gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Evlendikten sonra ikiz olduklarını öğrendiler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Farklı aileler tarafından evlat edinilen ikiz kardeşler, kardeş olduklarını bilmeden evlendiler. Gerçeği nikâhtan sonra öğrenen ikizlerin evliliği, çiftin başvurusu üzerine mahkeme tarafından iptal edildi.

Boşanma davasına bakan yargıç, çiftin kardeş olduklarını bilmeden birbirlerine karşı "dayanılmaz bir çekim" duyarak âşık olduğunu söyledi.

alıntı

Evlendikten sonra ikiz olduklarını öğrendiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  2. evlendikten sonra ilk doğum günü :)

evlendikten sonra ilk doğum günü :)

merhabalar 1 ay sonra eşimin doğumgünü.ve evlilikten sonra ilk kutlayacagımız doğumgünü olacak.ve nasıl bişe yapacagımı yada nasıl bi hediye alacagımı bilmiyorum.klasik bi kutlama olsun istemiyorum biraz değişik fikirler lazım aslında eşimde romantiklikten hiç anlamaz ama :S onu sevindirmek istiyorum cünkü ben hayatında yokken bu şekilde doğumgünü kutlamaları olmamış.bu yüzden bana fikir...
  3. Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Bu konu; evlilik sonrası şişmanlama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu evliliklerinin ardından hızla kilo almaya başlıyorlar. Üstüne bir gebe kaldıkları takdirde artık ipin ucu tekrar yakalayamamak üzere kaçıp gidiyor. Sonrasında ise battı balık yan gider hesabı yendikçe yeniyor, su içilse yarıyor. Uzmanlar ise evlilik sonrası kilo almanın tamamen...
  4. Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Evlendikten Sonra Eşinizin Hangi Huyları Değişti ?

Sevgili melekler, hani derler ya, bir insan 7sinde neyse 70inde de odur diye, inanırmısınız bu düşünceye? Pek çoğunuzun kesinlikle doğru dediğini duyar gibiyim. Peki ama öyleyse evlilikten sonra değişen huylara ne demeli :D:D Hadi bakalım parmaklara kuvvet, evlendikten sonra eşinizin hangi huyları değişti ? :D:D

Sayfayı Paylaş