evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Şu anda yazmış olduğum bir şiiri sizinle paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz :)

Üzüntümde huzur mekanım,
    Kaygılarımda sakin limanım,
    Her daim açık kolları
    Evim sıcacık barınağım.

Annem ,babam,can kardeşim,
    Akşam beni evde bekler,
    Bir lokma aşım,ağrısız başım,
    Evim yaşanmaya değer.

meleklermekani.com- TİTAN :)

3. şevval çağlar

şevval çağlar Forum Okuru

Çok güzel bir şiirdi.Ödevime yardımcı oldunuz.Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum.Sizden çok çok teşekkür ederim.Bir daha ki sefere görüşürüz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir temiz insan ucarım sormadan m
    temiz kirli herkez
    insandır insan
    iyiyim diyenler iyi olmaz
    dincede iyi olmak lazım

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evinizin güvenliği.

Evinizin güvenliği... İstatistiklere göre hayatınızın bir noktasında soyulacaksınız. Yani hırsızlar gelip birşeylerinizi çalacak. Eğer soygun arabanız ya da işyeriniz gibi sizin bulunmadığınız bir yerde gerçekleşiyorsa sorun yok. Büyük ihtimalle çoğu sigorta kapsamına giren bir zararla karşılaşırsınız. Ama hırsız akşam siz evde uyurken ziyaret ediyorsa daha başka riskler de...
  2. Evinizin şıklığını tamamlayın

Evinizin şıklığını tamamlayın İstikbal’in halıda moda yaratan markası Deco, şimdi de dekoratif aksesuar dünyasının tüm yeniliklerini tüketicileriyle buluşturuyor… Bir evi ayrıntıların tamamladığına inanan Deco, dekoratif aksesuarları ile evlere yepyeni keyifler sunmaya hazırlanıyor. Rengarenk desenlere sahip dekoratif kırlentlerden şık aynalara, modern ve çarpıcı abajur setlerinden...
  3. Evinizin dekorasyonu

Evinizin dekorasyonu Hava sıcak veya şömineniz iyi çekmiyorsa üzülmeyin. Şöminenizin içine yerleştireceğiniz değişik boydaki mumların hepsini birden yaktığınızda, güldür güldür yanan bir şöminenin yaratacağı sıcaklığı yakalayabilirsiniz. Uzun şamdanlarda beyaz mumlar ve etrafında beyaz çiçekler ile iç ferahlatan ortamlar yaratabilirsiniz. Ayaklı yüksek bir tabağa...
  4. Evinizin gizli ve şık mabedi

Evinizin gizli ve şık mabedi Evinizin en gizli alanı tabi ki yatak odalarınızdır... Odanızı sezonun trendlerini takip etmeden değişiklikler yapabilir, güzel anılarınızın yer aldığı çerçevelerle neşelendirebilirsiniz. Yatak odalarının işlevi çeşitleniyor. Yatak odalarını insanlar dünyadan kendilerini soyutlayan bir sığınak olarak görürler ve yatak odaları evin en özel bölümü olup, evin...
  5. Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir

kendini anlatan yazılar kişiyi anlatan yazılar kendini bir yazı kompozisyon kendimizi kompozisyon Başlıkda anlaşıldığı gibi sizi analatan yazıyı veya şiiri yazıcaksınız. evet beni şuan en iyi anlatan yazı.... Ne anlamı var sesimin? Söyleyemiyorsam içimdekileri. Ne anlamı var haykırmanın? Baş kaldırmıyorsam... Yapamıyorsam bildiklerimi. Ne anlamı var kelimelerin? Dile getirmiyorsa...
  6. Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

sevmek suçsa cezası idam olsun ağlamaksa sevgi gözlerim yaşla dolsun sevmek yalnızlıksa bu beden yalnızlıga bogulsun sevmek buysa eyer herşeyinle kabulumsun hüzün ise sevgi kalbime keder dolsun kalp kırmaksa sevgi kırgeç senin gönlün olsun eyer sevgi ölümse onada hazırım yeter ki senin elinden olsun GÜLÜM
  7. Arkadaşlar Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder

Merhaba az önce elimde ki mıknatısla öylesine dalıp oyunlar oynadım ve hangi metala tuttuysam yapıştı ve birden aklıma şu geldi acaba Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder yapışma özelliği tükenmez mi hiç?
  8. Evinizin minik şelaleleri

Dekorasyon objeleri Ev şelale modelleri Yıllar önce metro gross markette görmüştüm bu dekoratif şelaleleri. Annemde çok beğenmişti hatta hala alıcam diye söyler. Salonda ve balkonda çok hoş durur. Prize takıyorsunuz aynı miktar su devir daim yaparak size hem su sesi hemde serinlik sağlıyor. bu şelale altında duş yapılmaz tabiki ama yinede havayı seerinletir.
  9. Facebokta Arkadaşlarınızı Filtreleme Özelliğini Nasıl Kullanacaksınız ?

Facebookta Arkadaş Filtreleme Nasıl Yapılır Arkadaş Filtreleme Facebook Sevgili melekler, facebook kullkanımında ki tüm kolaylıkları size aktarmaya, bu uygulamayı tüm özellikleriyle verimli olarak kullanmanızı sağlmaya çalışıyoruz. En son sizlerle paylaştığımız çalınan facebook sayfası nasıl geri alınır konumuzndan sonra bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Filtreleme Nasıl Yapılır sizlere...

Sayfayı Paylaş