gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evinizde yeni bir dünya yaratın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evinizde yeni bir dünya yaratın Almanya’nın en prestijli kendinden yapışkanlı folyo markası d-c-fix 2007 modelleriyle Türkiye’de. Yüzlerce çeşit desenden oluşan ürün yelpazesi ile 7’den 77’ye tüm kesimlere hitap eden d-c-fix, evin her köşesi için ilginç modeller sunuyor. Ekonomik olmanın yanı sıra d-c-fix’in her yaştan kişi tarafından da kolayca uygulanabilme özelliği bulunuyor.
    500’e yakın farklı modeliyle d-c-fix boya-badana gibi zahmetli işleri de kökten ortadan kaldırıyor. Renkli ve yaratıcı kendinden yapışkanlı folyo tasarımlarıyla dikkat çeken d-c-fix’in temel sloganı ise “kendi dünyanızı yaratın”

Uzun yıllardan beri bu alanda faaliyet gösteren Akalın Ticaret tarafından Türkiye’ye getirilen d-c-fix’in desenlerinin pek çok kullanım alanı bulunuyor.
    Mutfak raflarından otomobillere, vitray görünümlü çift camlardan duşakabinlere kadar pek çok yerde uygulanabilen d-c-fix 2007 yılında Türkiye’de 400’ü yakın noktada satışta olacak.

Evinizde yeni bir dünya yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Dünya

Yeni Bir Dünya

Anne rahmine düşen ikiz kardeşler önceleri her şeyden habersizmiş. Haftalar birbirini izledikçe onlar da gelişmişler. Elleri, ayakları, iç organları oluşmaya başlamış. Bu arada, etraflarında olup biteni fark etmeye başlamışlar. Bulundukları rahat, güvenli yeri tanıdıkça mutlulukları artmış. Birbirlerine hep aynı şeyi söylüyorlarmış: Anne rahmine düşmemiz, burada yaşamamız ne harika değil mi?...
  2. Yeni Bir Ben Yarattım...

Yeni Bir Ben Yarattım...

Pusuya yatan acılarım kalbimde dağıldı Çığ düşürdüm sözlerime, Bedelini ödedim gülümseyişlerimin, Çıldırmış fırtınaların son denemelerindeyim. Hikayem kan kaybından öldü. Hayallerim ve düşlerim birbirine çatmaktan vazgeçti artık, Dönüş bileti olmayan yollara vurdum kendimi. Eski hayatın son sahnesindeyim, Hedefi olmayan bir kurşunun gidişiyim ben. Düştüğüm kendime yeniden...
  3. Neşeli ve rahat bir ev yaratın

Neşeli ve rahat bir ev yaratın

Yatak odanızı sıcacık bir sığınağa çevirmekten, ev yapımı mumun ışığında keyiflenmeye uzanan bir dizi yöntemle bu kasvetli mevsimde etrafınızı sıcaklık ve rahatlık kuşatsın. Evinizin kapılarını neşeye açın Sıcak, davetkâr bir ev yaratmak söz konusu olduğunda, ayrıntılara verilen önem elinizdeki paradan ya da boş alandan daha çok önem taşır. Örneğin, son derece zarif döşenmiş bir eve...
  4. Evinizi baştan yaratın

Evinizi baştan yaratın

Evinizden sıkıldınız ve değişiklik mi arıyorsunuz.O zaman bu öneriler ve fikirler tam sizlik hanımlar... Yapacağınız küçük işlemlerle evinizin şeklini duvar kağıtlarını ve daha birçok detayı değiştirebilirsiniz. Kokulu ampullerle eviniz şenlensin. Bir toz bezi kullanarak ampullerin altına kokulu esanslardan sürün. Işıkları açtığınızda kokular etrafa yayılsın. Lavanta esansı son derece iyi...
  5. 2014 Yeni Modern Halılarla Evlerde Görsel Zenginlikler Yaratın!!!!

2014 Yeni Modern Halılarla Evlerde Görsel Zenginlikler Yaratın!!!!

Yeni Sezon Modern Halılar Modern Halı Modeli Çeşitleri 2014 Yeni Modern Halı Modeli Desenleri Odalarınızdaki halıları değiştirerek oda dekorasyonlarınıza bambaşka ortamlar kazandırmaya ne dersiniz? Zengin görsel içerikleri ile sizlerin aradığınızı bulmaya yardımcı olacak olan bu halı modeli çeşitleri ile salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası ya da ev girişlerinizde yaratacağınız...

Sayfayı Paylaş