gebe
  1. saniye

saniye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evlenecek Erkek Tipi

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında saniye tarafından paylaşıldı.

evlenecek erkek nasıl davranır 1-eğitimli. en az 4 yıllık adam gibi bir lisans eğitimi olmalı. Öyle uluslar arası ilişkiler olmasada su ürünleride olmamalı.
    2-biz kızlar arabaya paraya bayılırız sanırsınız. alakası yok desem. adam gelecek vadetsin. eğitimli olsun, hırslı çalışkan olsun yeter. o hayatını kazanır zaten. kaliteli hatun kaliteli adam bulunca sabreder destek olur..

3-iyi modern görüşlü ailesi olsun. Bi Kahve içmeye bize gelebilirsin. Annemle tanışssın. Kal gelmesin!

4-arkadaşlarımı sevsin. Benim geçmişimle çocukluk resimlerimle ilgilensin.

5-kendi arkadaşlarıyla tanıştırsın. Halı saha maçına götürsün.

6-çocukları sevsin.. Bu çok önemli. Şevkatli erkek çocuk yanında belli olur.

7-Karakterli olsun. Kendini Kullanmasın. Girdiği Ortamda Adam Sayılsın.

8-sert olsun kuralları olsun. tamam göbeği açık vs falan giydirmesin ama herşeyin orta yolunu da bulabilsin. İkna edici olsun. Tatlı tatlı dediğini yaptırsın.

9-hatununu deli gibi sevsin. Başkasında Gözü oLmasın. sevdiğini ara sıra belli etsin

10-hatunun sağlığıyla ilgilensin.ayın belli günlerinde anlayışlı olun.

11-kıskanç olsun

12-adam olsun. kızdımı vursun masaya yumruğunu. ama hatalıysa da özür dilemeyi bilsin

13-kesinlikle çiçek göndermeyi ve hediye almayı unutmasın (yılda iki çiçek bi böcek sizi öldürmez dimi beyler?)

14-önemli günleri unutmasın.

15-saçımızı kestirip boyatınca dalga geçmesin iltifat etsin.

16-eski kız arkadaşlarıyla kesinlikle görüşmesin.

17-müzik konser kitap fuarı nedir bilsin yeri gelince evde mısır patlatıp maç dvd izleriz ama bazen de gece çıkıp hafif çakırkeyif olmayıda bilsin

18-asosyal olmasın

19-delikanlı olsun. sevmiyosa uzatmasın. eğlence peşindeyse hatunun canını yakmasın. günahını almasın..

son olarak ve en önemlisi insan olsun....yeter...
    Alıntıdır..

2. Acelya_18

Acelya_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sevgilim tam evlenilecek erkek demekki :) biliyorummmm :):)

3. sinemis13

sinemis13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte budur..böylesini bulunca hemen evlenilir zaten :D

Evlenecek Erkek Tipi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenılecek erkek tipi:)

evlenılecek erkek tipi:)

evlenılecek erkek 1-Eğitimli.En az 4 yıllık adam gibi bir lisans eğitimi olmalı. Öyle uluslar arası ilişkiler olmasada su ürünleride olmamalı. 2-Biz kızlar arabaya paraya bayılırız sanırsınız.Alakası yok desem.Adam gelecek vadetsin.Eğitimli olsun, hırslı çalışkan olsun yeter.O hayatını kazanır zaten.Kaliteli hatun kaliteli adam bulunca sabreder destek olur.. 3-İyi modern görüşlü ailesi...
  2. top 10 erkek tipleri

top 10 erkek tipleri

erkek küserse top 10 erkek isimleri erkekler neden umursamaz davranır top erkekler nedir Şık erkek: Güzel cümleler kurar, aynı kelimeyi asla ikinci kez kullanmaz, buna özel olarak dikkat eder. Asla hatayı kendinde aramaz. Sevgilisini aldatır, kelime oyunlarıyla bunu bile doğrulamanın yolunu bulur. Melek yüzlü, şeytanın avukatıdır. Içi boş, süslü kutudur. Harbi adam: Az konuşur, öz konuşur. Bu...
  3. O Evleneceğiniz Erkek Mi?

O Evleneceğiniz Erkek Mi?

Erkek arkadaşınızı seviyorsunuz evlenmek istiyorsunuz fakat bakalım o kişi sizin evleniceğiniz kişimi... İs hayat arkadasini secmeye geldiginde kimse bu kisi konusunda hata yapmak istemez. Ask iki insanin bir araya gelmesi icin en dogru neden gibi gozukse de bir evliligi surdurmek adina bu duygunun yaninda bircok farkli destege daha ihtiyac vardir. Gunumuzde artan bosanma oranlari DA bunu...
  4. evleneceğiniz erkekte hangi özellikler bulunmalı

evleneceğiniz erkekte hangi özellikler bulunmalı

Evlilik zor bir olay ve ben çok korkuyorum.Hem sevdiğimi kaybetmek istemiyorum hem de evlenince bu büyünün bozulmasından korkuyorum.Sizce evlenilecek erkek nasıl olmalı, hangi özellikleri bulunmalı ?
  5. Evlenecek erkeğe tavsiyeler

Evlenecek erkeğe tavsiyeler

Şunlara riayet eden erkek mutlu olur: 1- Eşine karşı her zaman, güzel huylu olmalı. Allahü teâlâ iyi huylu olanları sever, huysuzları sevmez. Eşini incitmek haramdır. Ona karşı her zaman, yumuşak davranmalı. Eve gelince selam verip hâl ve hatırını sormalı, şakalaşmalı. Eşi ile oynamak sevaptır. Sıkıntısını, düşmanlarını, borçlarını söyleyerek onu üzmemeli. Üzüntülü ise, onu çok sevdiğini,...

Sayfayı Paylaş