evinizin odaları ne renk yada ne renk olmasını isterdiniz

ışılsu

Yeni Üye
Üye
evinizin odaları ne renk yada ne renk olmasını isterdiniz
havana rengi havana duvar rengi hardal boya kum beji duvar boyası
melekler nasıl ne renk odalarda oturuyorsunuz yada oturmak yaşamak isterdiniz:)

ilk msj benden olsun
küçük bir odam var yıllardır bebek odası için bekletiyodum bu sene faaliyete soktum orda oturuyorum kırmızı ve krem ağırlıklı
salonum hardal rengi ve ona uyumlu eşyalarla döşeli
yatak odamdamürdüm ve pembe karışımı perdelerini bile kendi ellerimle diktim
uyum takıntım var benim mesela banyomda kırmızı ve beyaz renk hakim gül yapraklarıda çok yakışıyo

arkadaşlar benim odanın hikayesi çok komik. ben çok açık pembe ve hani kavun içi falan deriz ya o renkleri çok seviyorum odayı öyle boyamaya karar verdim ve katoloğa baktım ve portakal çiçeği olsun dedim bir boyadım ki sormayın ilk fırçayı duvara sürdüğümde korktum o ne dedim çok koyu acaip bir renk çıktı.babannem kız bu ne aynı deve ciğeri gibi bu demez mi ay bir üzüldüm ki sormayın ne yapayım boyadım artık ama baştan çok üzüldüm ama sonra kuruyunca renk biraz daha açıldı.meğerse aklınızda bulunsun boya açıcılar varmış ağaç tutkalı gibiymiş onlar az daha açıyormuş koyu renkleri aman birdaha çok dikkat ederim bu bana tecrube oldu ama kutunun üstünde çok açıktı renk hiç duvardaki gibi durmuyordu ne diye aldım ne çıktı babannemin tabiri ile bizim oda deve ciğeri gibi oldu allahtan kuruyunca biraz daha açıldı...

bu arada beni tanıyanlar bilirler oğlumla oturuyoruz 1 odam, küçük giriş salon ve banyom var bunların hepsi portakal çiçeği yani deve ciğeri

siz hep duvar renginden bahsediyosunuz ben tamamından bahsettim duvarsa hepsi havana rengi yani kum beji gibi bişey
sadece yatak odam uçuk pembe

henüz evli değilim ama evimizin oda renkleri
acık sarı,mavi,pembe,turkuaz tonlarında her odanın esyayla uyumu var.

benim kendi evimin yatak odası kırmızı tonunda olsa diğer odalar beyaz tonlarda olsa yeterlli :)

oturma odam:siyah beyaz
yatak odam: lila beyaz
mutfagim: kahve ve cream
bi kücük odam var onuda oturma odasi olarak kullaniyorum oda kahve ve cream rengi

Geri