gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

çok değişmedi benim muhterem eşim yaa :) allah değiştirmesin dilimi ısırayım nazar değmesin :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. lalapo

lalapo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    valla benimkinin hiçbişiyi değişmedi aynı değişsekarakterinde sorun vardır. diye düşünürüm

TİTAN bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bizimki hep benimle ılgılenır canım da cıcım dı hahaha sımdı o yok gercı bende sevmem böcegım askım tatlım gıbı lafları sıkıcı gelıyo onlar degıstı benı hep koruyodu ufacık tozdan bıle sımdı kendın kendını koru dıyo :D:D

- - - Updated - - -

iyide yapmıyo degıl hanı

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Benim eşim ütüsünü kendi yaparmış, beğenmezmiş kimsenin ütüsünü, evlendik 20 yıldır bir kere bir gömlek ütüledi o da taşınmıştık ve çok yorulmuştum, yardım etti :D:D

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

guzelmıs tıtanım benımkıde benım utumu begenmez halbukı allah ıcın guzel utuluyorum yakasını sonunda alır utuyu kırıs kırıs gıyer ben kendım utuledım dıye hahaha oda bı alem

TİTAN bunu beğendi.
  7. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben erkeklerin değiştiğine inanmıyorum yaa adam 7 sinden neyse 70 şindede odur.ama biz bazen istediğimiz gibi görüyoruz.tabi evlenince gözdeki perde kalkınca adam odun oluyo :D

TİTAN bunu beğendi.
  8. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    şükür ki çok değişmedi ama ister istemez geçim derdi bazı şeyleri değiştiriyor rabbim herkesin yuvasına huzur bereket sağlık versin inş.

TİTAN bunu beğendi.
Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  2. Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

Eşinizin en çok hangi huyundan şikayetçiniz?

esinizin en cok hangi huyundan sikayetcisiniz esinizin sevmediginiz huylari esinizin kotu huylari esinizde nelerden sikayetcisiniz konulari burada melekler Merhaba Melekler, Ozellikle evli olan meleklerimizi ilgilendirecek bir paylasimla karsinizdayim:) tabi bekar olan meleklerimizde bu konuyu okuyarak ilerde baslarina neler gelecegi konusunda fikir sahibi olabilirler hahaha Sevdik ve...
  3. Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Bu konu; evlilik sonrası şişmanlama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu evliliklerinin ardından hızla kilo almaya başlıyorlar. Üstüne bir gebe kaldıkları takdirde artık ipin ucu tekrar yakalayamamak üzere kaçıp gidiyor. Sonrasında ise battı balık yan gider hesabı yendikçe yeniyor, su içilse yarıyor. Uzmanlar ise evlilik sonrası kilo almanın tamamen...
  4. Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Kızlar evlendikten sonra hem beslenmem düzeldi hemide psikolojik olarak kendimi evlenecem aha şimdi evledim ya sıkıntı çıkarsa ya kavga çıkarsa gibi sorularla yiyip bitiriyordum neyse sonunda evlendim aradan 4 ay geçti ama inanılmaz kilo almaya başladım. Yahu evlenmesemiydim napsaydım :) Herifim şimdiden hanım bıngıl bılgıl oldun diyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Diyorum ki bununla...

Sayfayı Paylaş