gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Evlatlık çocuk.

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kendinizin veya etrafınızda bir kişinin evlatlık çocuk aldığını görmeniz, hayatınızda birtakım hoşlukların gerçekleşeceği anlamına gelir

Evlatlık çocuk. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlatlık

Evlatlık

Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
  2. evlatlık:(

evlatlık:(

B:baba A:anne Ç:çocuk B: oğlum sen evlatlıksın A: Hamdi çocuk konuşmayı öğrensin önce acelen ne bebeğe evlatlıksın denir mi havale geçirir valla B: Rıza sen bizim çocuğumuz değilsin Ç: Nasıl yani. A: Sen evlatlıksın senin ailen belli değil Ç: Olsun ailesi belli olanlarıda biliyoz ailesinden kaçmaya çalışıyorlar. Siz bana paramı verin size sorun çıkarmam B&A: Akın sana bir şey...
  3. Angelina Jolie evlatlıkları

Angelina Jolie evlatlıkları

angelina jolie evlatlıkları angelina jolie evlatlıkları, ülke, nereden, hangi ülkelerden, ülkeleri, nerden, hangi ülke den diye merak edenler buraya! Güzeller güzeli Angelina Jolie, güzelliğinin yanı sıra evlat edinmesiylede beğeni kazana örnek ünlülerden biridir bence... Angelina Jolie, çeşitli ülkelerden edindiği evlatları ile örnek sergiliyor... Sevgili Melek'ler, Angelina Jolie...
  4. Çocuğu olmayan birinin evlatlık alması caizmi?

Çocuğu olmayan birinin evlatlık alması caizmi?

Dinimizde evlat edinmek, namahremlik söz konusu olacağı için uygun değildir “Allah, bir adamın içinde iki kalb kılmadı. Ve kendilerine zıhâr yaptığınız zevcelerinizi, analarınız saymadı. Evlâdlıklarınızı da öz oğullarınız (gibi) kılmadı. Bunlar sizin ağızlarınızdaki sözünüzdür. Hâlbuki Allah, hakkı söyler ve doğru yola O hidâyet eder.” (Ahzab, 4) Cahiliye devrinde evlat edinme vardı. Bir...
  5. evlatlık vermek istiyorum  x

evlatlık vermek istiyorum x

Ben 21 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim.29 haftalık erkek bebeğine hamileyim ailem bilmiyor ve kimsem yok.bebeği aldırmadım bakarım sandım ama ne bi gelirim var nede kalacak bi yerim.doğunca bakamayacağım.ben içinde ALLAH korkusu olan bi aileye evlatlık vermek istiyorum ama hiçir şekilde benim adıma olmamalı..nolur yardım edin..

Sayfayı Paylaş