evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evimizin bir özelliğini anlatan ve yansıtan bir tane şiir istiyorlar. Bana bu konuda yardımcı olun ya bi türlü yazamadım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Şu anda yazmış olduğum bir şiiri sizinle paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz :)

Üzüntümde huzur mekanım,
    Kaygılarımda sakin limanım,
    Her daim açık kolları
    Evim sıcacık barınağım.

Annem ,babam,can kardeşim,
    Akşam beni evde bekler,
    Bir lokma aşım,ağrısız başım,
    Evim yaşanmaya değer.

meleklermekani.com- TİTAN :)

3. şevval çağlar

şevval çağlar Forum Okuru

Çok güzel bir şiirdi.Ödevime yardımcı oldunuz.Bu borcu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum.Sizden çok çok teşekkür ederim.Bir daha ki sefere görüşürüz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir temiz insan ucarım sormadan m
    temiz kirli herkez
    insandır insan
    iyiyim diyenler iyi olmaz
    dincede iyi olmak lazım

evinizin bir özelliğini anlatan şiir var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

sevmek suçsa cezası idam olsun ağlamaksa sevgi gözlerim yaşla dolsun sevmek yalnızlıksa bu beden yalnızlıga bogulsun sevmek buysa eyer herşeyinle kabulumsun hüzün ise sevgi kalbime keder dolsun kalp kırmaksa sevgi kırgeç senin gönlün olsun eyer sevgi ölümse onada hazırım yeter ki senin elinden olsun GÜLÜM
  2. babalar günü şiirleri var mı

Babalar günü yaklaşıyor, babama hediyesini aldım ama bir de şiir okumak istiyorum. Var mı sizde babalar günü şiirleri ?
  3. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  4. Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

fragmanlarından gördüğüm kadarıyla izlenmeye değer bir dizi olacak evlerden biri dizisi oyuncularda güzel peki ya Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak işte bunu merak ediyorum:S
  5. nevruz bayramının bir anlamı var mı ?

Selamlar melekler.Size sormak istediğim şey nevruzla ilgili. Bu her yıl ateşler yakılan üstünden atlanan nevruz bayramının ne anlamı var ?

Sayfayı Paylaş