gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Evlendıgımden beri ilk defa ayrı yılbası :(

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

MERHABA MELEKLER.. bır coqunuz bılıyordur esım cezaevınde fakat yaptıqı sucuda ceklemsi lazım ama bende cekıyorum 2012ye esımle gırmıstık ama esımsiz bıraktık 2013e esımsiz gırdım ve aglamaktan gözlerım cıkcak cok ozluyorum kokusunu ayda bırkere gorusune gıdıyorum telefonlada konusuyorum ama yetmıyor ben yınede esımı cok sevıyorum esıme seni bekleyecegım dedım evet bekleyecegım ama yasayamıyorum onsuz bugun tam 37 gun oldu ama canım yanıyor ölmedi evet abartıyor olabılırım ama bılmıyorum acaba cezaevnde esım yılbası gecesı ne yaptı :( bılıyormusunuz subatta esımın yasgunu marttada benım bunlar hep onusuz ve bensiz gececek onun için daha zordur cunku kapalı yer .. gecen esımın mektubunu aldım cok guzel seyler yazmıs ama benı salya sumuk aglatan yazı suydu KARICIM SEN SAKIN AGLAMA SEN AGLARSAN BENIM YUREGIME KAN DAMLAR VE KARICIM ÖZGURLUGUMUZU ALIP YANINA GELECEGİM bu yazı beni benden aldı.... esımın ailesıne gelınce kendı annesı bıle aglamadı uzulmedi nebılıyım bırkısıde benı arayıp esınden haber alıomusun gbı seyler demedıler esıme ben para goturuyorum ihtıyaclarını ben karsılıyorum ve esımın ailesı paran varmı yıcek ekmegın varmı dıye sormuyorlar.... neyse sadece derdımı yazayım dedım :(((

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim benim seni cok iyi anliyorm benim esim ceza evinde degil ama bende ayriyim ve ben 4 yillik evliligimde hic bir yilbasini onunla geciremedim ... bu gece bende gözlerim sisercesine agladim ... cünkü normalinde esimle ya msn´de görüsüsrdük yada telefonda birlikte uyurduk... ben esimsiz uyuyamam o yüzden seni cok iyi anliyorum... bugün esimle görüsmedik.... o nun firsati olmadi her ne gibi sebepleri vardiysa artik... benim icin faso fiso isteyen görüsür senin esiyin en azindan sebebi analsilir... benimki hür özgür.... gece aradi yeni yilimi bile kutlamadan cok uykum var internet olmuyor dedi ve yatti... telide yüzüme kapadi ben acik kalacak diye beklerken ... ne diyeyim ben simdi... rabbim sizi tez zamanda kavustursun, insallah mutlu bir yuvaniz olur en kisa zamanda canim...

3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardımcın olsun cnm benım olsun dert etme hersey gecer sohbettede konustugumuz gıbı bu halımızede sukur ve sadece hersey nasip duaların ıcın ıyı dıleklerın ıcın cok saol YUCE RABBIM YUZUNU HEP GULDURSUN ALLAHıma EMANETSİN

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim rabbim seni tez zamanda esine insallah kavusturur.... Amin

burçinduman bunu beğendi.
Evlendıgımden beri ilk defa ayrı yılbası :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Seninle İlk Defa

Emrah - Seninle İlk Defa

Seninle ilk defa Tattım aşkı sevdayı Senden öğrendim severek yaşamayı Sen açtın gözlerimi Her şeyi sende gördüm Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm Senden ayrılmak çok zor Öyle bağlıyım ki sana Yalnızlık kahreder Çile yağar dünyama Sen açtın gözlerimi Her şeyi sende gördüm Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm
  2. iLk DeFa üŞüYoRuM

iLk DeFa üŞüYoRuM

seninle ilk defa Dönme çünkü vazgeçtim senden.Dönme çünkü seni istemiyorum. Dönme çünkü seni çok seviyorum,gidişlerine dayanamıyorum. Al artık tüm hoşçakallar senin olsun Söz verdim kendime bu gece seni unutuyorum adını bir sigaar üzarine yazdım ve sigarayı içime çektikçe bitirecektim seni yok olacaktın. yavaş yavaş çektim içime seni..... Ama nerden bilecektim ki seni unutmak...
  3. Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :) aaaa bunlar bulut mu? -aaaa binalar ne kadar kucuk gozukuyo -abi ya kokpite bi gidelim mi? -abi bak hostese ne dicem : kapiyi acin inecem! eheuheu.. -ben ilk kez biniyom da.teknoloji baya gelismis beyfendi -bu dergileri bedavaya alabiliyo muyuz simdi? inince: -bi daa teker üstü almayalim bileti lan. sarsiyo bayaa. süpper bişey.. 174 km/h hızla...
  4. Bilgisayari ilk defa kullananlar

Bilgisayari ilk defa kullananlar

bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi... ilk defa bilgisayari olan kisi bilgisayarini cok yonlu kullanmaya calisir. +abi bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi,bir baksan iyi olacak ?hani hangisi ? +iste abi burasi ?kardesim o kahve tutacagi degil , cd-rom cd'leri oraya takarsin bilgisayar onlari oyle calistirir... dikis dike dike alistim... teyzemiz ev hanimidir.Cocuguna aldigi...

Sayfayı Paylaş