gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Evlendiler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Murat Yıldırım ile Burçin Terzioğlu, önceki gece evlendiler... [​IMG]

Fırtına dizisinde başlayan aşklarını evlilikle noktalayan ikilinin yakın dostlarının katıldığı nikah törenine basın mensuplarının girmesi korumalar tarafından engellendi.

hurriyet.com

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evlendiler
    allah mutlu etsinnn!!

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

aa bilmyiordum valla ikiside cok guzel o diziyide izlemistim allah mutlu etsin

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ay çok yakışıyolar ya ALLAHIM mutlu etsin onlar bi ömür boyu

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    allah mutluluklarını daim etsin ne güzel yaaaa

Evlendiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyonce ve jay-z evlendiler

beyonce ve jay-z evlendiler

Amerikalı pop yıldızı Beyonce'nin, hip-hop şarkıcısı Jay-Z ile dün evlendiği bildirildi. People dergisinin haberine göre, çiftin arkadaşları, Beyonce Knowles ile Jay'in dün New York'ta evlendiğini, Jay'in yalnızca yakın dostlarının ve ailelerin katıldığı özel bir tören olmasını istediğini söyledi. Nikah töreninin ardından, Jay-Z'nin TriBeCa apartmanında bir kutlama partisi verildiği...
  2. Erkekler evlenince değişiyor işte.

Erkekler evlenince değişiyor işte.

O çok seven, üzerinize titreyen erkek evlendikten çok değil 3 ay sonra nasıl da değişiyor hiç farkettiniz mi kızlar? Canımlar cicimler gidiyor yerine aslan geliyor ama kükreyen ve korku saçan bir aslan.. Kabalaşma, soğukluk, sertleşme, saytgısızlaşma… Her erkeği aynı kefeye koymamakla beraber pek çok erkeğin ortak davranışı bu biçimde ne yazık ki. Erkekler evlenince değişiyor işte. Kadınlar...
  3. Evlenince yataktan çıkmak istemiyorsanız..

Evlenince yataktan çıkmak istemiyorsanız..

O zaman bu bu Koreli adam gibi yastıkla evlenin, hiç bir masrafı yok üstelik her daim yatak garanti..:)) Şaka bi yana ciddi ciddi yastıkla çok ciddi bir aşk yaşıyor kendisi Şükürler olsun ki Türkiye'de Mangalar Hentailer çok yaygın değil.di mi?
  4. Evlenince Neden Kilo Alınır

Evlenince Neden Kilo Alınır

evlenince neden kilo alınır Evlendikten sonra hemen hemen bütün kadınlar ve erkekler malesef kilo alıyorlar. " Ekmeğim yaradı " diyen erkeğin yanı sıra, " Sana ben bakıyorum yemeklerim seni şişmanlattı " diyen kadınlarda var :D:D Peki asıl neden ne Melekler ? Neden kilo alıyoruz. Rahatlık mı ? Düzenli bir hayat mı ? İşte merak edilenlerin cevapları. Araştırma sonuçlarına...
  5. Evlenince hayatımızda neler değişiyor??

Evlenince hayatımızda neler değişiyor??

sinirli erkekle evlenmek Evlenince hayatımızda neler mi değişiyor? Evlilikle ilgili size bunlardan bahseden olmuş muydu? evliliğin 'acı' gerçeklerini paylaşıyoruz. Eğlenceli yazımızı mutlaka okuyun... Evlilik bir yeminle başlar; “İyi günde ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta birbirimizi seveceğimize dair…” Bu yeminin altında yatan bazı gizli maddeler var: “Daha fazla temizlik ve...

Sayfayı Paylaş