gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Evladının ölüme uçuşunu dinlemiş

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

7’nci kattan düşerek can veren Eyüp Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy ile Eyüp Adliyesi hakimlerinden Hülya Özsoy’un kızları İlknur Özsoy gözyaşları arasında toprağa verildi. İlknur’un düştüğü sırada telefonda annesiyle konuştuğu belirtildi. ATAKÖY 5. Kısım E2-7/A Blok’taki dairelerinin balkonuna çıkan İlknur Özsoy (16), cep telefonuyla konuştuğu sırada dengesini kaybederek aşağı düştü. Beton zemine çakılan genç kız olay yerinde hayatını kaybetti. Okuduğu Uğur Koleji’nde, derslerdeki başarısıyla tanınan İlknur Özsoy’un düştüğü sırada, mesai bitiminde eve dönmek üzere yola çıkan annesi Hülya Özsoy’la konuştuğu öğrenildi. Adli Tıp Kurumu’nda otopsi işlemleri tamamlanan İlknur Özsoy’un cenazesi dün ailesine teslim edildi. Özsoy’un cenazesi tören için Ataköy 5. Kısım Camii’ne getirildi. Kızlarının tabutu başında taziyeleri kabul eden Okan Özsoy metanetini korumaya çalışırken, anne Hülya Özsoy, kızının duvakla örtülü tabutuna bakarken gözyaşlarına engel olamadı. Törene İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, çok sayıda hakim ve savcı ile İlknur Özsoy’un okul arkadaşları da katıldı. Genç kızın cenazesi namazın ardından Kozlu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

kaynak:ensonhaber.com

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evladının ölüme uçuşunu dinlemiş
    bi anneye şu dünya da yaşanacak en büyük acı olsa gerek allah yardımcıları olsun

Evladının ölüme uçuşunu dinlemiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege'de uçuşlara müdahale

Ege'de uçuşlara müdahale

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan, ''Ege/Akdeniz Eğitim ve Tatbikat Uçuşlarına Yunanistan'ın Müdahalesi'' başlıklı duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşundaki F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın Tanagra ve Larissa meydanlarından kalkan F-16 ve M-2000 uçakları tarafından Midilli Adası batısında, Soudabay ve...
  2. Uçuş vergisi yolcu kaçırtıyor

Uçuş vergisi yolcu kaçırtıyor

Hollanda, geçen yıl uygulamaya başlanan 'uçuş vergisi' yüzünden 900 bin yolcu kaybetti. Türk turizmcilerin tepkisini çeken uçuş vergisi uygulaması Hollanda'ya pahalıya patladı. Hükümet, 300 milyon avro kazanayım derken, 1 milyar 200 milyon avrodan oldu. Hollanda'nın, geçen yıl uygulamaya başlanan "uçuş vergisi" yüzünden 900 bin yolcu kaybettiği açıklandı. Hollanda hükümeti, 1...
  3. O küpe ne evladım

O küpe ne evladım

kupe mi takiyosun sen ? (dikiz aynasindan zorlukla goruyor) - ha evet - baban kizmiyor mu ? - yok kizmiyor - benim oglan yapicak ....... o kupeyi.. - hmm ben sagda iniyim - o küpeyi neden takıyon yeğenim? - ya amca böle daha bi trendy oluorum, alemlere akıyorum, böle şıngırlı mıngırlı, yeni moda. - aa kız mısın sen evladım? görememişim pardon. - ay o ne demek kız oğlan kızım ben...
  4. Dinimize Göre Evlad hakkı

Dinimize Göre Evlad hakkı

kurban olurum demek günah mı Dinimiz islama göre evlad hakkı nelerdir...Hep beraber öğrenelim meleklerim... 1- Bir kimse, çocuğu olduğu vakit müjdelenince onu bir nimet bilip, Allah'a hamd etmeli, Hadis-i şerifte: "Evlad kokusu, Cennet kokusudur." "Evlad dünyada nur, ahirette sürurdur", buyurulmuştur. Çocuğu beyaz elbiselere sarmalı. Çocuğun ağlamasından, anası ve babası...
  5. Kösem sultan evlat katilimi ?

Kösem sultan evlat katilimi ?

Son yıllarda osmanlı tarihi ile ilgili dizileri ekranlarda görmeye başladık.Osmanlı tarihini tam manasıyla yansıtmasada ,diziler iyi reyting alıyor.Dizinin konusu,dizideki karekterlerin gerçek kimliği hep merak konusu.Bizde bundan yola çıkarak ,perşembe günleri izleyicileri ekranlara kilitleyen kösem sultan dizisinin karekteri olan kösem sultanın hayatını araştırdık.Konuya geçmeden önce...

Sayfayı Paylaş