gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zeos

zeos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evlatlık vermek istiyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında zeos tarafından paylaşıldı.

yüreğinde ALLAH korkusu olan durumu iyi bir aileye evlatlık vermek istiyorum. 2 aylık hamileyim. email adresimden ulaşabilirsiniz

Edit: CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Temmuz 2012
    oz35oz bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

zeos nıye canım hamıle kadın o zaman yazıktır gunahtır o evlada yapma ole ona bakmak okadarda zor degıldır bence bır daha dusun onun sana ıhtıyacı var

3. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    peki neden veriyosun yavrunu bence anne sevgisinden mahrum bırakma onu

4. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ah ahhhh ahhhhhh bebeğim öleli sadece 10gün oldu, göstermediler bile üzülmeyeyim die,gömdüler evladımı mezara, beni de yanına gömdüler ben de yasayan bir ölüyüm artık, nasıl kıyacaksın vereceksin yavrunu, kim sevebilir onu senin gibi kim koklarki onu anne gibi,kim öpebilir sen gibi, ahhhh ahhhhh ahhhh herkesin bir sınavı var ama yapma etme bunu yavruna, yemin olsun sağlıkla kucağımda olsaydı da yavrum bende bokunu yeseydim ahhh ahhh içim acıyor dağlanıyor yapma yavruna kıyma sakın

emral, ecosum, tatlı bela ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    Madem Bebegini baska birine vericektin neden hamile kaldin! O zamn dikkat etseydinde birazcik kendine o bebege yazik etme cocugun ileriki hayatini düsün ve evladini ne olursa olsun sakin yanindan ayirmaaa!!!

6. fehriye

fehriye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cayanım açıkcası bende bir bebek evlat edinmek istiyorum ama 4 5 ay sonra

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    lutfen msn adresi vermeyinizz ayrıca nasıl olurda canınızı kanınızı evlatlık vermek istersiniz onuda anlamış değilim kimi arar bulamazz kokusuna hasret kalır kimi bulurr ona buna verir eşya gibi
    insan evdeki hayvanınıı bile bu kadar kolay veremezzzz

bebekyüzlüm ve busonolsun bunu beğendi.
  8. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    uyy sen kafayımı yedinn yaa ne diye peydahladın ozman o yavruyu yazık değilmi senin saçını başını yolardımm yanımda olsaydınn varyaa millet arayıpda bulamıyoo bee sen bulmuşsun çöpe atıyosun resmenn tövbe yarabbi yaa dalgamı geçiyonuz ne ediyonuz millett ayy çokk sinirlendim bak şimdii sanaa ıyyyyy :sinir::sinir:

busonolsun, yakışıklım ve CeMoŞ bunu beğendi.
  9. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar belkide bi anlık bişeyle hamile kalmıştır üstüne gitmeyin ama bu bebek rızkıyla doğuyor diye bişey var yani vermende gerekmez Allah onun rızkını verir zaten merak etme sende ileride pişman olacağın şeyleri yapma hep görüyoruz yani kac sene sonra cocğunu arayan anne babaları özellikle anneler böyle br hataya düşme nolur Allah yardım edecektir sana ve bebeğine merak etme

yakışıklım bunu beğendi.
  10. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    sen şimdi vermek istiyorsun belki de yasın küçük daha belki evli değilsin belki ailen cok despot bilemeyiz, ama 4-5 aylık olunca kıpırdayacak içinde minik bir kelebek ona aşık olacaksın o zaman, farketmeden elin hep karnında olucak gözlerin karnına gidicek sürekli acaba kıpırdadı mı die, sonra elinle hissedeceksin tekmelerini elini karnına yapıstırıp gezmek isteyeceksin, hiçbir anını kacırmamak isteyeceksin, en sevdiğin yiyeceklerden vazgececeksin bebeğine zarar verir die,ultrasoonda göreceksin onu dünyada daha güzel bir sey yok sanacaksın, ultrason cihazını kaçırıp evde her an bakmak isteyeceksin, karnına sarılıcaksın, kıyafetlerini alıp, öpüp öpüp koklayacaksın.....
    ve sonra kendi ellerinle acımadan üzülmeden baska birine mi vereceksin, unutabilecekmisin, karnının şişliğini görünce hatırlamayacaksmısın,aglamayacakmısın, verdiğin kişi gerçekten yürekten sevecekmi bebeğini,peki sen affedebilecekmisin kendini

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlatlık vermek isteyen arkadaşım biz evladını almak isteriz..iyi düzgün bi aile aryosan görüşelim..biz oturduğumuz şehrinyerlisiyiz.kalabalık bi sülalemiz var.beni ara 530 206 70 28.yüz yüze görüşelim.

12. zehraerdogan

zehraerdogan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özelden sana mesaj gönderdim.

13. sinir bozucu

sinir bozucu Forum Okuru

bu konuyu böyle güzel bir sitede görmek içimi acıtıyor kapnamaz mı bu konu çom sinir bozucu.... allahım bir anne nasıl böyle birşey yapmaya kalkar bir başka kadın sana özel mesaj attım alıyım çocuğunu yok beni ara bilmem ne diye numara vermişler çıldırmak işten değil ya.......sinir

busonolsun bunu beğendi.
  14. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    insan canıyla kanıyla büyüttüğü bebeği nasıl başkasına vermeye kalkar allahım ben bu durumu anlayamıyorum sonra pişman olan o kadar çok insan duydumki inşallah bir gün pişman olmazsınız...
    bu işleri neden resmi yollarla halletmiyorsunda siteden arıyorsun ne kadar güvenebileceksin yavrunu emanet ettiğin insanlara?
    ayrıca galiba buradan bu arkadaşın bebeğini almak istiyorsunuz evlatlık neden çocuk esirgeme kurumuna başvurmuyorsunuz her hamgi bir engeliniz mi var oradan evlat edinmek için????????????????????

busonolsun bunu beğendi.
  15. zehraerdogan

zehraerdogan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oralarda en az iki yıl sıra bekliyorsun.

evlatlık vermek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım
  2. evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

merhaba 9 aylık hamileyim bebgimi ocakta dünyaya getiricem bebegi olmayan ciddi aileler arasın
  3. artık kilo vermek istiyorum

artık kilo vermek istiyorum

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim
  4. Evlatlık Almak ve Vermek İsteyenlere UYARI !

Evlatlık Almak ve Vermek İsteyenlere UYARI !

Polemiklere yol açmamak adına evlatlık vermek ve almak isteyenlere şunu altını çizerek söylemek isterim ki mutlaka yasal yollara başvurmaları gerekmektedir. Melekler Mekanı. com sitesi yasal işlem olmaksızın bu tür olaylara asla göz yummaz ve izin vermez. Sitemiz üzerinden asla evlatlık verilmesi ve alınması gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Sitemiz genelinde evlatlık alınması ve...
  5. evlatlık vermek istiyorum  x

evlatlık vermek istiyorum x

Ben 21 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim.29 haftalık erkek bebeğine hamileyim ailem bilmiyor ve kimsem yok.bebeği aldırmadım bakarım sandım ama ne bi gelirim var nede kalacak bi yerim.doğunca bakamayacağım.ben içinde ALLAH korkusu olan bi aileye evlatlık vermek istiyorum ama hiçir şekilde benim adıma olmamalı..nolur yardım edin..
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş