gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Evinizde neyi degistirmek isterdiniz?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Evet,melekler evinizde neyi degistirmek isterdiniz.? Once ben baslayayim,ben perdelerimi degistirmek isterdim,aslinda yeni aldim yinede icime pek yatmadi.Sira sizde....

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anam ben ewimi değişmek isterdim amabole bi şansım olmadığı için komple herşeyimi yer tavan kapı mutfak mobilya kalebodur vs yani komple yenilemek isterdim benim ewe yakında ihbarname gelecek yıkılamaz tarihi yapı dır deyi hahahahahahahahahaha

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

evi değil de,direk yaşadığım yeri değiştirsem ben :D:D

evin herşeyi iyi hoş da fazlalıklara gıcık oluyorum,onların hepsini atmak kafama göre düzenlemek isterdim,eşyasız boş bir salon,çiçeksiz bir balkon isterdimmm,
    hahaha yav para olsa da evi baştan yaratsam :D

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende evi değiştirmek isterdim kiradayım zaten kendi evim olsun istiyom

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Evimde şimdilik hiç bir şey değiştirmek istemiyorum.. Maşallah herşey gayet yerli yerinde vee gzöz zevkimee uygun..

6. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    lojmandan çıkıp eşyalarımı doğru dürüst kullanabileceğim bir eve çıkmak isterdim eşyalarla bi sorunum yok evle var benimde :)

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben alt katla üst katı bir kullanmak isterdim ama maalum dizaynı bozuldumu düzene sokmak baya zaman alır suan ailemleyim D:

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    yaff benim kendii evim yok ailemle kaldıgım evi diyemem bu ev iç işleri bakanından sorumlu ( yanii annemden )...

9. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    conconben perdelerimi yaza deiştirmek isterim sponsor arıyorum:dp8:

Evinizde neyi degistirmek isterdiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi evde oturmak istersiniz?

hangi evde oturmak istersiniz?

ayvanin almancasi hangi evde yaşamak istersiniz 2on hangi ev 1. BABA EVİ.. Üstüne yoktur. Ne kira, ne bir sürü fatura ne de çamaşır, yemek, ütü. Ekmek elden su gölden ortamdır. Yaşanacak yerdir. Yeryüzündeki cennettir. Ta ki büyüyüp ihtiyaçlar artıp da ayrılınca ve bitmek bilmeyen faturalar aracılığıyla hayatla yüzleşince değeri anlaşılır. Şayet mümkünse hiç çıkmamakta fayda vardır......
  2. Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

küçük havuzlar Oturma odanızın ortasında sehpa olarak kullanabileceğiniz, ya da yatak odanızın ortasında bir havuzunuz olabileceğini biliyor muydunuz?Bilmiyorsanız artık öğrendiniz:) İsterseniz evinizin içine küçük havuzlar yaptırabilir, onları sehpa olarak kullanabilir ya da içlerine bitkilerinizi ekebilirsiniz. Değişik bir dekoratif düşünce olmaz mıydı? Nasıl yapacaksınız?İlk önce...
  3. İster eve ister çeyize birkaç lif modeli

İster eve ister çeyize birkaç lif modeli

bikaç lif modeli İster evinize kendiniz için,ister evinize gelen misafirleriniz, istersenizde çeyize koyabileceğiniz birkaç lif modeli arkadaşlar...
  4. evinizin odaları ne renk yada ne renk olmasını isterdiniz

evinizin odaları ne renk yada ne renk olmasını isterdiniz

havana rengi havana duvar rengi hardal boya kum beji duvar boyası melekler nasıl ne renk odalarda oturuyorsunuz yada oturmak yaşamak isterdiniz:)
  5. evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz

evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz

eviniz ayakkabıyla girilmesi hoşunuza gider mi izin verir misiniz ne yaparsınız konusuyla ilgili herşeyi bulabilirsiniz melekler Evlerimize bizim kültürümüzde ayakkabıyla girilmez melekler :) Çünkü ev temizliği ve hijyeni ev hanımlarının çok dikkat ettiği bir konu..Ancak böyle yapanlar da yadsınamayacak çoğunlukta,saygı duyuyoruz.Yurtdışında ya da filmlerde hep ayakkabıyla evlere girildiğini...

Sayfayı Paylaş