gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Evlat

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kız çocuğunu görmek; işlerinin iyi gideceğine, annenin kız çocuğunu görmesi; darlığa düşecekleri şeklinde yorumlanır. Servete ve paraya işarettir. Kız evlat görmek; işlerinin iyi gideceğine, Rüyada kendi evlatlarinizdan birini veya bir kaçini görmek, zenginlik ve bolluk isaretidir. Evladinizin hastalandi-gini veya öldügünü görmek, onlarin uzun yillar ve mutluluk içinde yasayacaklarina ve sizin için hayirli birer kimse olacaklarina isa-rettir. Rüyada evladinizin sizin ellerinizi öperek duanizi aldiklarini görmek, onlara güzel bir gelecek hazirlamis oldugunuza delil-dir.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evlat
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

Evlat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **EVLAT,edinmeyle ilgili (MELEKLER**

**EVLAT,edinmeyle ilgili (MELEKLER**

okulda birinci sınıf öğrencileri,bir aile fotoğrafı üzerinde tartışıyorlardı.fotoğrafdaki küçük çocuğun saç rengi ailenin öteki bireylerinin saç renginden farklıydı.öğrencilerden biri o küçük erkek çocuğunun belki de evlatlık edinilmiş olabileceğini söyledi.onun bu sözünü duyan jocelynn jay adında küçük bir kız öğrenci birden sesini yükseltti: "ben evlat edinilme konusunda her şeyi...
  2. Evlat hakkında bilgi

Evlat hakkında bilgi

Kimimizin yıllarca sahip olmak istemesi , kimimizinde vicdansızca sokağa terk etmesi Lakin unutulmaması gereken tek şey bizim bir yanımızın olduğudur.
  3. evlat edinme

evlat edinme

benim 11 ve 14 yaşında iki oğlum var.ikiside nüfusta benim üzerime kayıtlı.babalarıyla resmi eviliğim yoktu.şuan başka biriyle evliyim şu anki eşim çocuklarımı resmen evlatlık yoluyla üzerine alabilirmi?
  4. evlat edinme ...

evlat edinme ...

koruyucu aile evlatlık Çevrenizde evlatlık alan aileler varmı? siz ne düşünüyorsunuz benım maddı durumum cok guclu olsaydı hıc dusunmeden evlat edinirdim heralde ünlülerde bu arasıkça görülüyor
  5. Evlat edinmek günahmıdır?

Evlat edinmek günahmıdır?

Çocuk sahibi olmayan çiftlerin evlat edinmesi hakkında soru ve cevaplar Sual: Çocuğu olmayan bir bayanım. Evlatlık almak istiyorum. Nasıl yapayım? CEVAP Alınan evlatlık, büyüyünce erkek ise size, kız ise beyinize yabancı olur. Yabancı bir kimse ile beraber kalmak ise caiz değildir. Bu bakımdan evlatlık alırken, kardeşlerinizden birinin oğlunu veya beyinizin kardeşlerinden birinin kızını...

Sayfayı Paylaş