gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Evladi Olmayanlarin Okumasinda Fayda Var.....

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

bebek sahibi olmak istiyorum, bebek sahibi olmak icin dua

Meleklerim bugün yine Kitap okurken bakin ne buldum, Anne olmak isteyenler icin birebir....
    Yer gök dua üzerine, Rabbim insallah hepinizin hakkinda hayirlisini nasip eder ve onun gönlünüze razi eyler, amin.

Kitapta söyle yaziyor:

Bu ismi celili evladi olmayanlarin okumasi cok faydalidir. Ancak okunurken adet tayin etmemeli ve su ayeti kerimeyi de birlikte okumalidir:
    "Rabbi la tezerní ferden ve ente hayrul várisiyn." Esma ise "Ya Varisü"

Allah c.c. kabul etsin meleklerim

tatlı bela bunu beğendi.
  2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    adet tayin etmemeli ne demek cnm

ceylinn bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yani hergün 5 defa ya 10defa okuyacagim dememeli demek...

a.özlem bunu beğendi.
  4. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    allah razı olsun canım. sınır koyucan özlem sürekli içimnden oku

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Allah c.c. dualarini kabul etsin canim Amin

6. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    anladım cnm Allah senden razı olsun

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Allah c.c cümlemizden razi olsun...

Evladi Olmayanlarin Okumasinda Fayda Var..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!!

dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!!

Uyanık olun bu uyarıyı çevrenizdekilere de yapın:)Akıllara zarar ne dolaplar dönüyor . Bir benzin istasyonunda arabasına benzin doldurmakta olan bir bayanın yanına gelen birisi boyacı olduğunu söyleyerek, hizmet amacıyla kibarca kartını sunuyor. Kartı aldıktan sonra arabasına biniyor bayan. Adam da, başkasının kullandığı bir arabaya giriyor. Bayan, istasyondan çikmaya hazırlanırken,...
  2. kızlaaaaar evlenicekseniz eviniz için çok hoş detaylarr var bakmanızda fayda var...

kızlaaaaar evlenicekseniz eviniz için çok hoş detaylarr var bakmanızda fayda var...

kızlar öncelikle merhaba.. :) evlenicek kızlar dedim ama bekarlar odalarına evlerine yaptıramaz die de birşey yok tabi :tik: eveeeet gelelim fasülyenin faydalarınaaa :D duvarlarınıza yapışkan stiker denilen çok hoş şeyler yapıştırıyorlar istediğiniz modelde şekilde ve renkte... koridorun başına uzuuun vazo almak yerine koridorun duvrına çeşitli çiçek veya desenlerden yaptırarak hem kalabalık...
  3. Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kürler Denemekte Fayda Var Arkadaşlar..(YARDIMCI KÜR)

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kürler Denemekte Fayda Var Arkadaşlar..(YARDIMCI KÜR)

gebe kalmak için bitkisel kür,gebe kalmak için bitkisel çözüm, Gebe kalamıyorum diyen melekler bu kürler den mutlaka sizin tercihinize uygun olanı bulup kullanınız pek çok sıkıntınızın çözüldüğünü göreceksiniz ve Allahın izniyle inş.gebe kalabilceksiniz hem doğal bir çözüm ilaç kullanıp kendımıze zarar vermektense böle doğal yöntemlerle doğal yolla gebe kalabiliriz inş. GEREKLİ MALZEMELER...
  4. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç
  5. Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var!

Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var!

Bu konu; Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapılan araştırmalar çocuklarda şeker hastalığının farklı belirtilerle ortaya çıkabileceğini gösterdi. Bilhassa gece altını ıslatma şeker hastalığının bir belirtisi olabilir. İşte konuyla ilgili bilgiler.. Hastalığın ne kadar erken fark edilirse o kadar iyi olduğuna...

Sayfayı Paylaş