gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Evinizde Yapabilceğiniz 10 Yüzük Modeli...

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

El Yapımı Yüzük Modelleri Evde Yapılabilecek Yüzükler

Evinizde yapabileceğiniz 10 yüzük ve yapımı

Beğendiğiniz yüzüğü kendi imkanlarınızla yapmanız mümkün.

En sık kullanılan aksesuarlardan biri olan yüzükler, kadınların en yakın arkadaşları gibi. Her sezon yüzük modası değişse bile herkesin vazgeçemediği bir parçası mutlaka vardır.

Fakat şimdi anlatacağımız yüzükler çok farklı. Çünkü hepsi el yapımı. 3-4 ufak ve ucuz malzeme ile nasıl yüzükler yapabileceğinize inanamayacaksınız.Burada da el emeği göz nuru örgü yüzük modelleri çok hoşlar...

2. İrem266

İrem266 Forum Okuru

3. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Deneyelim bakalım yapabilecekmiyiz :D

Evinizde Yapabilceğiniz 10 Yüzük Modeli... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YÜzÜk Modellerİ

YÜzÜk Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ev Yüzükler

Ev Yüzükler

Melişlerim bu yüzükler çok ilginç ben pek beğenmedim ama sizi bilmem :dil::dil: Fransız kuyumcu Phillipe Tournaire tasarlanan bu ev yüzükler; altın, platin ve değerli taşlar kullanılarak yapılmış. Değeri 2800 Euro
  3. cilt lekelerine evde yapabilceklerimiz

cilt lekelerine evde yapabilceklerimiz

Cilt lekelerinin giderilmesinde uyğulanan Doğal tedavi yöntemlerinden gerçekten işe yarayanlar ve kullanımının diğerlerine oranla daha fazla olanlarını birarada toplayıp sizlerle paylaşmak istedim. Cilt Lekelerine Evde Yapabileceklerimiz Tariflerin etkileri cilt tipine göre farklılıklar göstermektedir. Cilt sorunlarınız için öncelikle Doktora başvurmanız gerektiğini bir kez daha...
  4. Yüzük Modelleri

Yüzük Modelleri

Parmaklarımız boş durduğu zaman pekte hoş görünmez dimi meleklerim.Ama bu tektaşlar çok şık gösterir diye düşündüm ve onları sizlere sunuyorum.
  5. Evde Kendinizin Yapabileceği Kumaş Yüzük Modelleri

Evde Kendinizin Yapabileceği Kumaş Yüzük Modelleri

Kumaş Yüzük Modelleri Kumaş Yüzük Tasarımları Kendiniz yapabileceğiniz kumaş yüzükler Kendi yüzüğünüzü zevkinize göre kendiniz yapmak istemez misiniz? Kolaylıkla yapıp zevkle takabileceğiniz kumaş yüzük modellerinden esinlenip kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. İster fiyonklar ister düğmeler kullanın, el altında bulunan malzemelerle harikalar yaratabilirsiniz. Kolay ve basit modellerle...

Sayfayı Paylaş