gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Evinizde yeriniz varsa bu çamaşır odaları çok kullanışlı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çamaşır odası dekorasyonu Ev depolama alanı

Geçen gün kayınvalidemle konuşuyorduk. Biz eşimle iki kişi yaşıyoruz ama eve zor sığıyoruz. Kayınvalidem de dedi ki biz eskiden deden amcanlar biz hepimiz 2 odalı evde yaşıyorduk nasıl sığıyorduk acaba? Düşündüm hakikaten nasıl sığıyorlarmış acaba? Ben şuanda çocuk odasını zaptetmiş durumdayım. Sahibi gelince ordakileri nereye koyacağımı düşünüyorum. Bu çamaşır odalarını gördüğümde de çok beğendim. Bana lazım bunlardan ama nereye yapmak lazım. Acaba ebevyn banyosunu mu iptal etsem?

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    evde ayrı bi yer olsa kesin böyle yapabilirdim.çok şık duruyor gerçekten.kurutma makinasını yer yok diye alamıyorum.insanın içi gidiyor görünce valla.biz hanımlar için çok kullanışlı :)

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bellimi olur belki ilerde 40 odalı bir evimiz olur her yeri depolama alanı yaparız:)

Evinizde yeriniz varsa bu çamaşır odaları çok kullanışlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harika Çamaşır Odaları

Harika Çamaşır Odaları

çamaşır odası modelleri Melişler bu çamaşır odalarına bayılacaksınız:)
  2. Bu Yatak odaları çok gösterişli

Bu Yatak odaları çok gösterişli

Yatak odası modelleri Yatak odası dekorasyonu bizim yatak odamız bu modern yatak odası modelleri yanında sönük aldı:) Aslında benim yatak odamda dekoratif yatak odası modelleri kategorisine giriyor ama bunlar kadar gösterişli değil.
  3. Bebek odasına bu koltuk çok yakışır.

Bebek odasına bu koltuk çok yakışır.

Bebek odası dekorasyonu bebek odası için koltuk Bebek odasında bebek karyolası dışında bir de bebeğe bakacak kişinin ki bu genelde anane baabnedir:) Kalması, oturması için bir koltuk kalır. Bu sedir koltuk modeli de bu iş için ideal bence.
  4. Çocuk odaları için bu tabureler çok hoş

Çocuk odaları için bu tabureler çok hoş

Çocuk tabure modelleri Cüceler tasarımlı tabure modeli bu cüce tasarımlı çocuk taburesi aynı zamanda sehpa olarak kullanılabilir. Dayanıklı malzeemden yapıldığı için çocuğunuz için tehlike arz etmiyor. İtalyan tasarımı olan bu tabureler çocuk odası dekorasyonu için çok uygunlar.
  5. Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı

Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı

Çamaşır odası dekorasyonu Banyo dekorasyonu Çamaşır odası dekorasyonu oldukça kullanışlı olmuş. :Mekan küçük olsa da çamaşır makinesi ve kurutma makinesi sığmış. Siz de böyle bir mekan ayarlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş