gebe
  1. sare0703

sare0703 Forum Okuru

evlendikten sonra ilk doğum günü :)

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında sare0703 tarafından paylaşıldı.

merhabalar 1 ay sonra eşimin doğumgünü.ve evlilikten sonra ilk kutlayacagımız doğumgünü olacak.ve nasıl bişe yapacagımı yada nasıl bi hediye alacagımı bilmiyorum.klasik bi kutlama olsun istemiyorum biraz değişik fikirler lazım aslında eşimde romantiklikten hiç anlamaz ama :S onu sevindirmek istiyorum cünkü ben hayatında yokken bu şekilde doğumgünü kutlamaları olmamış.bu yüzden bana fikir verirmisiniz ?:tik:

2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    sare cnm ben de yeni evliyim eylülde ilk defa evliken doğmgnü kutladık ben eşime gs forması aldım çok sevndi tabi bde pasta güzel bi slov parca ısıkları da kapattım. o işten gelince süpriz oldu yanisende bu tarz bişi yapabilirsin bakalım bu cumada benm doğm gnm o bana ne yapacak acaba :S

evlendikten sonra ilk doğum günü :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Doğumdan Sonra İlk 6 Ay

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı Enstitüsü Sosyal Pediatri Anabilim Dalı, annelerin doğumdan hemen sonra çocuklarını emzirmeye başlamaları, bu sürenin doğumdan sonra ilk yarım saati geçmemesini önerdi. Bebeğin, ilk 6 aylık sürede sadece anne sütüne ihtiyacı olduğu vurgulanırken, 6 aydan sonra ek gıdaya başlanması öneriliyor. Bebeğin ek gıda ile birlikte, 2 yıl süreyle emzirilmesi gerektiği...
  2. Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

Evlendikten Sonra Düzelir (mi?)

evlilik, sonra, hayat, es, arzu konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, Evlenme kararı verilirken karşı tarafı yepyeni bir adam/kadın yapmak, eskisinden daha iyi hale getirmek arzusu taşıyan taraflar bir gerçeği ne yazık ki unuturlar: sevdikleri adam/kadın belki de şimdiki halinden memnundur ve değişmeyi düşünmemektedir. Ya da istese de değişmeyeceği kadar büyük beklentiler taşıyan karşı...
  3. Bebişlerimizizn ilk doğum günü

Bebişlerimizizn ilk doğum günü

bebeğinizin doğum günleri bebeğimize ilk doğum günü fikirleri.Bebeğinizin ilk yaşlarını kutlamak bu özel günleri siz ve dostlarınız için hoş anılar haline getirmek artık çok daha kolay ve eğlenceli bebeğinizin doğum günü organizasyonu için basit tüyolar ve eğlenceli tavsiyeler burda melekler Bebeğinizin İlk Doğumgünü ve Doğumgünü Fikirleri Bebeğinizin doğum günü, sizinle birlikte...
  4. Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Evlendikten Sonra Neden Şişmanlıyoruz ?

Bu konu; evlilik sonrası şişmanlama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu evliliklerinin ardından hızla kilo almaya başlıyorlar. Üstüne bir gebe kaldıkları takdirde artık ipin ucu tekrar yakalayamamak üzere kaçıp gidiyor. Sonrasında ise battı balık yan gider hesabı yendikçe yeniyor, su içilse yarıyor. Uzmanlar ise evlilik sonrası kilo almanın tamamen...

Sayfayı Paylaş