gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evinizde Frappuccino Yapın 7 TLniz Cebinizde Kalsın !

Konu, 'İçki - İçecekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ev yapımı frappuccino evde frappuccino yapımı

Şu ünlü ve de kazıkçı Starbucks kahve salonlarında bayılarak içtiğimiz ve bir de hesabı öderken bayıldığımız :D:D frappuccinoları artık evimizde yapabiliriz melekler ! Evet yanlış okumadınız, şimdi size vereceğimiz ev yapımı frappuccino tarifi ile artık 7 TL ödemeden kendi frappuccinonuzu evinizin rahatlığında yudumlayabileceksiniz. İşte tarifimiz :tik:

Malzemeler;

3/4 fincan espresso,
    3/4 su bardağı süt,
    3 yemek kaşığı toz şeker,
    2 bardak buz,
    Çikolata sosu
    Sprey krema
    Hazırlanışı;

Espressonuzu yapın. Kahveniz soğumadan şekerini ekleyin. Ardından sütü ekleyin ve karıştırın. Karışımı buzdolabında bekletin soğuyunca buzlarla birlikte güçlü bir blenderda karıştırın. Üzerine kremayı sıkıp çikolata sosunu dökdükten sonra servis edin.

Evinizde Frappuccino Yapın 7 TLniz Cebinizde Kalsın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cebinize dokunmadan evinizi güzelleştirin

Cebinize dokunmadan evinizi güzelleştirin

evinizi güzelleştirin evimi güzelleştirmek istiyorum evimi nasıl güzelleştiririm nasıl güzelleştirebilirim evini güzelleştir Evdeki eşyalarınızı atmadan ya da elinizi cüzdanınıza götürmeden önce şu pratik çözümlere bir göz atın deriz... Çok Cola’y Cola kutularını içtikten sonra büküp bir şutla çöpe atanlardansanız bildiklerinizi unutun. Boş cola kutularınızı küçük birer saksı...
  2. çeşitli önlemlerle paramız cebimizde kalsın

çeşitli önlemlerle paramız cebimizde kalsın

Haber: Semra Pelek / Tempo Market alışverişi 1- Makarna, bakliyat, deterjan, kişisel bakım ürünlerini toptan alın. 2- Peynir, et, sebze ve meyve gibi çabuk bozulan ürünleri ihtiyacınız kadar alın. Özellikle peynirler çok çabuk bozuluyor. 3- Büyük marketlerin indirim günlerini takip edin. 4- Marketler evlere haftalık olarak indirimli ürün broşürleri dağıtıyor. 5- Sebze ve meyve için semt...
  3. Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

neden evlenemiyorum ben neden evlenemiyorum niye evlenemedim evlenememe nedenleri Beyaz atlı prens beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz....
  4. Dedikodu Yapın Sağlıklı Kalın

Dedikodu Yapın Sağlıklı Kalın

dedikodu Başlığı görünce kendinizi''aaaaaa''demekten alamadığınıza eminim:D:D:DŞaşırmayın çünkü doğru söylüyorum.Dedikodu yaparak sağlıklı kalabilirsiniz.Yani dedikodu yapmak sağlığa iyi geliyormuş.!!!Bence saçma bir durum.Yani başkaları hakkında konuşarak nasıl sağlıklı kalabiliriz ki:zuha:Bu uzmanlar biraz şaşırmış olmalı:DArtık neye,nasıl bir kulp bulacaklarını şaşırdılar:DYada kafaları...
  5. Evde Kaldım !!

Evde Kaldım !!

Gülmekten yarıldım bu karikatürü görünce meleklerim bu nasıl bir mantıktır yahu...Tüm evde kalmış kızlar bence bu yolu izlesin :D:deli:

Sayfayı Paylaş