gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

ilginç eşya tasarımları, ilginç eşya, ilginc sandalyeler

Cok merak ediyorum dogrusu, evine böyle sandalye alip normal hayatinda kulananlar var mi diye? Evine dekor diye ayri bir renk katsin diye alanlari anliyorum ama.... bilemiyorum yani.....
    Ben sahsen bazilarinin üzerine oturmak istemezdim. Düsünsenize misafirlige gidiyorsunuz ve Ev sahibinin evinde 3 numarali sandalyelerden duruyor... Bilemiyorum Yani?!! :hıms:

Son düzenleme: 5 Eylül 2012
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allahım smi hahaha
    Yorumuna aynen katılıyorum, istemem öyle sandalye, bildiğimiz sandalyeler olsun yeter bu ne hahaha

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    gercekten titanim ya, bunlari alip kullanan varmi cok merak ediyorum:S

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Niye yaaa ben ilginc buldum. Begendim de yani. olsun olsun bunlardan birinden benim evimde.Eeeeeee kim aliyo ? hahaha

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuzu sana 3 numeroyu satıyorumm, satıyorummm, saaatttt - tııımmmm hahaha

Hayırlı olsun hahaha

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Ammmaaaa bide parami vercemmm.Beles verirsen alirim hahaha

7. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    yarasa kanatlı olan benim olsun

8. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller bencede severim bende böyle şeyleri

Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kim böyle bir evi olsun istemez?

kim böyle bir evi olsun istemez?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ilginç sandalyeler

ilginç sandalyeler

degişik eşyalardan hoşlananınız vardır mutlaka tabi önemli olan rahatlığı olmalı saglık çok önemli sonra boşuna bel agrısı çekmeyelim...önce saglık! saglıgı tehdit eden bir durumu olmadıgını düşündüğüm modeller buyrun............
  3. tertemiz cildiniz olsun istemez misiniz?

tertemiz cildiniz olsun istemez misiniz?

Merhabalar arkadaşlar sizlerle ne zamandır paylaşmak istediğim yüzünüzün temizliği için kullanacağınız bir karışımdan bahsedeceğim. Öncelikle belirtmeliyim ki pamuğa damlatıp yüzünüzü sileceksiniz..Gece yatmadan ve sabah kalkınca temizlenecek yüzünüz ve inanın gece silip yattınız diyelim sabah kalkınca sildiğinizde pamuk simsiyah oluyor sanki hiç silip yatmamış gibi.. Gelelim tarife; Buğday...
  4. Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

:):) komedi ya valla insanlar ne yapacağını şaşırmış durumda :) aman oturmayın sakın batması bir yana bozulur maazallah :) :):D Yeni sezonda farklı ev mobilya tasarımları ile karşımıza çıkan tasarım firmaları son olarak üretmiş oldukları kaktüs sandalyeleri modelleri ile sizlerle buluşuyorlar.. Renkleri hatta iğneleri ile tamamı ile bir kaktüsü andıran bu sandalyeler oldukça dikkat çekici..
  5. Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Duvar Dekorasyon Örnekleri Duvar Dekorasyonu Önerileri Rengarenk Resim Çerçeveleri Duvarlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızla süsleyin Fotoğraf çekmayi ve çektirmeyi çok seviyorsanız neden duvarlarınızı onlarla süslemeyesiniz ki...Farklı tarz ve modellerde, rengarenk çerçevelerle anılarınızı evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Yeni doğan bebeğinizin odasını doğum anından...

Sayfayı Paylaş