gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Evini Yenileyeceklere!

Konu, 'Çöplük' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Evinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tam size göre bir önerimiz var. Hem şık , hem modeern hemde çok kullanışlı... Üstelik bu renkler gözlerinin asla yormaz ve aksine sizi dinlendirir.

19bjk03 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben ev dekorasyonunda bu kadar sadelikten yana değilim :) Kısacası benim zevkim değil :) Zira sade bir dekorasyon isteyenler için ise oldukça şık ve huzur verici dekorasyon modelleri demeyi de es geçmiyorum :D:D

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    tam bana göre sade ve rahat ,ne kadar az esya varsa o kadar temizlik için de kolay.... hem ev hemde mobilyalar kalabilir öylece tasiniriz...tsk...

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Sade tasarımı pek tercih etmediğim için tarzım olmamakla beraber, dekorasyon ferah bir dizayndan oluşmuş.
    Emeğine sağlık canım...

Evini Yenileyeceklere! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EV

EV

Evler vardır; kaçıp canını kurtarmak istersin… Evler vardır; yalnız, soğuk, buz gibi… Evler vardır; her gece bir çift cesedin üstüne, bir mezar taşı gibi kapanır kapısı… Evler vardır; sofrası kurulmayan, yarım ısıtılmış bayat pilavdan ayaküstü birkaç kaşıkla hemen kahveye koşulan… Evler vardır; penceresinin kırık camına yastık tıkılmış… Evler vardır; “sobası tüten ve bir türlü yanmayan ve...
  2. evini yenileyeceklere yardımcı dekorasyon modelleri

evini yenileyeceklere yardımcı dekorasyon modelleri

dekorasyon modelleri ev dekorasyon modelleri ev dekorasyonu salon salon dekorasyonu bir yaza girerken birde kışa girerken genelde yaptıgımız sey bahar temizliği kış temizliği derken arada evimizi de yeniliyoruz ya bişeylerin yerlerini degiştiriyoruz ya da yeni eşyalar alıyoruz fırsattan istifade:) bu sezonda evini yenileyeceklere büyük mekanları olanlara yardımcı olacak salon dekorasyon...
  3. Yatak Başınızı Yenileyecek Öneriler

Yatak Başınızı Yenileyecek Öneriler

Eski yatak başınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilir, ummadığınız malzemeler ve yaratıcı çözümlerle yatağınızı baştan yaratabilirsiniz. 1. Sevdiğiniz bir fotoğrafınızı kumaş baskı yaptırabilir ve bu kumaşı yatak başınıza kapitoneli ya da düz bir şekilde kaplatabilirsiniz. 2. Yatak başınızı büyük bir niş gibi de düşünebilir yatağınızı bu nişe yerleştirebilirsiniz. Nişlerle daha farklı...
  4. Evlerinize....

Evlerinize....

Dekoratif ürünler denildiğinde ilk akla gelen markalardan Biev gold serisi 2011 2012 sezonunda da üretmiş oldukları birbirinden farklı tasarımlar ve son derece dekoratif tarzlarla evinizin dekorasyonlarına renk katmaya devam ediyor.. Çok şık duran bu üç modeli sizinle paylaşmak istedim.
  5. ev

ev

evim olacak mı ? toki ev verecek mi ? gül ablam çay vercekmi ? alperen sınıfta kalacak mı ? umut takdir alcakmı ?

Sayfayı Paylaş