gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Evinizde çalışma alanınız var mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Evinizde çalışma alanınız var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizüstü Çalışma Alanı

Dizüstü Çalışma Alanı

Teknoloji ilerledikçe teknolojiyi daha rahat kullanma olanağıda sağlanıyor.Çoğumuzun elinin altında olan dizüstü bilgisaylarımızı dışarıda artık rahatlıklada kullanabileceğiz.Tasarımcaların rahat kulanım için sağladıkları olanaklardan kısa bir süre sonra yararlanabileceksiniz Melek'ler.Size dışarıda hem koltuk hem masa görevi görecek olan bu tasarımdan bahsetmek istiyorum......
  2. Etrafınızda Evlatlık Alan Var mı ?

Etrafınızda Evlatlık Alan Var mı ?

Hiç etrafınızda kimsesiz küçük bir yavrucağı evlat edinmiş bir aile var mı meleklerim. Varsa dışarıdan baktığınız zaman nasıl izlenim veriyorlar. Benim bir komşum var 55 yaşlarında ( 1 sene önce kadar vefat etti Allah rahmet eylesin) ve bir 6, 7 yaşlarında oğlu var. oğluna o kadar güzel bakıyor ki ben vefat edene kadar oğlunun evlatlık olduğunu bilmiyordum bile .. o kadar güzel...
  3. evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)
  4. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım.
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş