evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız ÜyeNAZOO tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Evlat verdikleri bebeklerinin iyi bir hayata sahip olması elbette ki, biyolojik anne ve babasını mutlu eder ama onu görmeleri, haberdar olmaları evlatlık olan bebeğin parlak ve saadet solu geleceğini risk altına alabilir. Hem evlatlık veren anne baba için, hemde evlatlık edinen anne baba için zor olur, çocuğun geleceğini, psikolojisinide siz düşünün artık.

Dilerim ki, kimse evladın evlatlık vermek zorunda kalmaz ve evlat edinen anne ve babalar ise bu zor endişe dolu duyguları yaşamaz.

a.özlem bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

evlatlık almak istiyoruz.iyi kulturlu bi aileyiz bulundugumuz sehrın yerlisiyiz.para karsılıgı degıl gercekten ıyı bi aile isteyen bana yazsın burdan birebir konusalım

3. hatiss

hatiss New Member

ya ben çok üzüldüm şimdi neden böyle birşey yapıosun evlatlık verme gereği duydun arkadasım tamam belkide sorunların vardır bilmediğimiz ama ne olursa olsun evladından vazgeçme derim.bir çok kişi var bebeğim olsunda herseyı yapmayı razıyım diyen ama sen bir evlada sahıp olcaksın ve vazgecmek istıosun ondan hani yanlış anlama sakın beni dedimya belkide senın kendıne göre geçerli bir sebebin vardır bilmediğimiz.neyse hayırlısı ne ise o olsun hakkında.

gülüm1 bunu beğendi.
  4. Kayıtsız Üye

ben 3 defa begımı kaybettım cok acı cektık bızım gıbı acı ceken ama artık mutlulugu hakeden bı evlat arıyoruz yasımız tutmuyor dıye esırgeme kurumundan alamıyoruz

5. Kayıtsız Üye

size ulaşabılecegım bi maıl veya telefon alabılırmıyım

evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Etrafınızda Evlatlık Alan Var mı ?

[CENTER][B][I]Hiç etrafınızda kimsesiz küçük bir yavrucağı evlat edinmiş bir aile var mı meleklerim. Varsa dışarıdan baktığınız zaman nasıl izlenim veriyorlar.[/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/evlatlik almak-d3.jpg[/IMG][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I]Benim bir komşum var 55 yaşlarında ( 1 sene önce kadar vefat etti Allah rahmet eylesin) ve bir...
  2. Takı Askısı Modelleri Satın Almak İsteyen Var mı ?

takı askısı modelleri Takı askısı, giydirilmiş manken üzerine kollarına takılarınızı asabiliyorsunuz meleklerim. Satın almak istiyorsanız nerede satılır diyorsanız fiyat gayet uygun. Sizi yönlendireceğiz. Şimdi mobideko.com'un bizler için seçtiklerine bir göz atalım. [U][B]TAKI ASKISI MODELLERİ [/B][/U]...
  3. Satlık mı satın almak istiyorum

bunları satın alamıyormuyuz lütfen bir kişi yardımcı olabilirmiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!
  4. evlatlık vermek istiyorum

yüreğinde ALLAH korkusu olan durumu iyi bir aileye evlatlık vermek istiyorum. 2 aylık hamileyim. email adresimden ulaşabilirsiniz [B][COLOR=#ff0000]Edit: [/COLOR][COLOR=#800080]CeMoŞ[/COLOR][/B]
  5. Evlatlık Almak ve Vermek İsteyenlere UYARI !

[B]Polemiklere yol açmamak adına evlatlık vermek ve almak isteyenlere şunu altını çizerek söylemek isterim ki [U]mutlaka yasal yollara başvurmaları gerekmektedir.[/U] [/B][U][B][B]Melekler Mekanı. com sitesi[/B][/B][/U][U][B][B][U][B][B] yasal işlem olmaksızın [/B][/B][/U]bu tür olaylara asla göz yummaz ve izin vermez. Sitemiz üzerinden asla evlatlık verilmesi ve alınması gibi bir durum söz...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş