evine geç gelen eşler için yapılacak formül

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

erkek eve neden geç gelir kocam eve geç geliyor gec gelen erkek gelen eşler için dua için dua 1 metre mavi ip üzerine 41 besmele çekerek her besmeleye bir düğüm at 41 düğüme 41 besmeleyle okuyarak bitir kapının önünde bulunan paspasın altına koy o kimsenin 1 defa eve geç gelmesi yeterlidir.

deniz-07 bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eşim eve geç geliyor
    bu formülü deneyenler var mı?benim kocamda bu sıralar eve hep geç geliyor.bu gecede çok alkol aldığı için gittiği yerden gelemedi.üstelik hamileyim.dua etmekten başka bir çıkarım yok.Allah bizim gibi olan kadınlara acısın.

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye

ah canim benim böyle erkekleri Allah islah eylesin
    Rabbim en kisa zamanda esini sana baglasin ve senden baska birsey görmesin gözü

bol bol zikir et cok faydasi var allahin isimlerini zikir etmek

yasin oku canim okurken yasin kelimesini 7 kere diyerek okursan allah dileklerini kabul eder.

Allaha emanel ol güzelim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ne yapıcam bilmiyorum 5 yıllık evliyim ve bir kızım var kocam sürekli eve geç ve alkollü geliyor herşeyi denedim fayda etmedi çok çaresizim

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye

ya vedud zikrini sabah 200 defa aksam 400 defa söyle inanilmaz esin sana baglaniyor....
    ben denedim hergün okumaya calisiyorum...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın ablalarım babam işten saat 8:00 çıktım diyor akşam 9:00 da eve geliyor iteydim diyor birşeyler söylüyor şüphenilecek bir durumda yaratmıyor ama annemin içinde sıkıntı oluyor ne yapmalıyız YASİN okumak faydalı bir çözümmüdür sizce...

7. smiley

smiley Daimi Üye

tabiki kuran ve Allaha zikir etmek her derde deva... ben hala evli isem inan dualardan dolayi.....

8. ofkeli

ofkeli Forum Okuru

Bnde 3yllik evliyim esim ewe gec gelio gelmedgide oluo arada ewe girmek beni gormek istemedgini soyluo napicm bn seviyorm onu

9. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

Kiz kocan seni gormek istemiyo ve sen onu seviyosun he allah yardimciniz olsun hepimizin esinde seni insaallah sever yazik sana yaaaa

10. jinda yildz

jinda yildz Forum Okuru

Peki ya vedud suresni okudugunzda faydasini gordunzmu esnz size baglandimi

11. ismegerekyok

ismegerekyok Forum Okuru

Ya wedud Allah in ismi dir sure degil. Batil inanclara inanmak dogru degildir. En guzeli dua we zikirdir.

12. NisanAsılsın

NisanAsılsın Forum Okuru

bende bıktım 11 senedir Evliyim eşim hep aynı nekadar konussamda ağlasamda aynı Fransa'da kalıyorum gıdecek yerimde yok bıktım bu hayattan sorumsuzluğundan bıktım ne çileymıs yarabbim

evine geç gelen eşler için yapılacak formül konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eşler İçin Dua

eşler için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç, Birbirimize olan sevgimizi, Seni sevmekle çoğalt, Beni ve eşimi, Seni sevdiren ve Seninle...
  2. muhabbet duaları(aşk,sevgi,eşler için)

muhabbet duaları muhabbet duası sevgi ve duaları sevgi ve elgaytü aleyke mehabbeten minni Dünya dua üstünedir derler..Herşey için dua edebiliriz...İşte sizin için muhabbet duaları (Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni) Bu Duayı abdest alıp 2rekat Allah rızası İçin 2 rekatpeygamber efendimiz için 2 rekatda dileğimiz için namaz kılıp 21 gün boyunca günde 1 kere okuyun çok tesirlidir Allahu...
  3. Eşler için bir dua

ve elgaytü aleyke mehabbeten minni ve elgaytü aleyke mehabbeten minni duası eşin sadık olması için dua Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin. İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni sevmeye yollar aç,...
  4. Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi?

