evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız ÜyeNAZOO tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evlat verdikleri bebeklerinin iyi bir hayata sahip olması elbette ki, biyolojik anne ve babasını mutlu eder ama onu görmeleri, haberdar olmaları evlatlık olan bebeğin parlak ve saadet solu geleceğini risk altına alabilir. Hem evlatlık veren anne baba için, hemde evlatlık edinen anne baba için zor olur, çocuğun geleceğini, psikolojisinide siz düşünün artık.

Dilerim ki, kimse evladın evlatlık vermek zorunda kalmaz ve evlat edinen anne ve babalar ise bu zor endişe dolu duyguları yaşamaz.
    1 kişi bunu beğendi.
  2. evlatlık almak istiyoruz.iyi kulturlu bi aileyiz bulundugumuz sehrın yerlisiyiz.para karsılıgı degıl gercekten ıyı bi aile isteyen bana yazsın burdan birebir konusalım
  3. ya ben çok üzüldüm şimdi neden böyle birşey yapıosun evlatlık verme gereği duydun arkadasım tamam belkide sorunların vardır bilmediğimiz ama ne olursa olsun evladından vazgeçme derim.bir çok kişi var bebeğim olsunda herseyı yapmayı razıyım diyen ama sen bir evlada sahıp olcaksın ve vazgecmek istıosun ondan hani yanlış anlama sakın beni dedimya belkide senın kendıne göre geçerli bir sebebin vardır bilmediğimiz.neyse hayırlısı ne ise o olsun hakkında.
    1 kişi bunu beğendi.
  4. ben 3 defa begımı kaybettım cok acı cektık bızım gıbı acı ceken ama artık mutlulugu hakeden bı evlat arıyoruz yasımız tutmuyor dıye esırgeme kurumundan alamıyoruz
    4 kişi bunu beğendi.
  5. size ulaşabılecegım bi maıl veya telefon alabılırmıyım
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. evlatlik veren anne