evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Şu anda yazmış olduğum bir şiiri sizinle paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz :)

Üzüntümde huzur mekanım,
    Kaygılarımda sakin limanım,
    Her daim açık kolları
    Evim sıcacık barınağım.

Annem ,babam,can kardeşim,
    Akşam beni evde bekler,
    Bir lokma aşım,ağrısız başım,
    Evim yaşanmaya değer.

meleklermekani.com- TİTAN :)

3. şevval çağlar

şevval çağlar Forum Okuru

Çok güzel bir şiirdi.Ödevime yardımcı oldunuz.Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum.Sizden çok çok teşekkür ederim.Bir daha ki sefere görüşürüz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir temiz insan ucarım sormadan m
    temiz kirli herkez
    insandır insan
    iyiyim diyenler iyi olmaz
    dincede iyi olmak lazım

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. .......Bu resimde beni anlatan bir şeyler vaR......

Sizi anlatan bir fotoğraflar var mı? Bakınca kompozisyonu içinde işte ben orada biryerlerdeyim diyebildiğiniz, ya da kıyısında köşesinde sizden bir parça anı bir parça mana taşıdığına inandıgınız fotograflar? :Laie_15:
  2. bir tas çorbanız var mı?

Sizin sevdiklerinize verecek bir tas çorbanız var mı ? İşte çok ibretli bir hikaye... Eskilerden biri, akşam yemeğini sarayda yemek üzere halifenin davetlisiydi. Hızlı hızlı saraya doğru giderken önüne biri çıktı. Önüne çıkan adama kim olduğunu sordu. Adam: - Ben yolcuyum. Buranın yabancısıyım. Aç ve yorgunum, dedi. O da: - Ben halifenin davetlisiyim. Gel beraber gidelim, dediyse de...
  3. Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

sevmek suçsa cezası idam olsun ağlamaksa sevgi gözlerim yaşla dolsun sevmek yalnızlıksa bu beden yalnızlıga bogulsun sevmek buysa eyer herşeyinle kabulumsun hüzün ise sevgi kalbime keder dolsun kalp kırmaksa sevgi kırgeç senin gönlün olsun eyer sevgi ölümse onada hazırım yeter ki senin elinden olsun GÜLÜM
  4. Bir Şiir...

Her gidisine ayri anlam yukluyorum Yapma Allah askina ya hep kal benimle... Soz etme...
  5. atatürkle ilgili akrostiş şiir var mı ?

Ulu önder atamızın ismininde içinde geçtiği, güzel bi akrostiş şiir aramaktayım yardımcı olun lütfen.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. evinizle ilgili şiir

,
  2. evimizin özelliğini anlatan şiir

,
  3. evimizin güzelliği ile ilgili şiir