gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Eviniz için hem kullanımlık hemde süslemelik örgü aksesuarlar

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar eviniz için seçmiş olduğum hem evinizi süslemek için,hemde yapıp kullanabilme amaçlı aksesuar modellerini sizlerle paylaşmak istedim.Bu aksesuarlara bakmadan geçmeyin derim.Hadi hamarat eller,boş durmayı sevmeyen üretken hanımlar eviniz için iş başına:)

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bunların hepsi harika canımm
    teşekkürler

Eviniz için hem kullanımlık hemde süslemelik örgü aksesuarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgüden ev aksesuarları!

örgüden ev aksesuarları!

örgüden aksesuarlar örgüden ev aksesuarları ev örgüleri örgü aksesuarları için örgü aksesuarlar ________
  2. Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

Eşinizle mutlu olmak için hem bir eş hemde arkadaşı olun

iyi bir eş olmak iyi bir eş olmak için arkadaş olma sitesi Çoğumuz mutlu bir yuva kurmak düşüncesiyle evliliğe adım atarız ama bazen umduğumuzu ve hayallerimizde yaşattığımız evliliği bulamayız ama şu bir gerçekki mutlu olmak bizim elimizde ve beynimizde biter biraz anlayış hoşgörü en önemlisi ise saygı ve sevgidir.Evlilikte mutlu olmak için eşinize hem bir eş hemde arkadaş olun......
  3. Eviniz için mobilya aksesuarlar..

Eviniz için mobilya aksesuarlar..

Evimize şık bir hava katmak isteyenler sizlere mobilya ev aksesuarları sunuyorum hem kullanışlı hemde evimizdeki dekora konbine edebileceğimiz modeller işte burdalar buyrun:D...
  4. Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım????

Yumurtalarımın hem degerini hemde çalışması için ne yapmalıyım????

Gün geçtikte iyi olması gerekecegi yerde daha kötüye gidiyor yumurtlama düşüyor beyaz kan hücrelerim aynı durumda rahim filmi çekildim.şimdide ilaçlı rahim filmi istiyor.çok canım acıyor.artık ümidim kalmıyor.annen olmak istiyorum...

Sayfayı Paylaş