evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız ÜyeNAZOO tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bizde evlatlık almak istiyoruz .mümkünse eğer kız bebek istiyoruz inşallah.

necla 21 ve romangaciii bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iki ay sonra doğacak bebeği erkek bebek evlatlık vermek istiyoruz maddi beklentimiz yok

hayathanım, oz35oz ve asumanaltuntas bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlatlık bebek isteyenler arasın doğacak çocuğu evlatlık vermek istiyoruz maddiyat falan istemiyoruz lazımda değil

4. maryam19862211

maryam19862211 Forum Okuru

mrb ben MERYEM 25 yaşindayim 5ay önce diş gebelikten dolayi ikizlerimizi kaibetik.malesef rahimide eldılar,artik cocuk sahibi olamam. guzel yuvamiza dahada renk katip ve bir çocugun hayatinı kurtarmak kendi canım gibi yetiştirmek istiyorum.lutfen eyer bu konudan yardim etmek istiyen varsa ulaşsın bana. tşk ederim ıyı bayramlar....

5. erkannnnnnnn

erkannnnnnnn Forum Okuru

bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim bende almak istiyorum lütfen bana ulaşın

6. asumanaltuntas

asumanaltuntas Yeni Üye

biz güzel yuvamda 20 yıllık evliligimde bebek sahibi olamadık vermek isteyen lütfen beni arasın telefonunu versin ararım tel bekliyorum:

Yönetimin notu: Msn adresi vermek yasaktır...

7. asumanaltuntas

asumanaltuntas Yeni Üye

bana pm at nonu ben seni ararım bebek almak çocuk hasretini dindirmek istiyoruz yuvamızda

Yönetimin notu : msn adresi vermek yasaktır

.

8. smiley

smiley Daimi Üye

Allah c.c. kimseyi evladindan ayirmasin.....

Amin

PİNKİ bunu beğendi.
  9. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye

Amin amin....

10. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye

ay bu nasıl ınsanlıkya hanımlar evladınızı verıyosunuz hadıu anladım bune bole ya ya karsnıdakı ınsar tacırıyse.bır suru kurumlar var .bende hamıeyım 27 haftalık ılk zmnlar bende ıstemedım ama hıc bır zamn boyle coccugumu pcden satar gıbı davranmak aklıma bıle gelmedı admınlerden bu konunun kapatılamsını ıstyrum dengem bozuldu ya.ılerde admınlerımızın bası agrıyabılır bu konu yuznden cocouk satar gıbı .hanımlar sızde yok almak ıstıyrm yok vermk ıstyrum neyınıze guvenıyosunuz ya bır gıdın allah askına hıcmı evlat sevgısı yok ıcınızde ya of of of

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebegi evlatlık almak istiyorum bana ulaşırmısınız

romangaciii bunu beğendi.
  12. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Konunun en başında yaptığımız bu açıklama üzerine bebeğini vermeyi düşünen kayıtsız misafir bir daha yorum yapmamıştır.

Bebek evlat edinme konusunda verdiğimiz gerekli bilgiler bebek evlat edinme konusunda da dikkate alınması gereken önemli bilgilerdir. Bu tip isteklerin devlet kanalıyla yasal yollardan yapılması gerekliliğini bir kere daha vurguluyoruz...

MM.Yönetimi...

tatlı bela bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim de çocuğum olmuyor yaşım 26 tüp bebek dedi doktorlarım eğer tüp bebek tedaviside sonuç vermezse yaşım tutunca evlat edinicem Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın bu dert inanki çok ağır :(

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bız 3 yıllık evlıyız evlatlık ıstıyoruz

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlatlık almak isteyen aile varsa bana ulaşsın 2 aylık hamileyim para karşılığında değil ona iyi baksınlar bana yeter

evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Pazartesi başlıyorum kızım rejime -bugun pazar ii düşün istersen -biliyoruz heralde ben haftaya pazartesiden bahsediyorum -Kasma istersen sen şişkoda güzelsin -yalancı yemin etsene... -ii be tamam -Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar peynir yedim -ben sadece içine limon sıkılmış sıcak su içtim -saatte öğlen oldu acıktım gibi -Hayrola kimi arıyorsun -ya bizim köşedeki pideciden...
  2. Emir(vermek-almak)

