gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Evinizde ferah bir hava katmaya ne dersiniz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

SALONLARDA OTURMA ODALARIN BİRÇOĞUMUZ KREMLİ KAHVELİ TONLARI YADA GRİLİ SİYAHLI TONLARI TERCİH EDİYORUZ. BU RENKLER İSTER İSTEMEZ AĞIR BİR HAVA KATIYOR EVİMİZE ZATEN ÖYLE OLSUN İSTİYORUM DİYORSANIZ O BAŞKA :D AMA BU AGIR HAVADAN SIKILDIM FERAHLAMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ SİZE ÖNERİM FRESH RENKLER BOYALAR VE MOBİLYALAR KULLANMANIZ OLACAK

BU ÖRNEĞİMİZDE DOLAPLAR KOYU RENK OLSA DA PERDE YER VE ÜŞT DOLAPLAR ACIK RENKTE

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy benim ewimin tamamı krem kahve

Evinizde ferah bir hava katmaya ne dersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Termos Yapmaya Ne Dersiniz

Evde Termos Yapmaya Ne Dersiniz

Termos veya vakum imbiği ısı trafiğini üç şekilde durdurur. 1. Basitçe kapatarak ısının yayılmasını önler 2. Şişenin içi ile dış duvar arasındaki boşluk ısının iletilmesini önler. 3. Aynalanmış iç kaplama ışımayı yansıtır. Vakum üretmek zor olduğundan onun yerine köpük yalıtıcı kullanacağız ve yine aynalama yüzeyi üretimi zor olduğundan alüminyum folyo kullanacağız. Gerekli olan malzemeler...
  2. ufak değişiklerle evinize farklı bir hava katın

ufak değişiklerle evinize farklı bir hava katın

Evinize ufak değişikliklerle farklı bir hava vermek, farklı bir akım yakalamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Modadaki yükselişini yaşama mekanlarına da büyük harflerle yazdıran altın efekti, hem mobilyalarda, hem aksesuvarlarda, hem de ev tekstillerinde gösteriyor gücünü. Klasik ya da fazla ağır bir görüntüyü önlemek için siyah, beyaz ve kahverengi gibi natürel renklerle düet yapan...
  3. Evinizi Pembe Döşemeye Ne Dersiniz

Evinizi Pembe Döşemeye Ne Dersiniz

Pembe Neşe, güven ve rahatlığı ifade eder. Evinize gelen misafirlerinize neşe ve güven vermek istiyorsanız evinizi pembe döşeyebilirsiniz... Eğer evinizi pembe renklerden oluşan mobilyalarla döşemek isterseniz pembe mobilyalar karşınızda meleklerim :tik:
  4. Dağ Evine Ne Dersiniz?

Dağ Evine Ne Dersiniz?

Kimimiz denizi güneşi severken kimimiz ise yeşili dağ bayırı sever.... Şimdi sizlere harika bir dağ evini ve dekorasyonunu göstericez... ben bayıldım peki ya siz?
  5. Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın!

Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın!

duvar kolajı, ev dekorasyon önerileri, duvar kolajı örnekleri Sevgili melekler, ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmak için duvarlarınızdaki boşlukları doldurmaya ne dersiniz? Bunun için herkesin evinde var olan sıkıcı çerçevelere, tablolara da ihtiyacınız olmayacak. Kendi anılarınızdan, sevdiğiniz şiirlerden ya da keyfinize göre çizimlerden oluşan bir duvar kolajı hoş bir seçim...

Sayfayı Paylaş