gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evinizdeki ekmek fırını

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Evinizdeki ekmek fırını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Ekmek Hamuru ile Lahmacun

Evde Ekmek Hamuru ile Lahmacun

ekmek hamuru tarifi lahmacun hamuru lahmacun tarifi ekmek hamurundan tarifler Malzemeler 1 çorba kaşığı su 1 tatlı kaşığı domates salçası 4 sivri biber 250 gr. kıyma içi için: 2 domates 2 adet ekmek hamuru (fırından alalabilirisiniz) 2 soğan 1.5 çay bardağı sıvıyağ Biraz un Tuz, karabiber Hazırlanma Şekli *Sivri biberleri temizleyip doğrayın. Domatesleri soyup küçük küçük doğrayın....
  2. Evde Ekmek Yapımı

Evde Ekmek Yapımı

Evde Ekmek Yapımı Merhaba bayanlar sizden Evde Ekmek Yapımı tarifini rica ediyorum evde ekmeğini kendi yapanlar bende sizden biri olmak istiyorum.
  3. Resimli Evde Ekmek Yapımı

Resimli Evde Ekmek Yapımı

Evde Ekmek Yapımı Resimli Resimli Evde Ekmek Yapımı Ekmeğimi kendim yapmak istiyorum diyen Melek'lerimiz ve siz sevgili misafirlerimiz, bu yazımızda sizlere evde ekmek tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Malzemeler 1 kg. (8-9 bardak) un. 1/2 bardak açma payı un. 50 gr. (2 yemek kaşığı tepeleme) yaş maya. 1/2 bardak ılık su. 1 yemek kaşığı silme tuz. 1 yemek kaşığı...
  4. Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Ev Yapımı Ekmek Tarifi istiyorum

Merhaba kızlar evde ekmeğini kendi yapan var mı nasıl yapılıyor evde ekmek eşim bana ekmek yapma makinası da almış ama bilmiyorum işte:S Ev Yapımı Ekmek Tarifi bilenler lütfen bana da yapılışını yazın.
  5. Rüyada ekmek fırını görmek

Rüyada ekmek fırını görmek

Rüyada ekmek fırını görmek, eleştiri yapan kadınlar, üzüntü ve sözü dinlenen zalim bir insan ile tabir edilir. Rüyada ekmek fırınında hamur yoğurduğunu görmek, hayırdır. Bir rivayete göre işinin bitmesine ve rızkı elde etmeye işarettir. Rüyada ekmek fırınının ateşini yakıp kızdırdığını gören kimse, yöneticiye yakın olur. Rüyada soğuk fırın görmek, halktan bir kadın ile evlenir. Bir rivayete...

Sayfayı Paylaş