok

ismegerekyok Forum Okuru Kayıt:

Ya wedud Allah in ismi dir sure degil. Batil inanclara inanmak dogru degildir. En guzeli dua we zikirdir.
  12. NisanAsılsın

NisanAsılsın Forum Okuru Kayıt:

bende bıktım 11 senedir Evliyim eşim hep aynı nekadar konussamda ağlasamda aynı Fransa'da kalıyorum gıdecek yerimde yok bıktım bu hayattan sorumsuzluğundan bıktım ne çileymıs yarabbim
  13. yasamaktan yoruldum

yasamaktan yoruldum Forum Okuru Kayıt:

cnm bende 12 senelik evliyim 3kizim var avusturyada kaliyorum senle ayni seyleri yasiyorum gurbetlik bir yandan kocamin yaptiklari bi yandan yoruldum artik haftada iki uc kez eve sabah gelirdi genelde hafta sonlari sonra bu senelerde helede son 2aydir eve gelmiyo bile gittigi yerde kaliyo sordugumda cok ickiliydik arabadaa uyuduk bi yerlerde yattik diye hep bahaneler uyduruyo kafayi yemek uzereyim artik delil aramaktan yoruldum telefonu elinden hic dusmuyo surekli elinde allahm islah etsin dogru yolu buldursun insallah hepsine elimden bisey gelmiyo sadece aglamak geliyo konusunca senjn psikolojin bozulmus deyip cikiyo offf offf allahjm sen yardim et biz kadinlara
evine geç gelen eşler için yapılacak formül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geç yaşlanmanın formülü

Geç yaşlanmanın formülü Geç yaşlanmak mı istiyorsunuz. O zaman bu haber tam size göre... Bu gıdaları tüketerek yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Birçok bitki, bize çeşitli hastalıklarla savaşmakta veya hastalıklardan korunmakta yardımcı olmakta. Atalarımız bunların değerini bilmiş ve kullanmış. Sonra modern tıptaki ilerlemeler, bunların önemini gölgelemiş, bunlar kısmen rafa kaldırılmış....
  2. geç gelen eş

mavi ipin üzerinden geç gelincemi geçmesi lazım, yada akşamdan koyup sabah geçse olurmu
  3. Öksürüğe İyi Gelen Formüller

Öksürüğe İyi Gelen Şeyler Öksürüğe İyi Gelen çaylar öksürüğe iyi gelen formüller Bir türlü yakanızı bırakmayan inatçı öksürüğünüzden kurtulmanız için, sizlere bazı bitkisel yollar tarif edeceğiz melekler :) Öksürüğe İyi Gelen Şeyler Öksürük gıcığına karşı yarım tatlı kaşığı elma sirkesi alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca, bolca kekik çayını balla tatlandırın ve yudumlayarak için....
  4. Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması İçin Bu Gece Ekran Başına !

ben bilmem eşim bilir ben bilmem eşim bilir yarışma Sevgili melekler, yeni yayın döneminin en ilginç programlarından biri olacağa benzeyen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması bu gece ekranlara geliyor. Dört çiftin yarışacağı yarışma programını İlker Ayrık sunacak. İşte yarışmanın detayları.. :) Dört çiftin kıyasıya yarışacağı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli...

Sayfayı Paylaş