gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:)
    vay be olaya bak :S

evlatlıktan red edildi çok memnun kaldı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlatlık

Evlatlık

Rüyada evlatlik görmek, haniminin hasta olacagina isarettir.
  2. Canımın Çoğu Sende Kaldı

Canımın Çoğu Sende Kaldı

Canımın Çoğu Sende Kaldı Yitirilmiş,kaybedilmiş duygulara takılı kalıp hayatımdan eksilen ne varsa onları yüreğime gömüyor ve üzerinde açan mutluluk ve hüzün çiçeklerini her hatırladığımda ise onları yağmurlara inat göz yaşlarımla suluyorum. Hayat o kadar zamansız duygular yaşatıyor ki sen bu zaman denilen kavramın içindeki en değerli andın. Hüzün çiçeklerimi soldurup yüreğime mutluluk...
  3. evlatlık:(

evlatlık:(

B:baba A:anne Ç:çocuk B: oğlum sen evlatlıksın A: Hamdi çocuk konuşmayı öğrensin önce acelen ne bebeğe evlatlıksın denir mi havale geçirir valla B: Rıza sen bizim çocuğumuz değilsin Ç: Nasıl yani. A: Sen evlatlıksın senin ailen belli değil Ç: Olsun ailesi belli olanlarıda biliyoz ailesinden kaçmaya çalışıyorlar. Siz bana paramı verin size sorun çıkarmam B&A: Akın sana bir şey...
  4. kalın bacaklılar çok şanslı

kalın bacaklılar çok şanslı

kalın bacaklı kadınlar ideal bacak kalınlığı kalın bacaklılar bacaklı erkek erkeklerde bacak kalınlığı Kalın bacaklılara müjde:) Sağlıkla bacak kalınlığı da ilişkilendirildi. Bacağınız kalınsa sizden iyisi yok . BEYONCE gibi kalın baldırlara sahip olan kadınlar daha uzun yaşıyor. Hollanda’daki Koruyucu Hekimlik Enstitüsü’nün 3 bin kişi üzerinde yaptığı araştırmaya göre kalın bacaklara sahip...
  5. Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?

Sayfayı Paylaş