gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

evini satmayan inatçı

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Lakabı İnatçı Çivi Çin’in Çongcing Kenti’nde yaşayan ve Çin medyasının "İnatçı Çivi" adını taktığı Wu Ping (49), 3 yıldır, oturduğu bölgede hafriyat çalışması yapan müteahhidin evini yıkmasına izin vermiyor. Baskılara dayanamayan 280 komşu, az bir para karşılığı evlerini boşaltmak zorunda kaldı. Oldu bittilere tek başına karşı gelen Ping’in hukuk mücadelesi ise kamuoyundan büyük destek görüyor.

Çukurun ortasında

Müteahhit site yapmak üzere inşaat alanına kazdığı çukuru derinleştirirken, Ping kendisine teklif edilen parayı reddetmeyi sürdürüyor. Yerel mahkeme, 22 Mart’a kadar evin yıkılmasına karar verdi. Ping’i bu kez de, ulusal meclisin kabul ettiği emlak sahiplerinin haklarını güçlendiren yasa kurtardı. İki katlı ev, halen dev çukurun içinde bir direniş abidesi olarak duruyor.

Medya yakın takipte

Wu Ping’in mücadelesini Çin medyası yakından takip ediyor. Çin Gençlik Gazetesi, konuyla ilgili haberinde şunları yazdı: Adadaki yalnız evin davasının sürmesi, Çin hukuku açısından bir dönüm noktası olacaktır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: evini satmayan inatçı
    çok ilginç gerçektende adam hakkını sonuna kadar savunmasını bilenlerden taktir ediyorum kendisini....emeğine sağlık canım

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

evet ya çok hoş ev onun ister satar ister satmaz kimin ne hakkı var çok da cesurmuş bravo valla

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

[​IMG]hiç adam satmıyor işte ama gerçekten taktireşayan

evini satmayan inatçı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnatçı Lekelerden KURTULUN!

İnatçı Lekelerden KURTULUN!

inatçı cilt lekeleri İnatçı Lekelerden KURTULUN! Cilalı ahşap üzerinde: Lekeli yerleri bir mantar tıpasıyla silin veya terebentinle ıslatın, sonra parlatın. Masif ahşap üzerinde: Eter veya benzinle temizleyebilirsiniz. Leke çok inatçıysa, çakmak benzinini deneyiniz. Ayakkabıdaki Lekeler Su lekesi: Boyamadan önce vazelin sürün. Küf Lekeleri: Bir beze gliserin sürerek lekeleri silin. Spor...
  2. Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Yıllardır aşk için yaşanan Kederden, acıdan yüreğim yorulmadı Başımda sevdanın rüzgarı Derd ile durulmadı Geceler şahidim, sırdaşım Köşeme çekilip her vedada ağladım Yine de doymadım sevmeye Sevmeden duramadım Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Güller gibi açar gönlüm Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Hemen yoldan çıkar gönlüm İnatçı gönlüm ah Anlar mı laftan Uzak durur mu hiç...
  3. Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim

Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim

Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim Dönüyorum anne, geldiğim yere Bu sabah kara gökler beni bekliyor Sokaklar ıslak, ayaz var yine Bulutlar bu sefer bana ağlıyor Çiçekler açmıyor bu lanet şehirde Kelebekler kozalarından günahsız çıkmıyor. Siyah bir tabut görüyorum adım var üstünde Dinle bak insanlar beni nasıl biliyor. Ay doğmayacak birdaha, göstermeyecek yüzünü denizler kabaracak,...
  4. İnatçı Pitbull Terrier

İnatçı Pitbull Terrier

ingiliz pitbull İngiltere kökenlidir. 19.yy.da Bulldog ve Teriyerlerden türetilmiş inatçı ve yorulmak bilmez bir köpektir. Güçlü ve kaslı bir vücut, kalın kemikler, kısa ve sert tüyleri vardır. Çeneleri ortalama bir ton basabilir. Havlamayı sevmez ve apartman hayatına uyumludur. Ancak iyi bir eğitim alması şarttır. Yükseklik erkeklerde 40-46 cm. dişilerde 35-42 cm.dir. Ağırlıkları...
  5. inatçı kırışıklıklara son!!!

inatçı kırışıklıklara son!!!

Merhaba arkadaşlar Ütü masasının kılıfını çıkarın :a026: masayı yemeklerde kullandığımız yanmaz folyalarla kaplayın ve kılıfı geri takın Bu şekilde masa pres görevi görüyor ütü işkenceden çıkıyor inatçı kırışıklıklar anında açılıyor:meri: birde gömleklerin yakasını ve göğüs kısmını kolalı suyla ütülerseniz hem düzgün görünüyor hemde yakalar fazla kirlenmiyor...

Sayfayı Paylaş