Birine meşru bir iş için emir vermek yahut emir almak, iyi niyetli bir kimseden dolaylı yahut direkt olarak öğüt almaya yahut öğüt vermeye, Meşru olmayan, hoşlanmadığı yahut mahiyetini bilmediği bir konuda emir almak bir emrivaki ile yüzyüze gelmeye delaalet eder.Rüyada duyulan emirlere dikkat etmek lazımdır. Yerine getirilirse kazançlı çıkılır.
  3. Ödün, almak / vermek

Beklenmedik bir zamanda dünyanın kendisine yönelmesine, fitne çıkması korkusuyla sakınılması gereken durumlara; Değerli ve güzel bir yeşi ödünç almak ya da vermek devamlı olmayan hayra; değersiz ve istenmeyen bir şeyi ödünç almak yahut vermek sürekli olmayan üzüntüye, Ödünç bir şey almak, aldığı şey nisbetinde borca girmeye yahut ödünç beir şey aldığı kimseye, o nisbette zahmet ve külfet...
  4. Ödün / Almak-Vermek

Beklenmedik bir zamanda dünyanın kendisine yönelmesine, fitne çıkması korkusuyla sakınılması gereken durumlara; Değerli ve güzel bir yeşi ödünç almak ya da vermek devamlı olmayan hayra; değersiz ve istenmeyen bir şeyi ödünç almak yahut vermek sürekli olmayan üzüntüye, Ödünç bir şey almak, aldığı şey nisbetinde borca girmeye yahut ödünç beir şey aldığı kimseye, o nisbette zahmet ve külfet...
  5. Vermek ve almak

Bir kimsenin kendisine iyi bir sey verdigini görmek, hayir ve nimettir. Eger verdigi kabul edilecek seylerden degilse, bunun yorumu yukaridaki tabirin tersidir. Rüya sahibinin baska birine bir sey verdigini görmesi de böyle yorumlanir.
  6. Borç almak veya vermek

Borç rüyasi hem hayra hem serre yorumlanir, Rüyasinda birinden borç aldigini görmek, onun kendisi için arkalarindan bir takim dedikodular yaptigina, kendisinin bir baskasina borç verdigini görmek, bu rüyanin aksine isarettir. Borç istedigi halde alamadigini görmek, mahkemede bir davasi varsa, lehine sonuçlanacagina delalet eder.
  7. Hediye Almak İsteyen İçeri

Arkadaşlar sizin için süper bir yer çoğu insan için hediye almak büyük bir kabusa dönebilir.Sizi "acaba ne alsam" derdinden kurtaran bir hediye arama motoru. Hediye alınacak kişinin yakınlık, samimiyet, cinsiyet, yaş gibi özelliklerini seçerek arama yapabilir ve en doğru hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi hazır özel gün...
  8. Takı Askısı Modelleri Satın Almak İsteyen Var mı ?

takı askısı modelleri Takı askısı, giydirilmiş manken üzerine kollarına takılarınızı asabiliyorsunuz meleklerim. Satın almak istiyorsanız nerede satılır diyorsanız fiyat gayet uygun. Sizi yönlendireceğiz. Şimdi mobideko.com'un bizler için seçtiklerine bir göz atalım. TAKI ASKISI MODELLERİ Mine Pink Takı Askısı Diğer Takı Askısı Modelleri ve Satın almak İçin TIKLAYINIZ
  9. evlatlık vermek istiyorum

yüreğinde ALLAH korkusu olan durumu iyi bir aileye evlatlık vermek istiyorum. 2 aylık hamileyim. email adresimden ulaşabilirsiniz Edit: CeMoŞ
  10. Evlatlık Almak ve Vermek İsteyenlere UYARI !

Polemiklere yol açmamak adına evlatlık vermek ve almak isteyenlere şunu altını çizerek söylemek isterim ki mutlaka yasal yollara başvurmaları gerekmektedir. Melekler Mekanı. com sitesi yasal işlem olmaksızın bu tür olaylara asla göz yummaz ve izin vermez. Sitemiz üzerinden asla evlatlık verilmesi ve alınması gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Sitemiz genelinde evlatlık alınması ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş