gebe
  1. recep üzeyir

recep üzeyir Forum Okuru

Evlatlığa nikah düşüyormu

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında recep üzeyir tarafından paylaşıldı.

Selamun aleyküm .Evlatlığa nikah düşermi ?

Evlatlığa nikah düşüyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlatlık

Evlatlık

Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
  2. Nikah

Nikah

rüyada nikah şekeri görmek rüyada şekeri davetiyesi görmek kendi düğün davetiyesini düğün davetiyesi Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek...
  3. evlatlık:(

evlatlık:(

B:baba A:anne Ç:çocuk B: oğlum sen evlatlıksın A: Hamdi çocuk konuşmayı öğrensin önce acelen ne bebeğe evlatlıksın denir mi havale geçirir valla B: Rıza sen bizim çocuğumuz değilsin Ç: Nasıl yani. A: Sen evlatlıksın senin ailen belli değil Ç: Olsun ailesi belli olanlarıda biliyoz ailesinden kaçmaya çalışıyorlar. Siz bana paramı verin size sorun çıkarmam B&A: Akın sana bir şey...
  4. Nikah :)

Nikah :)

Ablalarım arkadaşlarım :) yakında evleniyorum ve düğün yerine nikah düşünüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada sizin ki nasıl oldu :) yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  5. nikah

nikah

Kardesim ben borclarimdan dolayi esimle resmi nikah kiyamadim hal boyle oluncada dini nikah kiymiyolar biz 9 aydir kendimizce aile akraba huzurunda evliyiz ama tedirginiz zina mi yapiyoruz diye bu konu hakkinda yardimci olur musunuz , tesekkurler

Sayfayı Paylaş