eşler arası boy farkı eşler arasındaki yaş farkı arasında yaş arası evlilikte boy Eşler arasındaki yaş farkı sizin için önemli mi? Sizce yaş farkı ne kadar önemli bir birliktelikte....... Sizce bayan mı büyük olmalı erkek mi??? yoksa farketmez mi??? Eşinizle sizin aranızda kaç yaş fark var?:) Bence erkek buyuk olmalı.. Esim benden 4 yas büyük..bence normali arada 3 - 5 yaş olması
  5. eşler için güzel bir dua

eşinizin sizi sevmesi için dua eşimin beni sevmesi için dua eşlerin birbirini kocamın beni kocama kendimi nasıl sevdiririm Rabbim! Kalpleri birbirine ısındıran Sensin... İzzetinle, ancak kendi muhabbetine sakladığım kalbimi; Hikmetinle, eşimin kalbine de ısındırıyorsun. Senden emanet aldığımız kalplerimizi, yine Sana teslim ediyoruz. Kalplerimizi karartmamıza izin verme, Kalplerimizden Seni...
  6. geçimsiz eşler için

geçimsiz kadın geçimsiz eşler için dua geçimsizlik duaları geçimsizlik için dua gecimsizlik duasi Huysuz geçimsiz eş veya insanlar için her gün 100 kere "Ya Muksit" okunursa o insan yumuşar ve geçimli hale gelir
  7. Sizce esler icin deyislmelimi yoksa beni böyle sev seveceksen mi denilmeli???

Selam Meleklerim, :almi: sizce insanlar esler icin deyismelimi yoksa beni böyle sev seveceksenmi demeli? su bir gercekki insanlarin hepsi farkli farkli ve günlük hayatta ne kadarda iyi anlasilsa karsisindaki insanin hosuna gitmeyecek hareketleri / huylari olabiliyor. sizce bu huylari karsisindaki esi kabullenmelimi yoksa karicigim/kocacigim bu huyuna gicik oluyorum lütfen bundan vaz gec...
  8. İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

Pitbull İstanbul Konseri Pitbull'un İstanbul'da Yaşadığı Fıkra Gibi Olay 30 Haziranda İstanbul'da Konser veren ünlü rap şarkıcı Pitbull konserden sonra dinlenmek için gittiği Suada'da rezervasyon yaptırdığı görevli ile aralarında komik fıkra gibi olay başına geldi...Baklalım Pitbull'un başına gelen komik olay neymiş.... "Evcil Hayvan Almıyoruz Abi" Dünyaca ünlü rapçi...
  9. eşler arası muhabbet olması için dua var mı ?

Melekler, bana yardım edin. Eşimle aramızda bazı problemler var ve duyduğuma göre eşler arası muhabbet için kuvvetli dualar varmış. Acaba bildiğiniz var mı ? Acil lazım ne olur yardım edin bana ;(
  10. Eşler İçin Okunacak Muhabbet Duası

muhabbet duası, eşler için okunacak dualar, karı koca geçimsizliği için okunacak dua Eşler arasında oluşan sorunlar karşısın da okunması çok hayırlı olacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Yer gök dua üzerine olduğunu hatırlatarak sizde hakkınız da hayırlı olacak olaylar için içtenlikle dua etmenizi öneriyoruz. Hakkınız da hayırlı olacak tüm dualarınızın kabül olmasını Allah'tan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kocanın eve erken gelmesi için dua

,
  2. eve geç gelen koca için dua

,
  3. eve gec gelen kocaya dua

,
  4. kocam eve gelmiyor,
  5. eve geç gelen koca,
  6. eve gelmeyen koca için dualar,
  7. eve geç gelen koca için okunacak dua,