evine geç gelen eşler için yapılacak formül

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

erkek eve neden geç gelir kocam eve geç geliyor gec gelen erkek gelen eşler için dua için dua 1 metre mavi ip üzerine 41 besmele çekerek her besmeleye bir düğüm at 41 düğüme 41 besmeleyle okuyarak bitir kapının önünde bulunan paspasın altına koy o kimsenin 1 defa eve geç gelmesi yeterlidir.

deniz-07 bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşim eve geç geliyor
    bu formülü deneyenler var mı?benim kocamda bu sıralar eve hep geç geliyor.bu gecede çok alkol aldığı için gittiği yerden gelemedi.üstelik hamileyim.dua etmekten başka bir çıkarım yok.Allah bizim gibi olan kadınlara acısın.

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye

ah canim benim böyle erkekleri Allah islah eylesin
    Rabbim en kisa zamanda esini sana baglasin ve senden baska birsey görmesin gözü

bol bol zikir et cok faydasi var allahin isimlerini zikir etmek

yasin oku canim okurken yasin kelimesini 7 kere diyerek okursan allah dileklerini kabul eder.

Allaha emanel ol güzelim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ne yapıcam bilmiyorum 5 yıllık evliyim ve bir kızım var kocam sürekli eve geç ve alkollü geliyor herşeyi denedim fayda etmedi çok çaresizim

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye

ya vedud zikrini sabah 200 defa aksam 400 defa söyle inanilmaz esin sana baglaniyor....
    ben denedim hergün okumaya calisiyorum...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın ablalarım babam işten saat 8:00 çıktım diyor akşam 9:00 da eve geliyor iteydim diyor birşeyler söylüyor şüphenilecek bir durumda yaratmıyor ama annemin içinde sıkıntı oluyor ne yapmalıyız YASİN okumak faydalı bir çözümmüdür sizce...

7. smiley

smiley Daimi Üye

tabiki kuran ve Allaha zikir etmek her derde deva... ben hala evli isem inan dualardan dolayi.....

8. ofkeli

ofkeli Forum Okuru

Bnde 3yllik evliyim esim ewe gec gelio gelmedgide oluo arada ewe girmek beni gormek istemedgini soyluo napicm bn seviyorm onu

9. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

Kiz kocan seni gormek istemiyo ve sen onu seviyosun he allah yardimciniz olsun hepimizin esinde seni insaallah sever yazik sana yaaaa

10. jinda yildz

jinda yildz Forum Okuru

Peki ya vedud suresni okudugunzda faydasini gordunzmu esnz size baglandimi

11. ismegerekyok

ismegerekyok Forum Okuru

Ya wedud Allah in ismi dir sure degil. Batil inanclara inanmak dogru degildir. En guzeli dua we zikirdir.

evine geç gelen eşler için yapılacak formül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eşler İçin Dua

eşler için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle...
  2. Eşler için bir dua

ve elgaytü aleyke mehabbeten minni ve elgaytü aleyke mehabbeten minni duası eşin sadık olması için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin. İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç,...
  3. geçimsiz eşler için

geçimsiz kadın geçimsiz eşler için dua geçimsizlik duaları geçimsizlik için dua gecimsizlik duasi Huysuz geçimsiz eş veya insanlar için her gün 100 kere "Ya Muksit" okunursa o insan yumuşar ve geçimli hale gelir
  4. Geç Gelen Sivilcelere Dikkat!!

Özellikle biz bayanların dert yandığı konulardan biridir, akneler.Bu konuda yeterli bilgiye sahip olup doğru davranışı sergilemeliyiz meleklerim; Geç Gelen Sivilcelere Dikkat!! Ergenlik sonrasında aniden ortaya çıkan sivilceler hayli baş ağrıtabiliyor! ‘Geç başlayan akneler’in özellikle kadınların korkulu rüyası olduğuna dikkat çeken Medical Park Bahçelievler Hastanesi Dermatoloji Uzmanı...
  5. geç gelen eş

mavi ipin üzerinden geç gelincemi geçmesi lazım, yada akşamdan koyup sabah geçse olurmu

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. eve geç gelen koca için okunacak dua

,
  2. eve gelmeyen koca için dualar

,
  3. kocanın eve erken gelmesi için dua

,
  4. eve gec gelen kocaya dua,
  5. kocam eve gelmiyor,
  6. esim eve gec gelir,
  7. kisinin eve gec gelmesi,