gebe
?

evinize ayakkabıyla girilmesini ister misiniz?

1. evet olabilir

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır,istemem

100,0%
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

eviniz ayakkabıyla girilmesi hoşunuza gider mi izin verir misiniz ne yaparsınız konusuyla ilgili herşeyi bulabilirsiniz melekler Evlerimize bizim kültürümüzde ayakkabıyla girilmez melekler :) Çünkü ev temizliği ve hijyeni ev hanımlarının çok dikkat ettiği bir konu..Ancak böyle yapanlar da yadsınamayacak çoğunlukta,saygı duyuyoruz.Yurtdışında ya da filmlerde hep ayakkabıyla evlere girildiğini görüyoruz.Gerçi laf aramızda elin sokağı deterjanla yıkanmış gibi ,nerde bizde öyle sokaklar caddeler :) Ama yine de bu bir alışkanlık meselesi.:)

Peki ya siz? Evinize ayakkabıyla girilsin istermisiniz melekler??
    bana sorarsanız tabiki de hayır :D çünkü eve ayakkabıyla girmek ,eve mikropları davet etmek demek :)
    sizler neler düşünüyorsunuz bakalım??
    Lütfen anketimi oylayın ve birkaç cümleyle de olsa bunun sebebini açıklayın :)

Son düzenleme: 22 Ağustos 2011
    EnCey bunu beğendi.
  2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Ben fransada yasadigim icin burda ayakkabiyla geziolar zaten evde, Evet sokaklar tertemiz camur yok basi bos hayvan yok cop yok ama yinede hijyenik degil bence, bazen tadilat yada herhangi birsey icin evimin icine geliolar tabi ayakkabilarla geziyolar, ben peslerinden camasir sulariyla geziyorum defalarca:) Biz boyle alismisiz ondan bize ters geliyor fakat, fransada oyle evler gordumki bahcesinde besledigi birsuru hayvan var mesela kediler kopekler disarda deli gibi yagmur yagiyor hepsi camur oluyorlar ve o sekilde ev tek katli oldugundan mutfaklarda bile dolasiyorlar, ben cok tiksinmistim gorunce, ama onlar alisiklar, hatta bu yuzden hickimse mikrop kapip olmemis yada hastalanmamis :)

büşra.shid bunu beğendi.
  3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Valla Türkiyede yaşıyorsan sıkıyorsa gir eve ayakkabıyla geçmeyen hastalık kalmaz:D:D

büşra.shid bunu beğendi.
  4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar mikrop pislik içinde bağışıklık sistemleri güçlenmiş olsa gerek hahaha

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bende istemem evimde biri ayyakabıyla gessin. O neymiş öyle:) Ben temizlim onlar evin içine pislik getirsin. Ben sevmiyorum:)

büşra.shid bunu beğendi.
evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

küçük havuzlar Oturma odanızın ortasında sehpa olarak kullanabileceğiniz, ya da yatak odanızın ortasında bir havuzunuz olabileceğini biliyor muydunuz?Bilmiyorsanız artık öğrendiniz:) İsterseniz evinizin içine küçük havuzlar yaptırabilir, onları sehpa olarak kullanabilir ya da içlerine bitkilerinizi ekebilirsiniz. Değişik bir dekoratif düşünce olmaz mıydı? Nasıl yapacaksınız?İlk önce...
  2. böyle bir evde yasamak ister misiniz

böyle bir evde yasamak ister misiniz

şahsen ben isterim yeter ki benim olsun
  3. yurtta mı kalmak istersiniz evde mi?

yurtta mı kalmak istersiniz evde mi?

yurtlar apart daireler yurtta kalmak apartta kalmak hakkında bilgiler düşünceler yurt apart öğrenciler bilinmeyenler burada Melekler mekanının en melek melekleri, Üniversite deyince akla bir çok soru gelir eğitimi olanakları şusu busu,ve ailenizden ayrılıyorsanız barınak ve yemek gibi.. Sizler yurtta mı kalmayı tercih ederdiniz yoksa ev/apart daire de mi? & ?
  4. Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

Siz de Süslü Ayakkabı Giymek İster misiniz ?

süslü ayakkabı spor ayakkabı süsleme Eğer el sanatlarına eliniz yatkınsa ve biraz da zevkliyseniz birbirinden güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz melekler :) Bu yazımızda da sıradan keten bir ayakkabının nasıl şıkır şıkır süslü bir ayakkabı haline geldiğini göreceksiniz. Kullanacağınız malzeme de her yerde bulunabilecek cinsten. Biraz sim, yapıştırıcı ve istediğiniz büyüklükte pırıltılı...
  5. Melekler evde deterjan yapmak ister misiniz?

Melekler evde deterjan yapmak ister misiniz?

evde deterjan nasıl yapılıyor evde deterjan yapımı ev yapımı deterjan Evet Melek'ler, sizi bilmem ama deterjan ve deterjan kokularını seven ben, bu konuya merak sardım. Daha önce evde sabun yapımı hakkında merak sarmış ve kendi imaltım olan sabunlarımı koleksiyon haline getirmiştim. Şimdi de deterjanı evde nasıl yapabilirim diye düşünüyor bu konuda ki önerileri dikkate alıyorum :) Benim...

Sayfayı Paylaş